PSG – Bordeaux 2:0 (kon.) | Lille – Nancy 1:0 (kon.) | Dijon – Montpellier 3:3 (kon.)
Nantes – Bastia 1:0 (kon.) | Caen – Toulouse 1:0 (kon.) | Méty – Monaco 0:7 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:0 (2:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 01.10.2016, 17:00 • Parc des Princes (Paris). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou. (18:51:44)

Druhá půle příliš atraktivní fotbal nenabídla, domácí sice nadále byli aktivnější a vytvořili si pár gólových šancí, avšak žádnou z nich proměnit nedokázali. Mrzet je to ale nemuselo, neboť díky dvoubrankovému náskoku z první půli si v klidu dokráčeli pro tři body. Aréola si dnes připisuje poměrně snadné čisté konto.

90+4

90+3
    Velké nepřesnosti na obou stranách, je to jasné, v tomto duelu se už nic mimořádného nestane.

90+1
    To bude trvat tři minuty.

90
    Nevypadá to, že by se ve druhé půli diváci dočkali branky, za chvíli začne nastavení.

88
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Nanitamo Ikoné.

87
    Žlutou kartu dostává Nicolas Pallois (Girondins Bordeaux).

87
    Nepříliš prudkou střelu po zemi Carrasso bez problémů kryje.
    86.

86
    Sabaly se pokoušel projít skrz bránící hradbu, nakonec upadl v pokutovém území, ale penalta se nepíská.

82
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Jérémy Ménez, přichází Gaëtan Laborde.

81
    Teď měli hosté štěstí, přihrávku na Cavaniho tečoval jeden z hráčů do protipohybu brankáře, míč ale nakonec těsně minul tyč.

79
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Hatem Ben Arfa.

78
    Domácí vyrazii do přečíslení čtyř proti dvěma, přetažený centr však veškerou možnost ukončil.

78
    Na druhé straně rána Rolána byla zblokována na rohový kop.

77
    Další nepřesný pas, tentokrát končí u Carrassa. Domácím to ale příliš vadit nemusí, čas hraje v jejich prospěch.