Wolfsberger – Rheindorf Altach 1:2 (kon.) | Admira – Mattersburg 1:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:2 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Sobota 01.10.2016, 16:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:05:14)

Utkání je u konce! První poločas patřil hostům, které do vedení ve 29. minutě poslal Ngamaleu. Druhá půle vyšla lépe Wolfsbergeru, který zásluhou Wernitzniga srovnal na 1:1 a následně měl mírně navrch. V 89.minutě však sudí Harkam pískl hodně spornou penaltu pro hosty, kterou v první nastavené minutě proměnil Oberlin. Tři body tak putují na konto Altachu!

90+4

90+3
    K hlavičce se dostal Zündel, ovšem jeho pokus míjí pravou tyč Kobrase a za malou chvíli vyprší tři minuty, které sudí Harkam nastavil.

90+2
    Obrovský závar ve velkém vápně Altachu! Míč odklízejí hosté pouze za cenu dalšího rohu!

90+2
    Domácí se vydali ihned dopředu a vybojovali rohový kop.
    90+1. Dmitri OBERLIN - 1:2

90+1
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Míč si na značku pokutového kopu postavil DMITRI JOSEPH OBERLIN, který poslal brankáře Dobnika na druhou stranu a hosty do vedení, 1:2!
    89. Faul uvnitř vápna

89
    Ngwat-Mahop ve vápně faulován Drescherem, byla nařízena penalta pro hosty!

87
    Domácí nastřelili zeď a hráči Altachu šli do přečíslení. Do taktickým faulem za žlutou kartu přerušil Drescher.

86
    Jasným faulem si nyní pomohl právě Životič, který je na hřišti krátce. Další zajímavá standartka pro Wolfsberger!

85
    Poslední střídání tohoto zápasu na straně Altachu. Místo Luxbachera se na trávník podívá Životič.

83
    Do vápna Altachu se snášel dobrý centr, který si našel hlavičkující Drescher. Obránce Wolfsbergeru však hlavičkoval v záklonu a to bylo znát. Jeho pokus končí vysoko nad bránou Kobrase.

82
    Zajímavá standartní situace pro domácí fotbalisty. Jak s ní naloží?

81
    Střídat se bude, ovšem na domácí straně. Ze hřiště odchází Prosenik, toho na závěr utkání nahradí Topcagič.