Pescara – Chievo 0:2 (kon.) | Udinese – Lazio 0:3 (kon.)
Delfino Pescara 1936
0:2 (0:0)
Chievo Verona
Sobota 01.10.2016, 18:00 • Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia, Pescara • Italská Serie A • 7. kolo

Dnešní utkání je u konce! Delfino Pescara 1936 prohrálo v domácím prostředí s Chievo Verona 0:2.

První poločas dnešního souboje nabídl poměrně vyrovnanou podívanou. První velkou šanci dnešního zápasu měl domácí Manaj, který nebezpečně střílel z pravé části vápna, avšak Sorrentino dokázal zasáhnout! Další šanci Pescary měl ve 22. minutě Memushaj, avšak ani jeho střela neskončila mezi třemi tyčemi.

I ve druhém poločase byla Pescara mírně lepším týmem, avšak góly stříleli hosté. Nejdříve se v 76. minutě prosadil Riccardo Meggiorini a na jeho branku ještě navázal v závěru Roberto Inglese!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se budu těšit brzy nashledanou! (20:06:00)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:14.

90+4

90+3
    Pescara zahrávala v závěru tohoto zápase standardní situaci, které se ujal Murić. Jeho centr našel ve vápně Campagnara, který míč dopravil do sítě, avšak před tím se balonu dotkl rukou Fornasier!

90+2
    Rozehrávající Frey bránil míč před napadajícím útočníkem Mitritu. Následně přilétl do souboje také Murić, který se provinil nedovoleným zákrokem a hra je přerušena!

90+1
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Vittorio Parigni.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

88
    Chievo se každou minutu přibližuje zisku důležitých tří bodů! Aktuálně hostující celek kombinuje na vlastní polovině a rozhodně nikam nespechá!

87
    Tři minuty před koncem základní hrací doby rozehrávala Pescara rohový kop, kterého se zhostil Verre. Jeho centr však nebyl ideální a míč skončil v rukavicích Sorrentina.
    85. Roberto INGLESE - 0:2

85
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Verona se v závěru dnešního zápasu dostává do dvoubrankového vedení a dostává se velmi blízko zisku tří bodů! Po přihrávce Castra se dokázal prosadit INGLESE!

84
    Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Gastón Brugman, přichází Robert Murić.

83
    Exekuce následné standardní situace se ujal střídající Rigoni, jehož centr však nebyl vůbec povedený a míč skončil v zámezí!

82
    Výborně to teď navíc provedl Castro, který sice byl na levém křídle proti dvěma protihráčům, avšak dokázal vybojovat standardní situaci po faulu Crescenziho!

81
    Chievo zatím zvládá závěr zápasu velmi dobře a svého soupeře drží v dostatečné vzdálenosti od branky svého brankáře!

80
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Nicola Rigoni.

79
    Stoper Dainelli musel na polovině hřiště řešit chybnou rozehrávku Hetemaje, a tak poslal k zemi Caprariho. Za tento zákrok dostává zcela zaslouženě žlutou kartu!

78
    Hostující Verona navíc momentálně kontroluje hru na vlastní polovině. Hráči Pescary se snaží napadat, avšak nedaří se jim míč vybojovat!

77
    Pro Pescaru je současný stav velmi krutý, neboť byla po celou dobu zápasu lepším týmem, nicméně jako první se dokázalo prosadit Chievo!