PSG – Bordeaux 2:0 (kon.) | Lille – Nancy 1:0 (kon.) | Dijon – Montpellier 3:3 (kon.)
Nantes – Bastia 1:0 (kon.) | Caen – Toulouse 1:0 (kon.) | Méty – Monaco 0:7 (kon.)
Dijon FCO
3:3 (1:2)
Montpellier HSC
Sobota 01.10.2016, 20:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:51:00)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl šest branek a neměl vítěze, protože Dijon remizoval s Montpellierem 3:3! Blýskl se především hostující Rodrigue Casimir Ninga, který vstřelil všechny branky Montpellieru, který několik málo minut před koncem vedl ještě 3:1, ale domácí v závěru přidal a vyrovnali na konečných 3:3!

90+3

90+3
    Akce domácího celku skončila útočným faulem a už se nic nestane.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.
    90. Yohann RIVIÉRE - 3:3

90
    Dijon právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Domácí to dokázali a je vyrovnáno na 3:3! Po dlouhém nákopu se mezi obránci dostal k hlavičce YOHANN RIVIÉRE, který překonal brankáře a zřejmě zajistil svému celku cenný bod.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Mehdi Abeid (Dijon FCO).

89
    Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Mathieu Deplagne.

86
    Žlutou kartu dostává Rodrigue Casimir Ninga (Montpellier HSC).

85
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Stéphane Sessègnon.
    83. Anthony Vanden Borre - 2:3

83
    Ale z ničeho nic domácí snižují na rozdíl jedné branky. Loïs Diony se dostal do vápna a chtěl střílet, ale míč mu vypíchl ANTHONY VANDEN BORRE, jenže tak nešťastně, že ho poslal za bezmocného Jourdrena.

81
    Ani ze svého pátého rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky. Před námi je posledních deset minutek.

80
    Rohový kop pro Dijon.

79
    Domácí se snaží něco kloudného vymyslet, ale v posledních minutách se jim vůbec nedaří.

77
    Po zakončení Roussillona už musel Baptiste Reynet zasahovat, ale s tímto pokusem si v pohodě poradil.

Jakub Kopřiva

Branky: 40. Diony, 83. Vanden Borre (vla.), 90. Riviére (Rüfli) – 19. Ninga (Roussillon), 25. Ninga (M. Sanson), 58. Ninga

Karty:   67. Gastien (DIJ), 89. Abeid (DIJ) – 68. Boudebouz (MON), 86. Ninga (MON)

Dijon FCO: Reynet – Chafik, Varrault, Lang, Rüfli – Lees-Melou (69. Riviére), Abeid, Marié (46. Gastien), Sammaritano – Diony, Bahamboula (46. Bela).
    Náhradníci: Leroy – Bernard, Lotiès, Riviére, Gastien, Bela, Abdelhamid.

Montpellier HSC: Jourdren – Vanden Borre, Hilton, Rémy, Roussillon – Sylla, Skhiri – M. Sanson (85. Sessègnon), Boudebouz, Ninga – Mounié (87. Deplagne).
    Náhradníci: Pionnier – Bérigaud, Camara, N'Diaye, Saint-Ruf, Deplagne, Sessègnon.

Rozhodčí: Letexier – Henninot, Mugnier