Kometa Brno – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Jihlava – Sparta 5:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 6:2 (kon.)
Vítkovice – Liberec 4:2 (kon.) | Slavia – Kladno 4:0 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 11:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:4 (1:1, 3:0, 1:3)
HC Sparta Praha
Pátek 21.10.2016, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 15. kolo

59:34
    Petr Maršoun oslabuje Spartu v nejnevhodnější moment, při power-play svého týmu totiž dostává dvě minuty za sekání v závaru před brankou Brože.

Na vyloučení: 4-3.
    Vyšší tresty: 0-1.

52:43
    Sparta bude mít ještě jednu šanci, jak se dostat na nejbližší dostřel domácích. Aleš Heinrich ve vlastním pásmu napadl soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 4-2.

36:45
    Tomáš Krátký si dneska může zabalit. Dostává totiž trest ve hře za kopnutí protihráče přímo u střídaček. Trest za něho odpyká Roman Jaššo.

Na vyloučení: 3-2.

34:52
    Domácí se opět budou bránit. Na útočné modré totiž Richard Peschout podrazil Martina Janduse a jde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

30:04
    Vyloučeným hráčem je Václav Rezek, který v rohu útočného pásma trošku zbytečně podrazil soupeře. Sparta zatím měla jednu přesilovku, kterou využila. Jak si povede nyní?

Na vyloučení: 2-2.

12:12
    Jihlava si zahraje druhou přesilovou hru utkání. Radek Jeřábek trošku zbytečně zahákoval soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-2.

07:44
    Neprosadil možná proto, že jej zahákoval David Čermák, který tak jde na dvě minuty ven za hákování.

Na vyloučení: 1-1.

01:41
    Hosté si najeli pro odražený kotouč do středního pásma zrovna v okamžiku, kdy si nepohlídali, že jich je na ledě šest. Dvě minuty za hráčskou lavici odpyká Jakub Wojnar.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 16. Heinrich (Hejna, Čermák), 21. Čermák (Hejna), 21. Peschout (Mejzlík), 39. Hejna (Čermák), 41. Čermák (Hejna, Heinrich) – 10. Komárek (M. Jandus, T. Jandus), 48. M. Jandus (Jeřábek, Wojnar), 48. Vandas (T. Jandus), 55. M. Jandus (T. Jandus, Vandas)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Krtek, Srnský, Kadlec, Pražák, Huňáček – Hejna, Heinrich, Čermák – Maštera, Mejzlík, Peschout – Geier, Rezek, Kraučuk – Hendrych, Berka. Trenér: Patrik Augusta
    HC Sparta Praha: Wolf (Nahodil) – Jeřábek, M. Jandus, Vandas, Eliáš, Duben, Janda – T. Jandus, Komárek, Krátký – Pejchal, Seniov, Maršoun – Wojnar, Chlouba, Safin – Mrkvička, Jaššo, Sedliský. Trenér: Pavel Geffert

Rozhodčí: Skopal – Polák, Rampír