Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
Piráti Chomutov
Pátek 21.10.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 14. kolo

62:27
    Za podražení odchází na dvě minuty chomutovský Ivan Huml (CHM).

56:46
    Jan Rutta (CHM) získává dvouminutový trest za hákování.

45:35
    Jejich tužba po vyrovnání skončila pouhým dvouminutovým trestem pro Ondřeje Dlapu (CHM) za nedovolené bránění.

38:58
    Vojtěch Tomeček (KVA) přichází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

33:07
    Dvě minuty za hákování si od sudích vysloužil Vladimír Sičák (KVA).

27:31
    Po komerční přestávce následuje trest pro Juraje Valacha (CHM) na dvě minuty za podražení protihráče.

22:52
    Po radosti přichází smutek, a to díky vyloučení Tomáše Rachůnka (KVA) na dvě minuty za držení.

20:17
    Další trest pro hosty. Tentokrát odchází Jan Rutta (CHM) za krosček. Trest potrvá dvě minuty.

17:44
    Na trestnou lavici odchází Juraj Valach (CHM) za podražení protihráče.

12:49
    Máme zde další vyloučení a opět na straně domácích. Tentokrát odchází na trestnou Vladimír Sičák (KVA) na dvě minuty za hákování protihráče.

09:21
    Milan Mikulík (KVA) se po své střele provinil hákováním, a tak odchází na dvě minuty.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 20. Dujsík (Kindl), 23. Kindl (Mikulík), 25. T. Rachůnek (V. Tomeček), 65. Skuhravý (Mikulík) – 14. Vondrka (Huml, Rutta), 53. Flemming (Kämpf), 54. Huml (Mrázek)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Harant, Dujsík, Sičák, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Rýgl – T. Rachůnek, Skuhravý (C), V. Tomeček – Mullane, Tuominen, Mikulík – Kindl, Stloukal, Gorčík – Harkabus, Gríger, Flek.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Kudělka, Rutta, Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Buchtela – Vondrka, Huml, Skokan – Tomica, V. Růžička, Kaše – Sklenář, Kämpf, Koblasa – Poletín, Račuk, Hřebejk.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Hynek, Gerát