Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
Piráti Chomutov
Pátek 21.10.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 14. kolo
    64:37 Václav SKUHRAVÝ - 4:3
    Zdroj: Hokejka TV

64:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Vítězem dnešního těžkého souboje se stává domácí Energie, díky střele kapitána týmu VÁCLAVA SKUHRAVÉHO. Kotouč se k němu odrazil zpoza brány a Skuhravý jen dorážel do prázdné brány. Asistence: Milan Mikulík.

62:27
    Za podražení odchází na dvě minuty chomutovský Ivan Huml (CHM).

56:46
    Jan Rutta (CHM) získává dvouminutový trest za hákování.
    53:36 Ivan HUML - 3:3

53:36
    Piráti právě vstřelili branku!
    Zápas není zdaleka u konce, protože se Chomutovu podařilo srovnat, konkrétním střelcem se stal IVAN HUML, který svou střelou vrací Piráty do zápasu. Asistence: Jaroslav Mrázek
    52:48 Brett FLEMMING - 3:2

52:48
    Po velkém zmatku před karlovarskou brankou se první probral BRAT FLEMMING, který dokázal přemoct ležící Tomáše Závorku. Asistence: David Kämpf

48:34
    Jakub Flek získal útočné pásmo, nahrál ke kruhům volnému Harkabusovi, který střílel z první, ale Laco byl přesný!

45:35
    Jejich tužba po vyrovnání skončila pouhým dvouminutovým trestem pro Ondřeje Dlapu (CHM) za nedovolené bránění.

38:58
    Vojtěch Tomeček (KVA) přichází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

33:07
    Dvě minuty za hákování si od sudích vysloužil Vladimír Sičák (KVA).

31:30
    Zřejmě největší šanci dnešního zápasu nedokázala Energie využít. Když Mikulík nahrál volnému Mullane, ten zpět na Mikulíka a ten naposledy na Mullane. Laco byl tak zmatený, že nevěděl, kde se kotouč nachází a Pat Mullane minul zcela odkrytou branku!

27:31
    Po komerční přestávce následuje trest pro Juraje Valacha (CHM) na dvě minuty za podražení protihráče.
    25:00 Tomáš RACHŮNEK - 3:1

25:00
    To je panečku návrat z trestné lavice! TOMÁŠ RACHŮNEK získal kotouč a jel sám tváří tvář Lacovi a bravurně zakončil pod víko. Asistence: Vojtěch Tomeček.

22:52
    Po radosti přichází smutek, a to díky vyloučení Tomáše Rachůnka (KVA) na dvě minuty za držení.
    22:14 Denis KINDL - 2:1

22:14
    Energie jde do vedení. Tomáš Harant se pokusil o střelu, ale kotouč zůstal ležet těsně před brankovou čárou. Jako první se vzpamatoval DENIS KINDL, který svým doklepnutím dostává Energii do vedení. Asistence: Milan Mikulík.

20:17
    Další trest pro hosty. Tentokrát odchází Jan Rutta (CHM) za krosček. Trest potrvá dvě minuty.
    19:17 Tomáš DUJSÍK - 1:1

19:17
    Necelou minutu před koncem první části domácí vyrovnávají. Po souboji za brankou objevil Denis Kindl volného TOMÁŠE DUJSÍKA osamoceného před Lacovo bránou, ten jen doklepl kotouč za bezmocného gólmana. Asistence: Denis Kindl.

17:44
    Na trestnou lavici odchází Juraj Valach (CHM) za podražení protihráče.
    13:43 Michal VONDRKA - 0:1

13:43
    Piráti využívají přesilovou hru, a tak otevírají skóre zápasu. MICHAL VONDRKA si našel volné místečko mezi betony, kam propasíroval kotouč. Asistence: Ivan Huml, Jan Rutta.

12:49
    Máme zde další vyloučení a opět na straně domácích. Tentokrát odchází na trestnou Vladimír Sičák (KVA) na dvě minuty za hákování protihráče.

09:21
    Milan Mikulík (KVA) se po své střele provinil hákováním, a tak odchází na dvě minuty.

07:30
    Václav Skuhravý získal přihrávku a dělovou ránou od kruhů vystřelil na Laca, zazvonila jen dobře postavená tyč za jeho zády!

06:43
    Michal Vondrka byl připravený vystřelit, jeho střelu zaregistroval Tomáš Dvořák, který vyslal kotouč do středního pásma.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 20. Dujsík (Kindl), 23. Kindl (Mikulík), 25. T. Rachůnek (V. Tomeček), 65. Skuhravý (Mikulík) – 14. Vondrka (Huml, Rutta), 53. Flemming (Kämpf), 54. Huml (Mrázek)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Harant, Dujsík, Sičák, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Rýgl – T. Rachůnek, Skuhravý (C), V. Tomeček – Mullane, Tuominen, Mikulík – Kindl, Stloukal, Gorčík – Harkabus, Gríger, Flek.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Kudělka, Rutta, Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Buchtela – Vondrka, Huml, Skokan – Tomica, V. Růžička, Kaše – Sklenář, Kämpf, Koblasa – Poletín, Račuk, Hřebejk.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Hynek, Gerát