Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Mountfield HK
Pátek 21.10.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 14. kolo

35:07
    Mountfield si zahraje první přesilovku zápasu. Tomáš Pastor (HKM) byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

31:47
    Menší trest za hru vysokou holí inkasoval Aleš Pavlas (HKM). Boleslavští budou hrát třetí přesilovku zápasu.

17:01
    Podruhé v utkání byl potrestán René Vydarený (HKM). Vyloučení na dvě minuty za držení protihráče dává Středočechům šanci na navýšení skóre.

10:27
    René Vydarený (HKM) byl vykázán na dvě minuty za hákování Tomáše Hyky před brankou Hradce Králové. Budeme sledovat první přesilovku zápasu.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 12. Klepiš (Musil), 26. Jonák (Hyka, Pastor), 60. Vampola (Lenc) – 30. Dragoun (Šimánek)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Stříteský, T. Voráček, Hanzlík (C), Kurka, Kučný, Trončinský, Pastor – Látal, Vampola, Lenc – Hyka, Klepiš, Jiránek – Musil, Urban, Pabiška – Žejdl, Jonák.
    Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Dietz, Newton, Gregorc, Štajnoch, Vydarený, Pláněk, Čáp, Pavlas – Šimánek, Dragoun, Jarůšek – Köhler, Potulny, Bednář (C) – Bulík, T. Knotek, Pavlík – J. Dvořák, Nedvídek, J. Veselý.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: 3 683