Chrudim – Hořovicko 4:0 (kon.) | Vltavín – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Domažlice – Vyšehrad 3:2 (kon.)
Dobrovice – Převýšov 1:1 (4:2 po pen.) | Tachov – Králův Dvůr 1:1 (2:4 po pen.)

Domažlice právě vstřelily branku!
    Tak to byl gól doslova v poslední vteřině! Domácí na začátku třiadevadesáté minuty poslali balon do vápna, kde se nejlépe zorientoval PAVEL FOŘT, který strhl vedení zpět na stranu domácích!

83
    Žlutou kartu dostává Jiří Heřman (FK Slavoj Vyšehrad).
    76. Daniel ČERNÝ - 2:2

76
    To bylo povedené střídání. Pár minut po svém střídání se prosadil DANIEL ČERNÝ, který srovnává stav zápasu na 2:2!

73
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází David Smolák, přichází Tadeáš Madej.

70
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Jiří Piroch, přichází Daniel Černý.
    67. VOLEŠÁK - 1:2

67
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    A je tu obrat v zápase. Domácí jakoby zůstali o poločase v kabině a Vyšehrad dává gól na 1:2, když se pohotovou ranou prosadil LADISLAV VOLEŠÁK!

63
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Martin Hrubý, přichází Marek Hejda.
    59. David SMOLÁK - 1:1

59
    A je srovnáno. Hosté neměli žádnou velkou převahu, jenže jedna povedená útočná akce vše opět mění a po gólu DAVIDA SMOLÁKA je srovnáno na 1:1!

57
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Miloslav Strnad, přichází Jiří Heřman.

41
    Nyní to ale s nasazením přehnal hostující David Matějka, který po ataku soupeře na polovině hřiště dostal žlutou kartu.
    36. Pavel FOŘT - 1:0

36
    Na třetí pokus to domácímu útočníkovi již vyšlo. Po centru z pravé strany se na malém vápně protlačil k zakončení PAVEL FOŘT, který dokázal překonat brankáře Wintera – 1:0!