Žilina B – Skalica 0:0 (kon.) | MFK Zvolen – R. Sobota 2:0 (kon.) | Haniska – Lipany 1:1 (kon.)
Bardejov – L. Mikuláš 3:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Svätý Jur 2:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 0:0 (kon.)
Poprad – Spiš. N. Ves 1:2 (kon.)
FK Haniska
1:1 (0:1)
ŠK Odeva Lipany
sk Sobota 29.10.2016, 14:30 • Štadión FK Haniska • MONACObet liga

80
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Stankovič, prichádza Cuprišin.

77
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Eliaš, prichádza Janič.

63
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Molnár, prichádza Majoroš.

55
    Žltú kartu dostáva Hrubovčák (FK Haniska).

51
    Žltú kartu dostáva Papp (ŠK Odeva Lipany).

49
    Haniska dala gól!

Po zmene hry a štyroch odohraných minútach vládne opäť remízový stav! PETER PÁSTOR sa ukázal ako správny kapitán a vracia svoje mužstvo späť do hry. Do konca zápasu zostáva takmer celý druhý polčas!

46
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Klimek, prichádza Šalagovič.

34
    Žltú kartu dostáva Silva Santos (FK Haniska).

17
    Lipany dali gól!

KRISTIÁN HIRKA je prvým mužom, ktorý sa zapísal do streleckej listiny dnešného stretnutia. Lipany sa dostávajú do vedenia krátko po štvrťhodine hry!

Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.