Švédsko – Rusko | 2:3 (kon.) | | | Finsko – Česko | 3:5 (kon.) |
Prostějov – Litoměřice | 1:4 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 2:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Ústí n/L | 3:4 (po pr.) |
Frýdek-M. – Havířov | 2:1 (po pr.) | | | Kadaň – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Most – Slavia | 1:2 (kon.) |
Třebíč – Jihlava | 0:4 (kon.) |
Columbus – Montreal | 10:0 (kon.) | | | Detroit – Winnipeg | 3:5 (kon.) | | | Anaheim – Arizona | 5:1 (kon.) |
Colorado – Minnesota | 1:0 (kon.) |
Slovensko – Německo | 0:5 (kon.) | | | Rusko – Česko | 3:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 4:0 (kon.) |
USA – Česko | 6:2 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 3:4 (po pr.) |
Česko – Finsko | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Slovensko – Německo | 7:0 (kon.) |
Jindř. Hradec – Nymburk | 3:5 (kon.) | | | Technika Brno – SHK Hodonín | 7:5 (kon.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 1:6 (kon.) |
Val. Meziříčí – Opava | 2:1 (kon.) | | | Klášterec nO – Řisuty | 4:9 (kon.) | | | Kolín – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
Vsetín – Nový Jičín | 5:0 (kon.) | | | Písek – Mor. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Bílina – Klatovy | 3:4 (kon.) |
Sokolov – Trutnov | 5:2 (kon.) | | | David Servis – Tábor | 2:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 6:8 (kon.) |
Vrchlabí – Kobra | 7:5 (kon.) | | | Děčín – Jablonec n/N | 4:5 (po pr.) |
Česko – Švýcarsko | 9:3 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (kon.) |
Česko – Německo | 1:5 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 6:0 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 7:2 (kon.) | | | Slavia – HC Plzeň | 6:7 (po pr.) |
Havířov – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Sparta – HC Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Písek – Kolín | 2:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 6:3 (kon.) |
Slovensko – Kanada | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Černošice – Jesenice | 5:4 (kon.) | | | Tachov – Kaznějov | 5:3 (kon.) | | | Cheb – Trstěnice | 11:6 (kon.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Blansko | 3:5 (kon.) | | | Uničov – Boskovice | 6:5 (po pr.) |
Rosice – Vel. Meziříčí | 0:6 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 5:6 (po pr.) | | | H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 10:4 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 2:3 (kon.) | | | Roudnice – Kobra Praha B | 6:2 (kon.) |
Králův Dvůr – Lev Benešov | 4:5 (kon.) | | | Příbram – Slaný | 2:4 (kon.) | | | Milevsko – Hluboká n.V. | 10:1 (kon.) |
Strakonice – Č. Krumlov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Telč | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | HC Turnov – HC Varnsdorf | 5:0 (kon.) |
Břeclav – VHK ROBE Vsetín B | 11:0 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – Hvězda Praha | 5:2 (kon.) |
V.Popovice – Žabonosy | 9:4 (kon.) | | | Klatovy – Nejdek | 2:5 (kon.) | | | Třemošná – TJ Sušice | 5:3 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Rakovník | 1:4 (kon.) | | | Tábor B – Žirovnice | 4:2 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 4:19 (kon.) |
Letňany – Bohemians | 5:1 (kon.) |
Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge | 0:5 (kon.) | | | Zlín sledge – Studénka Sledge | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – Karlovy Vary | 0:8 (kon.) |
SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 4:2 (kon.) |
Slovensko – Bělorusko | 0:3 (kon.) |
Slovensko – Lotyšsko | 4:3 (kon.) |
Louny – Kadaň | 9:6 (kon.) |
konec
SC Marimex Kolín
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
56:24
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
52:36
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Nedbal – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
|
|
47:37
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Panna – 2 min., krosček).
|
|
47:34
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., krosček).
|
|
44:02
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., sekání).
|
|
35:09
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., sekání).
|
|
25:47
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., podražení).
|
|
15:14
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., faul kolenem).
|
|
12:26
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Chlubna – 2 min., hákování).
|
|
06:59
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., hrubost).
|
|
04:05
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., faul kolenem).
|
|
02:06
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Hanzl – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
17. Morkes (Panna), 20. Nedbal (Hanzl, Panna), 44. Pipek (Voženílek, Semirád) – 6. Kulhánek (Třetina, Endál), 36. Lacina
Rozhodčí:
Diváci: 825
Neproměněná penalta:
SC Marimex Kolín:
Koutský (Sejpal) – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina – Malý "C", Semirád, Morkes "A" – Zumr, Jelínek, Pipek – Krajňák,Panna, Kozák, Černý
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Semrád M., Semrád T., Duben "A", Vala, Kulhánek, Lacina, Přidal, Třetina "C", Endál "A", Kuchta, Kozlík, Beneš, Navrátil, Voříšek, Michálek, Chlubna, Ludvík
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Semrád M., Semrád T., Duben "A", Vala, Kulhánek, Lacina, Přidal, Třetina "C", Endál "A", Kuchta, Kozlík, Beneš, Navrátil, Voříšek, Michálek, Chlubna, Ludvík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 825
Tereza Nedbalová
@TerezaNedbal