Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 2:1 (kon.)
Severstal Čerepovec
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Úterý 15.11.2016, 17:00 • Ice Palace • KHL

56:11
    Severstal bude mít možnost zdramatizovat dnešní utkání! Valentěnko za vlastní brankou nedovoleně zastavil Poláka a dostává dvouminutový trest!

54:41
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Sokolov – 2 min., vysoká hůl).

53:37
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min., hákování).

50:16
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Clay Wilson – 2 min., sekání).

47:13
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Anton Kurjanov – 2 min., podražení).

43:42
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Majorov – 2 min., nedovolené bránění).

40:10
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Panov – 2 min., držení protihráče).

38:41
    Přesilová hra Jugry však neměla dlouhého trvání, neboť Lapenkov se v rohu kluziště provinil nedovoleným zákrokem v souboji s Wilsonem a dostává dvě minuty!

38:19
    A v závěru druhé třetiny si zahraje Jugra přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Ruslan Karlin, který ve vlastním pásmu podrazil Sokolova.

29:41
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vojtěch Polák – 2 min., sekání).

22:22
    Na trestnou lavici rovněž míří Roman Ljudučin, který šel svého spoluhráče pomstít – dostává dvě minuty za hrubost.

22:22
    Teď se však bude vylučovat! Anton Sizov fauloval Želdakova, když trefil koleno svého soupeře a dostává trest na pět minut plus do konce utkání!

15:23
    Reakce Valentěnka na zřejmě čistý hit Poláka však nebyla příliš adekvátní, a tak hostující bek dostává hned 2+2 minuty!

10:29
    A máme tu první vyloučení v tomto zápase! Na trestnou lavici směřuje domácí Skorochodov za nedovolený zákrok v souboji s Kulikem.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 7. Kagarlickij (Trubačjov) – 11. Ljudučin (D. Chlystov), 43. D. Chlystov (Ljudučin, Valentěnko), 50. Ljudučin (Lapenkov, Ugolnikov)

Severstal Čerepovec: Smirjagin – Wilson, Masuhr, Jevsejenkov, Stasenko, D. Ježov (C), Sizov, Kudako – V. Polák, P. Černov, Kagarlickij – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Skorochodov, Magogin, Mons – Kazakovcev, Karlin, A. Vorobjov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov – Valentěnko, Želdakov, Kulik, N. Chlystov, Ugolnikov, Ibragimov, Selezňov, Orlov – Ljudučin, D. Chlystov, Lapenkov – Koroljov, Panov, P. Medveděv – Sokolov, Kurjanov, Akmaldinov – Ankudinov, K. Majorov, Buljanskij.

Rozhodčí: Gamalej, Naumov – Golovljov, Šalagin