Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 2:1 (kon.)
Medveščak Záhřeb
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Úterý 15.11.2016, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

59:48
    Minsk se nemůže ani dostat do útočného pásma, Medvědi berou všechny body, čímž přerušují dlouhou sérii proher!
    58:06 Francis PARÉ - 4:1

58:06
    Medveščak právě vstřelil branku!
    O vítězství Záhřebu v dnešním utkání je rozhodnuto! FRANCIS PARÉ projel do útočného pásma, kde mu do rány padl Lisovec, přesto domácí útočník trefil odkyrtou klec, následně byl ještě velmi tvrdě zezadu sražen Ellisonem. Bez asistence.

56:53
    Hosté už hráli bez brankáře, a tak se na sprint za vyhozeným pukem vydal McMillan, který trefil jen boční síť!
    55:07 Francis PARÉ - 3:1

55:07
    Domácím defenzivní hra přinesla ovoce, díky chybě hostujícího obránce Medvědi přidávají třetí gól! Lisovec za vlastní bránou předal puk domácímu Genowayovi, ten našel FRANCISE PARÉHO, který skvěle objel Scrivense a i přes blokujícího beka Minsku dokázal skórovat. Asistence: Colby Genoway.

48:43
    Lessio (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za sekání Pavloviče.

48:43
    Lessio nejprve zastaven nádherným bodyčekem Mickeviče, následně ještě bude domácí hráč vyloučen za oplácení.

46:03
    Rychlý brejk Katice zastavuje podražením Lisovec (MIN), ten si bude muset odpykat 2 minuty na trestné lavici.

42:32
    Morrisonn (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

41:51
    Arkalov (ZAG) a Mickevič (MIN) dostávají za bitku 2+2 minuty.

41:51
    Do bitky se pustil Arkalov s Mickevičem. Souboj těchto hráčů byl spíše zápasnickým, oba hráči končí zaklesnuti do sebe na ledové ploše.

35:19
    Přesilovka domácích končí faulem Hedberga (ZAG), ten je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

34:22
    Křižný pas nejprve jeden z domácím netrefil, za ním ale pálil Bezina, toho ale vychytal skvělým zákrokem lapačkou hostující brankář!

33:30
    Až nyní si Parlé vykoledoval faul, Kulakov (MIN) si odsedí 2 minuty za krosček.

31:36
    Hedberg opět skvěle našel Glumaca, druhý jmenovaný tentokrát ztroskotal na betonu Scrivense!

31:06
    Hedberg skvěle posunul zadovkou puk na Glumaca, jehož tvrdá rána zápěsntím jen těsně přeletěla břevno hostující klece!

29:36
    Hostujcí Kulakov nyní zády k bráně bekhendem udeřil do puku jako zkušený baseballista, kotouč jen těsně minul zadní tyč!

29:14
    Tentokrát mířil Parlé naopak z levé strany na zadní tyč – kterou orazítkoval!

26:36
    Giroux dostal přihrávku až před Scrivense, šanci ovšem překombinoval, když nepřesně přihrával do strany na svého spoluhráče!

24:30
    Klinkhammer (MIN) zbytečně oplácel v útočném pásmu, a tak si musí odpykat 2 minuty za sekání.

16:19
    Kitarov rozbil Larkinem plexisklo za bránou Medveščaku, hráči míří do kabin, zbytek první třetiny se bude dohrávat na začátku té druhé. Ta začne přibližně v 19:50!
    16:19 Sergej KOSTICYN - 2:1

16:19
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Zubři snižují náskok Medvědů na pouhou jednu branku! Klinkhammer zpoza brány přihrál na modrou Pavlovičovi, jehož ránu dokázal před domácím brankářem přesně tečovat SERGEJ KOSTICYN. Asistence: Alexander Pavlovič, Rob Klinkhammer.
    12:33 Blake PARLETT - 2:0

12:33
    Medvědi jdou do dvoubrankového vedení! Morrisonn z pravého kruhu poslal střílenou přihrávku před Scrivense. Tu dokázal skvěle tečovat mezi betony hostujícího gólmana BLAKE PARLETT. Asistence: Shaone Morrisonn, Francis Paré.

11:58
    Dnes skvělý Chenkel nahodil puk z nulového úhlu, brankáři Medveščaku puk vypadl, a tak musel rychle zareagovat před odtírajícím Lisovecem, což se povedlo!

10:25
    Giroux (ZAG) a Komarov (MIN) jsou vyloučeni na 2 minuty za sekání.

10:12
    Kulakov se dostal s pukem až před domácí bránu, jenže nedokázal puk zasunout mezi betony brankáře Záhřebu!

07:18
    Chenkel se skvěle prokličkoval až do útočného pásma, střela Kosticyna ovšem mířila jen do připraveného McIntyra!

Giroux (ZAG) a Stas (MIN) jsou vyloučeni na 2 minuty. Domácí borec se provinil krosčekem, hostující podražením.

04:36
    Korobov (MIN) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
    01:42 Brandon MCMILLAN - 1:0

01:42
    Domácí byli od úvodu lepší, a tak zaslouženě jdou do vedení! Lessio zavezl puk do útočného pásma, kde se málem srazil se svým spoluhráčem, přesto dokázal přihrát najetému BRANDONU MCMILLANOVI, jehož tvrdá rána zápěstím mířila přímo nad rameno Scrivense.. Asistence: Lucas Lessio.

Arénou Záhřebu už zní hymny obou zemí. Medvědi se představí v tmavě modrých dresech, Zubři nastoupí v bílé variantě!

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 2. McMillan (Lessio), 13. Parlett (Morrisonn, Paré), 56. Paré (Co. Genoway), 59. Paré – 17. S. Kosticyn (Pavlovič, Klinkhammer)

Medveščak Záhřeb: MacIntyre – Parlett, Morrisonn, J. Krejčík, Bezina, T. Larkin, D. Smith, Sauve – Co. Genoway, Lessio, McMillan – Glumac (C), Hedberg, Paré – A. Giroux, Bolduc, Katic – Arkalov.
    HC Dinamo Minsk: Scrivens – Kazakevič, Lisovec, Chenkel, Korobov, Mickevič, Pavlovič (C) – Linglet, Kovyršin, Matěruchin – Klinkhammer, Ellison, S. Kosticyn – Kitarov, Stas, An. Stěpanov – N. Komarov, Kulakov, Drozd – Karaban.