Vítkovice – Litvínov 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:4 (kon.) | Olomouc – Liberec 0:4 (kon.)
Zlín – Sparta 0:4 (kon.) | Chomutov – Třinec 5:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 2:3 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 1:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 15.11.2016, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 21. kolo

43:36
    Stříteského bomba od modré bez přípravy sice nic gólového nepřinesla, ale Vary jdou do čtyř. Za hru vysokou holí jde na trestnou Martin Rohan.

31:02
    Hraje se nyní 3 na 4. Na trestnou odchází Jan Hanzlík (MBL) za podražení.

30:44
    Oba hráči Tomáš Hyka (MBL) i Martin Rýgl (KVA) vyloučeni za hrubost na dvě minuty.

26:05
    Energie jde opět do čtyř. Na dvě minuty usedá za katr za hákování Tomáš Dujsík.

21:52
    A přesilovka hostů končí. Na trestnou usedá za hru vysokou holí na dvě minuty Henri Tuominen (KVA).

21:30
    Vary si vyzkouší poprvé přesilovou hru. Jiří Kurka nedovoleně zbavil protihráče hokejky a jde na trestnou na dvě minuty za nedovolené bránění

11:02
    A na trestné Karlových Varů se nacházejí už tři hráči. Na dvě minuty si odpočine za zásah do oblasti hlavy a krku Václav Skuhravý. Plus dostal ještě desetiminutový osobní trest.

10:51
    A Vary jdou vzápětí do tří. Na trestnou usedá Martin Rýgl (KVA) za zdržování hry. Vyhodil puk z kluziště.

10:14
    A je z toho trest pro hosty. Na lavici usedá Tomáš Dujsík (KVA) na dvě minuty za hákování.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 45. Orsava (Žejdl, Stříteský) – 23. Tomáš Dvořák (Vachovec, V. Tomeček), 33. Skuhravý (Mikulík, T. Rachůnek), 35. Tuominen (Mikulík, T. Rachůnek), 48. Tuominen (T. Rachůnek, Kindl)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (35. Tarkki) – Trončinský, Kučný, Stříteský, T. Voráček, Hanzlík (C), Kurka, Pastor – Látal, Vampola, Klepiš – Hyka, Urban, Lenc – Orsava, Žejdl, Jonák – Ďurač, Pospíšil, Pabiška.
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík – Harant, Dujsík, Sičák, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Rýgl, Benák – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec, Skuhravý (C), V. Tomeček – Mullane, Kindl, Gorčík – Davídek, Gríger, Flek.

Rozhodčí: Lacina, Pražák – Barvíř, Špůr