NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Columbus – Tampa 5:1 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:2 (2:1 po s.n.)
Ottawa – Buffalo 4:5 (kon.) | Detroit – Dallas 3:1 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 3:2 (kon.)
Chicago – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | Colorado – Nashville 3:5 (kon.) | Edmonton – Toronto 2:4 (kon.)
Vancouver – Minnesota 5:4 (kon.) | Anaheim – Montreal 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 2:1 (po pr.)
New York Rangers
3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Carolina Hurricanes
Středa 30.11.2016, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

53:13
    Ron Hainsey dostal menší trest za hákování, jenže pokračoval ve slovním napadání soupeře a dostal další dvě minuty za nesportovní chování.

51:32
    Oscar Lindberg a Noah Hanifin po vzájemné šarvátce dostali dvě minuty za hrubost. Následuje hra 4 na 4.

48:15
    Jay McClement dostal menší trest za vysokou hůl a Rangers mají šanci otočit utkání na svou stranu.

21:25
    Marc Staal zasáhl vysokou holí do obličeje Teuva Teräväinena a na dvě minuty usedl na trestnou lavici.

10:06
    Derek Stepan usedl po úvodních deseti minutách hry na trestnou lavici za hákování a Carolina si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. Holden, 41. Rick Nash, 55. Vesey (Rick Nash, Skjei) – 6. Stålberg (Tennyson, Nordström), 13. Stålberg (McClement)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi (A), M. Staal, Holden, Skjei, Klein – Kreider, Stepan, Rick Nash (A) – Pirri, K. Hayes, Zuccarello – Puempel, J. T. Miller, Fast – Lindberg, Grabner, Vesey.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (A) (Leighton) – Slavin, Pesce, Hainsey, Faulk (A), Hanifin, Tennyson – Skinner (A), V. Rask (A), E. Lindholm – Aho, Teräväinen, Stempniak – Di Giuseppe, D. Ryan, Nestrašil – Stålberg, McClement, Nordström.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Kendrick Nicholson. Čároví: John Grandt, Michel Cormier

Diváci: 18006