Jihlava – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 5:4 (kon.) | Most – Prostějov 3:2 (kon.)
Kladno – Litoměřice 2:4 (kon.) | Slavia – Havířov 0:4 (kon.) | Frýdek-M. – Ústí n/L 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 30.11.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 29. kolo

60:00
    V samotném závěru ještě dostává za menší pošťuchovačku se soupeřem dvě minuty Jan Husa. Na trestnou už mířit nemusí, je přesně čas 60:00 a jde o vůbec první – a taky poslední – vyloučení třetí třetiny.

Na vyloučení: 4-4.

37:10
    Aleš Jergl je čtvrtým vyloučeným hráčem Dukly, ven míří za podražení.

Na vyloučení: 4-3.

32:12
    Vyloučení nám opět pokračují, nyní si jde odsedět dvě minuty kapitán Dukly Jiří Dobrovolný, který je vyloučen za podražení.

Na vyloučení: 3-3.

30:01
    Do čtyř půjdou i hosté. Václav Kočí v levém rohu za brankou podrazil soupeře a hráč, který se druhou asistencí podílel na vyrovnání Benátek, jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-3.

29:11
    Po dlouhé době vidíme vyloučení. Šimon Szathmáry je druhým vyloučeným hráčem domácích, ven putuje za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

10:27
    Aktivní napadání domácích se setkalo s odezvou. Čachotský zachytil na modré puk a při kličce jej zahákoval Ivan Ďurač, který jde také ven. Tady nebylo co řešit.

Na vyloučení: 1-2.

07:27
    Na trestnou lavici jde tedy i první hráč Benátek nad Jizerou. Je jím David Vrbata, který nakonec domácího obránce ve středním pásmu zahákoval.

Na vyloučení: 1-1.

03:27
    Útok Dukly ale pokračovat nebude, ba naopak. Anatolij Protasenja je prvním vyloučeným hráčem zápasu, dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 13. Dundáček (Protasenja, Stoklasa), 31. F. Seman (Důras, Říha), 59. Důras (Jergl, Dundáček) – 30. Volf (Mikliš, Kočí)

HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Szathmáry, Šidlík, Dobrovolný (C) – Jergl, F. Seman (A), Důras – Protasenja, Stoklasa, Březina – Diviš, Zeman, Čachotský (A) – Jícha, Danišovský.
    HC Benátky nad Jizerou: Bláha (Hosnedl) – Mikliš, Kočí (C), Kolmann (A), Havlín, Zeleňák, Husa, Tržický – Hrníčko, Hrabík, A. Dlouhý – Vrbata, J. Mikyska, Chlapík – Prokeš, Volf, Bittner – Ďurač, Da. Svoboda, J. Havel – Janele.

Rozhodčí: Kika, Obadal – Lukš, Wesley