Poruba 2011 – Vsetín 5:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 2:3 (2:3 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 6:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 6:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 9:3 (kon.) | Tábor – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.) | Kobra – Klášterec nO 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:3 (kon.)
Kolín – Jindř. Hradec 5:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
9:3 (2:1, 4:2, 3:0)
IHC Králové Písek
Středa 30.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 18. kolo

58:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., vysoká hůl).

53:50
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Červinský – 2 min., nedovolené bránění).

51:33
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Pokorný – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

27:46
    Bude se hrát 4 na 4, domácí to přehnali s důrazem v útočném pásmu. Miroslav Třetina (HBR) se dopustil hrubosti.

26:38
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Šuhaj – 2 min.).

24:18
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Suda – 2 min., držení protihráče).

13:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kozlík – 2 min., posunutí hole).

09:48
    Pět na pět se hrálo jen chviličku, znovu se vylučuje na straně hostů. Jakub Šuhaj (PIS) se provinil podražením.

07:25
    Bruslaři se dostali do útočného území a sevřeli soupeře do pevného objetí, z čehož vytěžili přesilovou hru. Jakub Suchan (PIS) se dopustil hákování.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 2. Kuchta (Chlubna, Kulhánek), 13. Beneš (Endál, T. Semrád), 21. Přidal (T. Semrád), 26. Kulhánek (Semrád), 35. Voříšek (Kulhánek), 40. Chlubna, 43. Chlubna (Kuchta, Kozlík), 50. Přidal (Kulhánek, Vala), 57. T. Semrád (Ludvík) – 14. Pašek (Kepka, Šuhaj), 24. Sýbek (Pašek, Šuhaj), 40. Suchan

BK Havlíčkův Brod: Panec (Novák) – T. Semrád, Bušek, Duben "A", Lacina, Vala, Kulhánek, – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Navrátil, Voříšek, Michálek – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Beneš, Ludvík, Křížek
    IHC Králové Písek: Kadlec (41. Kříž) – Hřebíček, Procházka "C", Pokorný, Červinský, Suda – Urbanec, Vlček "A", Suchan, Kepka, Šuhaj, Sýbek "A", Koupal, Pašek, Rod, Drda

Rozhodčí: Filip Vrba – Lukáš Rampír, David Otáhal