Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 2:1 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 3:5 (kon.)
Toljatti – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Kazaň – Soči 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 6:5 (po pr.)
Jokerit – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Záhřeb – Omsk 1:4 (kon.)
Lada Toljatti
3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Spartak Moskva
Čtvrtek 01.12.2016, 16:00 • Lada Arena • KHL

57:26
    Ryan Stoa podrazil protihráče, což zřejmě znamená poklidný závěr pro domácí.

52:48
    Igor Mirnov je vyloučen na dvě minuty za sekání, čímž svému celku hodně komplikuje situaci.

45:50
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dostali do útočného pásma, kde se jim podařilo v přesilové hře vstřelit svou první branku, o což se zasloužil RYAN STOA. Asistence: Lukáš Radil, Matthew Gilroy.

44:26
    Hosté se mohou pokusit o korekci skóre, když je na dvě minuty vyloučen Dmitrij Kostromitin za krosček.

40:01
    V závěru druhé třetiny byl ještě vyloučen Lukáš Radil za hákování.

31:10
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Domácí pokračují v likvidaci jakéhokoliv odporu soupeře a třetí branku přidává dobře hrající ALEXANDR STRELCOV. Asistence: Stanislav Bočarov, Vasilij Strelcov.

28:41
    Na úvodní branku jsme čekali dlouho, nicméně následuje po ní hned druhá, o kterou se postaral VIKTOR KOMAROV. Bez asistence.

27:48
    Domácím se podařilo využít přesilovou hru a NIKITA FILATOV posílá svůj celek do vedení. Asistence: Taylor Aronson.

26:52
    Hosté si nedali pozor při střídání, takže rozhodčí přerušuje hru a vylučuje za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

21:07
    Rafael Achmetov fauloval loktem, takže si dvě minuty odpočine od dění na ledové ploše.

17:22
    Anatolij Nikoncev podrazil protihráče, za což si odchází sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

12:12
    Americký obránce Taylor Aronson si počínal v rozporu s pravidly a odchází na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 28. Filatov (Aronson), 29. V. Komarov, 32. A. Strelcov (Bočarov, V. Strelcov) – 46. Stoa (Radil, Gilroy)

Lada Toljatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks (A), Sinicyn, Korjagin, Maleňkich, Volgin, Gurkin – Filatov, A. Ivanov, Valujskij – V. Komarov, Zernov, Bělousov (C) – Achmetov, Rybin (A), Kostromitin – V. Strelcov, A. Strelcov, Bočarov.
    Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Gilroy (A), Provolněv, Sergijenko, Kalinin (A), Kirillov, Bondarev, Dyblenko – Radil, Stoa, Glazačev – Mirnov, V. Berdnikov, Leščenko – Nikoncev, A. Voronin, Šmeljov – M. Potapov (C), Bobrov, N. Li – Pervov.

Rozhodčí: Ansons, Oskirko – Kuprijanov, Savenkov