Sparta – Vítkovice | 3:4 (po pr.) | | | Třinec – Pardubice | 3:2 (po pr.) | | | K. Vary – Chomutov | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Zlín – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 7:1 (kon.) |
Mountfield HK – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Ottawa – Florida | 2:0 (kon.) | | | Tampa – Washington | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | St. Louis – Winnipeg | 2:3 (po pr.) |
Vancouver – Toronto | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Pittsburgh – Detroit | 5:3 (kon.) | | | Arizona – Columbus | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Colorado – Dallas | 0:3 (kon.) | | | Edmonton – Anaheim | 3:2 (po pr.) | | | Los Angeles – Montreal | 4:5 (2:3 po s.n.) |
Carolina – Tampa | 1:0 (po pr.) |
Minsk – Magnitogorsk | 2:4 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg | 4:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Barys | 7:1 (kon.) |
Jokerit – Ufa | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Viťaz – Chanty-Mansijsk | 2:3 (kon.) | | | Riga – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 1:3 (kon.) |
Vsetín – Poruba | 3:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Olomouc | 6:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Mountfield HK | 4:1 (kon.) |
Zlín – Třinec | 4:3 (po s.n.) | | | Ústí n/L – PZ Kladno | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Tábor | 10:2 (kon.) |
HC Litvínov – Č. Budějovice | 4:5 (kon.) | | | Vítkovice – Žďár n/S | 9:2 (kon.) | | | Havířov – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Warriors Brno – Přerov | 3:4 (po pr.) | | | Kladno – Kobra | 9:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Slavia | 8:2 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 1:2 (kon.) |
Nitra – Košice | 3:2 (kon.) | | | Martin – Nové Zámky | 3:4 (kon.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 0:3 (kon.) |
Zvolen – Banská Bystrica | 2:0 (kon.) | | | Žilina – Poprad | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Trnava – Orange 20 | 5:4 (kon.) |
Mor. Budějovice – Bělorusko U20 | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Lev Benešov – Slaný | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Blansko | 9:6 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 4:8 (kon.) |
Kobra Praha B – Olympik | 13:3 (kon.) | | | Žirovnice – Milevsko | 6:4 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 5:10 (kon.) |
Bohemians – Hvězda Praha | 2:7 (kon.) | | | Žižkov Praha – Lomnice n/P | 4:4 (kon.) | | | Humpolec – HC Vimperk | 5:1 (kon.) |
Tábor B – Veselí nLuž. | 1:7 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Strakonice | 7:2 (kon.) | | | Soběslav – Telč | 6:7 (0:1 po s.n.) |
HC Jičín – Jaroměř | 4:6 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nový Bydžov | 3:2 (kon.) | | | Náchod – Hronov | 5:4 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Nová Paka | 7:4 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Choceň | 4:3 (po pr.) | | | Polička – Chotěboř | 7:6 (kon.) |
Moravská Třebová – Česká Třebová | 7:4 (kon.) | | | Litomyšl – Hlinsko | 1:4 (kon.) | | | Světlá nS – BK Havlíčkův Brod B | 3:0 (kon.) |
Uh.Ostroh – Uh.Brod | 1:5 (kon.) | | | SHK Hodonín B – VHK ROBE Vsetín B | 9:4 (kon.) | | | HC Turnov – Gepardi Jablonec | 4:7 (kon.) |
Uh. Hradiště – Rosice | 2:6 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 10:1 (kon.) | | | Kadaň – Louny | 2:5 (kon.) |
konec
VHK ROBE Vsetín
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba
46:28
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kotásek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
38:00
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Bořuta – 2 min., vysoká hůl).
|
|
29:12
|
Hosté jdou do tří. Mikulík chtěl vystřelit po otočce před brankovištěm, což se nelíbilo Bořutovi a proti soupeři zasáhl nedovoleným způsobem. Hostující hráč dostává menší trest za hákování.
|
|
28:59
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Fabianczyk – 2 min., sekání).
|
|
24:51
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Havlík – 2 min., podražení).
|
|
20:40
|
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lobodowski – 2 min., hákování).
|
|
13:33
|
Dva hráči Poruby ujížděli Vsetínským a Baďura si při jejich zastavování počínal nedovoleně. Domácí hráč dostává menší trest za faul kolenem.
|
Branky a nahrávky:
15. Jenáček (Kunst, Kuboš), 33. Calaba (Půček, Vávra), 50. Jenáček (Fojtášek, Calaba) – 18. Stodůlka (Machů, Bořuta)
Rozhodčí: Mikula – Štefková, Cabák
Diváci:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Lidák (Ševců) – Fojtášek, Vávra, Kuboš, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Mlýnková.
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba: Mokrý (Morys) – Havlík, Becher, Fabianczyk, Husák, Krátký, Machů, Gajdoš, Pitucha – Kotásek, Stodůlka, Barčák, Häring, Bořuta, Boniatti.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba: Mokrý (Morys) – Havlík, Becher, Fabianczyk, Husák, Krátký, Machů, Gajdoš, Pitucha – Kotásek, Stodůlka, Barčák, Häring, Bořuta, Boniatti.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mikula – Štefková, Cabák
Diváci:
Helena Hegeďová