NY Rangers – Toronto 2:4 (kon.) | Washington – Chicago 6:0 (kon.) | Florida – NY Islanders 2:5 (kon.)
Carolina – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Calgary – New Jersey 1:2 (kon.)
Arizona – Winnipeg 4:3 (kon.) | Boston – Philadelphia 6:3 (kon.) | Colorado – Nashville 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Nashville Predators
Sobota 14.01.2017, 21:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

COLORADO AVALANCHE

Domácím se letošní sezóna opravdu vůbec nedaří. Zhruba v polovině sezóny má totiž Colorado pouhých 27 bodů a je nejhorším týmem celé NHL! To platí i v počtu vstřelených branek (80) a téměř i inkasovaných. V počtu inkasovaných gólů je horší jen Winnipeg a Philadelphia. Velká bída se navíc projevuje i v domácích zápasech, které Laviny v řádné hrací době vyhrály jen tři!

Posledních pět utkání

13.1.2017 Colorado – Anaheim 1:4
    7.1.2017 Colorado – NY Islanders 2:1 pp.

NASHVILLE PREDATORS

Po nevýrazném úvodu sezóny se Predátoři postupně zvedají, ale stále se ne a ne usadit na příčkách zajišťující postup do playoff. Ve velmi vyrovnané tabulce Západní konference je Nashville na deváté příčce, avšak od šestého Calgary ho dělí jen tři body. Ani naopak však Nashville nemá moc velký náskok, neboť dvanáctý Winnipeg má pouze dvoubodové manko! Tým patří mezi týmy s nejlepší defenzívou, ale problémem je zatím útok, který dosud nastřílel 116 branek,

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Na soupiskách týmů není ani jeden český či slovenský hokejista.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Ťutin, Barrie, Zadorov, Beauchemin, Goloubef (A), Gelinas – Rantanen, MacKinnon, R. Bourque – Landeskog (C), Duchene (A), Nieto – Comeau, Söderberg, Iginla – Grigorenko, Martinsen, Colborne.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, Irwin, Ellis, Bitetto (A), Y. Weber, Granberg – Forsberg, Johansen, Arvidsson – McLeod, Fisher (C), Watson – Sissons, Neal, C. Smith – D. Grant (A), Järnkrok, Zolnierczyk.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Chris Lee – Shandor Alphonso, Shane Heyer.

00:01

00:34
    Registrujeme první střelecký pokus zápasu. Po aktivním vstupu do zápasu se předvedl Austin Watson, který však své zakončení nevměstnal mezi tři tyče.

00:55
    Nyní už musel zasahovat Varlamov. Slabší střela z levého kruhu ale letěla přesně do jeho rukavice.

01:16
    Zakázané uvolnění hostujícího celku. Poprvé se tak vhazování přesune do blízkosti Rinneho brány.

01:23
    A další icing Predátorů. Buly po pravé ruce Pekky Rinneho tak bude záhy zopakováno.

01:29
    Hned po vhazování se kotouč dostal k Barriemu. Ten však ze slibné pozice minul bránu a stejně si následně počínal i Beauchemin.

01:50
    Jenže Nashville zahrál už potřetí pouze na zakázané uvolnění. Colorado se tedy stále může držet v útočném pásmu.

02:03
    Nyní už se hostům podařil přechod do pásma soupeře. Výsledkem bylo sražené zakončení, které si to namířilo nad mantinel.

02:32
    Snaha o poněkud rychlejší atak Colorada byla zastavena ještě před útočnou modrou čárou. Kotouč následně pomalu klouže přes všechny čáry.

03:03
    Ani další ofenzivní akce Colorada nebyla úspěšná. Nashville se však v útoku prezentoval pouze ofsajdem.

03:14
    Pěknou souhru nyní předvedli dva útočníci Colorada. Zakončení nakonec obstaral Rantanen, který střelou z první protáhl finského brankáře Nashvillu.

03:57
    Hra se přesunula do středního pásma. Opět se ale k puku dostávají domácí, kteří jsou v posledních desítkách vteřin aktivnější.

04:07
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A aktivita domácího celku nakonec přináší ovoce. Skvělou práci nejprve odvedl Nieto, který puk udržel u mantinelu a následně zakombinoval se spoluhráči. V rohu kluziště se poté dokázal šikovně uvolnit GABRIEL LANDESKOG, jenž touš ze záporného úhlu poslal do Rinneho nohy a od ní se kotouč odrazil za brankovou čáru. Asistence: Matt Duchene, Matt Nieto
    04:07 Gabriel LANDESKOG - 1:0

04:39
    Nashville může přispěchat s rychlou odpovědí. Dvě trestné minuty za podražení totiž dostává Cody Goloubef (COL).

05:14
    Dobrá defenzivní práce Martinsena přinesla šanci ve prospěch Nathana MacKinnona. Jeho svižné zakončení ale dokázal srazit Ellis.

05:42
    Predátoři se konečně usadili v útočném pásmu, avšak Varlamov nemusel řešit ani jedno zakončení a teď už je kotouč zpátky za modrou čárou.

06:08
    Až teď na Varlamova letěly dvě střely od modré čáry. První si to namířila vedle brány, druhá byla zastavena hradbou těl před brankovištěm.

06:39

06:48
    Nepříjemné nahození od modré čáry se snášelo do Varlamova brankoviště. Jeden z hostů se ještě pokoušel o tyč, ale puk zůstal u boční sítě.

07:12
    Po komerční přestávce se pokračuje ve hře. K zakončení se chtěl prodrat Colton Sissons, nicméně ten byl důrazně odstaven a dopředu spěchají domácí.

07:41
    Ani ofenzíva Colorada teď neslavila úspěch. Hra se vrací do neutrální zóny, která je však domácími velmi dobře bráněna.

08:02
    Zakázané uvolnění Avalanche. V pohotovosti tedy bude Semjon Varlamov, před kterým se bude konat vhazování.

08:07
    Jedovatá střela jednoho z obránců Nashvillu tentokrát prošla až k domácímu gólmanovi. Varlamov ale dokázal zasáhnout levým betonem.

08:43
    Hra se několikrát rychle přenesla ze strany na stranu. Do šance se nakonec dostával Johansen, který šel při přečíslení sám do zakončení, avšak narazil na pozorného beka Colorada.

09:19
    Tvrdá střela od modré čáry se na druhé straně odrazila od zadního mantinelu. Nikdo z domácích se ale nenacházel v blízkosti brankoviště.

09:47
    Filip Forsberg pomalu odkráčel do kabiny! Tohle nevypadá dobře a zdá se, že Predátorům se rozšíří marodka o dalšího elitního hráče.

10:23
    Predators využili trestuhodné rozehrávky domácích. Bleskové přečíslení vyřešil Derek Grant, jenž však z pravého kruhu nemířil přesně.

10:32
    Rychlý protiútok Colorada zastaven za cenu nedovoleného zákroku. Nyní ale následuje komerční přestávka.

10:32
    Na lavici hanby už usedl Anthony Bitetto (NSH), který si odsedí dvouminutový trest za držení hole.

10:43
    Jenže přesilová hra Colorada měla velmi krátký život. Za hákování je totiž penalizován Carl Söderberg (COL).

11:53
    Hra ve čtyřech na obou stranách nepřináší nic moc zajímavého. Kotouč nyní pouze pohodlně doklouzal k Varlamovovi, který zastavil časomíru.

12:17
    Derek Grant se pokusil vymanit zpoza Varlamovovy brány. Neuspěl a tak se dopředu pomalu prodírají domácí.

12:30
    Pekka Rinne si v pohodě pohlídal slabou střelou z levé strany. Hosté jsou však nyní především rádi, že Filip Forsberg je zpět na střídačce a jeho zranění není vážné.

12:32

12:43

13:10
    Semjon Varlamov si sáhl pro příliš vysokou střelu jednoho ze soupeřů. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

13:58
    Na obou stranách jsme teď zaregistrovali zakončení mířící přesně do brankářovy náruče. Jako druhý ale zasahoval Rinne a hrát se proto bude v pásmu Nashvillu.

14:27
    Coloradu se nepodařilo založení útoku. Kotouč už mají v moci hosté, kteří vyčkávají za vlastní bránou.

14:52
    Po neúspěšné akci Nashvillu naopak opět zahrozili domácí. Kotouč se dostal na hůl Comeaua, nicméně jeho střelu si pohlídal Pekka Rinne.

15:13
    Konečně letěla další přesnější střela i na Semjona Varlamova. Ruský gólman je ale zatím velmi jistý a v klidu si připsal úspěšný zákrok.

15:34
    Další komerční přestávka je minulostí. Hned po ní se ale Predators provinili zakázaným uvolněním a puk se vrátí před Rinneho.

16:07
    V posledních minutách sledujeme hodně neurovnanou hru. Ani jeden z celků se ne a ne dostat do větší šance.

16:22
    Možná jsem to trochu zakřikl. Do parádní pozice si totiž sjel Granberg, který dostal přihrávku od Granta, avšak sám mezi kruhy zakončil jen do Varlamova!

16:57
    Nashville se i po vhazování ještě několik vteřin držel v útočném pásmu. Nyní už ale domácí kontrolují puk za vlastní bránou.

17:28
    Jenže ofenzíva Lavin si vůbec neví rady. Dvakrát se do pásma soupeře prodral Colborne, ale ani jednou se domácí nedostali do zajímavější pozice.

17:56
    Hosté ale puk pouze vracejí na hole obránců Colorada. Zdá se, že tato třetina už nepřinese moc zajímavějších situací.

18:31
    Konečně teď na Rinneho letěla aspoň jedna střela. Finský gólman puk rychle vyklepal z lapačky a Nashville může rozjet útočnou akci.

19:00
    S ohlášením poslední minuty první třetiny se do útoku znovu tlačí spíše domácí. Hosté ale velmi dobře brání střední pásmo.

19:49
    Další neurovnaná pasáž přinesla jen slabé nahození, které bylo navíc zablokováno ještě předtím než doletělo až k Rinnemu.

20:00
    Konec 1. třetiny, kde zatím úspěšnější jsou hráči Colorada.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Poměrně nezajímavá první třetina je u konce a spokojenější jsou domácí. Za dvacet minut jsme se nedočkali velkého množství šancí a stav 1:0 odpovídá předvedené hře. Domácí totiž měli v úvodu navrch a v páté minutě šli do vedení po překvapivém zakončení Gabriela Landeskoga. Hosté měli možnost srovnat, avšak v v 11. minutě selhal Grant a lépe si v čase 16:22 nevedl ani Granberg. Ve druhé části tak musí dotahovat hostující Nashville.

Další třetina začne přibližně v 22:03.

20:01

20:07
    Hned první pokus o založení útoku Nashvillu skončil mezi diváky. Vylučovat se ale nebude, neboť kotouč byl jednoznačně tečován.

20:22
    Po nejisté rozehrávce Pekky Rinneho se puk odrazil k Söderbergovi. Finský gólman však dokázal zasáhnout a následnou dorážku zamezili obránci Nashvillu.

20:53
    Hodně nepovedená rozehrávka predátorů končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Rinnem.

21:20
    Kotouč se poměrně rychle dostal až do pásma Colorada a Varlamov musel vytáhnout skvělý zákrok. Z předbrankového prostoru totiž zakončoval Sissons!

21:43
    Na druhé straně byla nebezpečně tečována střela od modré čáry. Kotouč se ale odrazil mimo tři tyče a Rinne mohl být relativně v klidu.

22:15
    Svižná střela Carla Söderberga teď narušila Rinneho helmu a při dalším zákroku se kryt hlavy finského gólmana poroučel do náruče brankáře. Hra je přerušena.

22:18
    Pěkné zpestření v podobě šarvátky mezi Cody McLeodem a Jeromem Iginlou. Zajímavostí je, že McLeod ještě letos oblékal dres Lavin a byl Iginlovým spoluhráčem.
    22:18 Pěkné zpestření v podobě šarvátky mezi Cody McLeodem a Jeromem Iginlou.

22:18
    Jerome Iginla (COL) i Cody McLeod (NSH) si připisuje pětiminutový trest za bitku.

22:21
    Zničehonic jdou domácí do dvougólového vedení. Dokonale vyhrané buly Grigorenka totiž znamenalo, že puk šel přesně na hůl FRANCOISE BEAUCHEMINA a ten dělovou ránou propálil vše, co mu stálo v cestě! Rinne nestačil reagovat! Asistence: Michail Grigorenko
    22:21 Francois BEAUCHEMIN - 2:0

23:01
    Hosté kotouč přesunuli k Varlamovovi. Ruský brankář však nemusel předvést nic moc světoborného a Nashville získává jen buly v útočném pásmu.

23:29
    Nahozený puk se napravo odrazil od mantinelu a Rantanen kotouč okamžitě nabízel Bourqueovi. Ten byl před bránou dobře hlídán.

24:09
    Obrana Colorada dnes pracuje velmi dobře. Varlamov opět viděl nahození od modré čáry a Granbergova snaha tak nepřinesla velké nebezpečí.

24:56
    Hostům se vůbec nedaří kombinace ve středním pásmu. Další akce byla záhy zastavena a naopak znamenala ohrožení Rinneho brány. Ani střela domácího hráče však neměla gólové parametry.

25:49
    Domácí naprosto v pohodě kombinují v útočném pásmu. Zatím se ale nedostávají do další šance.

26:05
    Teď se ale zcela sám před Rinnem zjevil René Bourque! Střelou na lapačku však domácí útočník nechal vyniknout finského gólmana.

26:32
    Z protiútoku svižně vypálil Craig Smith. Také Varlamov si ale věděl tady a chvíli nato je pískán ofsajd Nashvillu.

26:52
    Pekka Rinne měl nečekané problémy se skákajícím nahozením ze středního pásma. Nakonec ale kotouč vyskočil přesně do jeho lapačky.

27:22
    Po buly ve středním pásmu se Colorado okamžitě vydalo do útoku. Výsledkem byla pouze slabá střela, která letěla do Rinneho lapačky.

27:52
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté z jedné povedenější akce snižují. Puk do útočného pásma zavezl Zolnierczyk, který zleva přihrával do brankoviště. Tam si sjel bývalý hráč Colorada CODY MCLEOD a přes bránícího hráče puk usměrnil nad Varlamovův beton! Asistence: Harry Zolnierczyk, Derek Grant
    27:52 Cody MCLEOD - 2:1

28:32
    Další pokus o založení útoku Nashvillu končí zakázaným uvolněním. Puk se po nyní pro změnu dostane opět před Rinneho.

29:12
    Nashville je ale výrazně povzbuzen gólem a tlačí se do blízkosti Varlamovovy brány. Zatím ale nepřichází další výrazná šance, která by mohla znamenat vyrovnání.

29:56
    Avalanche už se pokoušejí uklidnit hru kombinací ve vlastním pásmu. Moc daleko se ale zřejmě nedostanou, neboť střední pásmo je dobře zahuštěno.

30:15
    Kotouč si to po rozehrávce Predátorů namířil mimo hrací plochu. Čas na komerční přestávku.

30:42
    Šance pro domácí celek. Nieto byl totiž v blízkosti brankoviště zasažen vysokou holí a na trestnou lavici míří Calle Järnkrok (NSH).

31:18
    Až teď se Colorado dokázalo usadit v útočném pásmu. Tvrdou střelou od modré čáry to zkusil Landeskog, avšak Pekka Rinne byl připraven.

31:43
    Hosté kotouč bez problémů vyhodili přes všechny čáry. Další založení útoku se navíc domácím vůbec nepovedlo.

31:54
    Zakázané uvolnění Colorada. S přesilovkou domácího celku to nevypadá moc dobře.

32:42
    S návratem vyloučeného Järnkroka vypálil Duchene. Rinne však zasahovat vůbec nemusel a Nashville se může osvobodit rozehráním akce.

32:52
    Po chybě u mantinelu se ale ke střele naopak dostal jeden z domácích. Byl to Grigorenko, který Rinneho prověřil projektilem z vrcholu pravého kruhu.

33:29
    Predators znovu museli čelit ofenzívě Colorada. Výsledkem je zakázané uvolnění hostujícího týmu.

33:43
    Rinne za bránou nezastavil nahozením jdoucí podél mantinelu a musel rychle zpátky do brány. Proti bleskovému zakončení zleva však dokázal zasáhnout.

34:22
    Nepřesnost v kombinaci domácích. Kotouč se dostal do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.

34:44
    René Bourque předvedl hodně škaredý zákrok. U střídaček totiž naremploval Arvidssona, který se nekontrolovaně poroučel na mantinel! Tohle bude větší trest!

34:44
    A René Bourque (COL) si už dneska nezahraje. K pětiminutovému trestu za vražení na hrazení totiž dostává trest do konce utkání. Na druhé straně je ale potrestán Ryan Ellis (NSH), jenž dostal dvouminutový trest za hrubost.

35:20
    Svižnou střelou od modré čáry to zkusil Tyson Barrie. Pekka Rinne byl na správném místě a bez potíží kotouč lapil.

36:32
    Hra ve čtyřech na obou stranách nepřináší zajímavé situace. Za chvíli ale přijde tříminutová přesilová hra Nashvillu.

36:44

37:11
    Úvod přesilové hry Predators zatím není zrovna oslňující. Domácí totiž soupeře drží v blízkosti Rinneho brány.

37:32
    Ani teď se Nashvillu nepovedl přechod do útočného pásma. Výsledkem je pouze ofsajd.

37:57
    Až teď se hosté dočkali aspoň nějakého zakončení. Arvidssonova razantní střela však Varlamova nedokázala zaskočit.

38:21
    Další ofsajd v podání Predators. Na led se dostane čerstvá přesilovková formace hostujícího celku.

38:42
    Hosté se sice dostali do útočného pásma, ale nepřesná přihrávka z pravé strany podél mantinelu doklouzala zpátky k červené čáře.

39:13
    Přesilová hra hostů se pomalu chýlí ke konci. Trochu nepochopitelně teď Nashville vyčkává ve vlastním pásmu a nesnaží se o rychlý přechod do útoku.

39:44

40:00
    Konec 2. třetiny

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Také druhá třetina je minulostí a i po ní jsou na tom lépe domácí. Druhá perioda sice rovněž nenabídla nějaký strhující hokej a hodně šancí, avšak Francois Beauchemin se do toho ve 23. minutě opřel a tvrdou střelou navýšil vedení domácích. Ve 28. minutě se ale z trestné lavice po bitce vrátil hostující Cody McLeod a z hole bývalého hráče Colorada přišlo snížení. Následně stojí za zmínku především zákrok Reného Bourquea, jenž přibližně pět minut před koncem třetiny prudce atakoval Arvidssona a dostal trest do konce utkání. Nashville však přesilovou hru nevyužil a zůstává na jednogólovém manku.

Další třetina začne přibližně v 23:04.

40:01

40:31
    Domácí se hned v úvodu třetí třetiny usadili v pásmu soupeře. Kotouč se dostal na hůl Tysona Barrieho, nicméně jeho svižná střela letěla přesně do lapačky finského brankáře Nashvillu.

40:59
    Další zakončení domácích letělo nad Rinneho bránou. Puk se navíc posléze dostal až do středního pásma a je pískán ofsajd.

41:35
    Grigorenko šikovně navedl kotouč až do Rinneho brankoviště. Bekhendem z pravé strany ale neměl moc šancí na úspěch.

41:44
    Domácí kouč se sice diví, ale Fjodor Ťutin (COL) je vyloučen za sekání. Přesilová hra pro Predátory.

42:16
    Hosté jsou nastěhováni v útočném pásmu. Zatím se ale ne a ne dostat do střelecké pozice.

42:38
    Nyní už na Varlamova letěly hned tři střely. Ani jedna však neprošla přes dobře bránící hokejisty Colorada!

42:58
    A kotouč je vyhozen přes všechny čáry. Oba celky střídají, Nashville další akci rozjíždí až zpoza vlastní brány.

43:22
    Viktor Arvidsson vypálil z pravého kruhu a Varlamov měl poměrně dost práce. Nakonec mu ale pomohl i Grigorenko, který kotouč vyhodil do středního pásma.

43:44

44:18
    Nikdo teď chvíli nevěděl, kde je kotouč a toho mohl využít Grant. Jeho jedovatou střelu ale Varlamov dokázal vyrazit.

44:39
    Do slibné pozice si na druhé straně sjel Joe Colborne. Rychlým zakončením ale vůbec netrefil Rinneho bránu.

45:00
    Máme vyrovnáno! Austin Watson puk dokázal vyhodit z pásma Nashvillu a do úniku se díky tomu rázem dostal MIKE FISHER. Hostující útočník puk dobruslil, přehodil si ho na bekhend a zakončil přesně k tyči Varlamovovy brány. Asistence: Austin Watson
    45:00 Mike FISHER - 2:2

46:28
    Colorado hraje ve vlastním pásmu, kde beci čekají na dostřídání spoluhráčů. Střídají také hosté a napadání tak není zrovna aktivní.

46:59
    Chvíli se domácím podařilo kombinovat v útočném pásmu. Výsledkem byla jen sražená střela od modré čáry.

47:38
    Do dobré pozice se ale nyní dostal Nathan MacKinnon, který puk nejprve netrefil, avšak poté vypálil velmi zajímavě. Rinne dokázal reagovat a puk vyrazil! Protiútok posléze skončil posunutí Varlmovovy brány.

48:06
    Hosté dokonale otáčejí nepříznivý vývoj utkání. Ryan Johansen dokázal zvítězit na buly v útočném pásmu, přistrčil puk k FILIPU FORSBERGOVI a ten skóroval bleskovým zakončením. Semjon Varlamov byl bez šance. Asistence: Ryan Johansen
    48:06 Filip FORSBERG - 2:3

48:24
    Colorado může rychle odpovědět. Za sekání je totiž vyloučen Mattias Ekholm (NSH).

49:30
    Obrovské šance Colorada! Rinne se nejprve skvěle přesunul proti střele MacKinnona a následně skvěle zastavil i Barrieho prudkou ránu od modré čáry!

49:58
    Po vhazování v pásmu Nashvillu se hostům podařilo vyhodit puk do středního pásma. Skvělou práci odvedl Ryan Johansen.

50:24

50:48
    Nashvillu se daří držet hru daleko od své brány. Místo Rinneho má tak naopak práci Semjon Varlamov, na kterého lítají nahození z každé strany.

51:32
    Tak teď měl Varlamov štěstí! Rychlá Johansenova střela ze středu pásma mu totiž prošla výstroji a kotouč se vykutálel jen těsně vedle brány.

52:27
    Do šance se nyní znovu mohl dostat jeden z hostů. Skvělý obranný zákrok však předvedl Zadorov, jenž následně přidal důrazný hit u modré čáry.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:57
    Ofenzíva domácího celku byla opět bez větších problémů odražena. Kotouč se vrací do neutrální zóny.

53:28
    Nathan MacKinnon byl atakován Granbergem a po tomto souboji se poroučel na led. Troufnu si říct, že tady se mělo vylučovat!

54:07
    Colorado se stále nemůže natrvalo usadit v útočném pásmu. Defenzíva Nashvillu ve třetí části prakticky nechybuje.

54:48
    Nahození domácího obránce bylo Landeskogem tečováno ve středním pásmu a kotouč vylétl až do ochranné sítě. Je tady zřejmě poslední komerční přestávka zápasu.

55:33
    Po komerční přestávce se do útoku tlačí spíše hostující hokejisté. Jejich převaha je ale spíše pouze optická.

56:06
    Colorado se však stále nedostává z vlastního pásma. Čtyři minuty před koncem řádné hrací doby tak pořád nepřichází potenciální šance na vyrovnání.

56:41
    Ani tentokrát se Avs neprodrali do pásma soupeře. Predators hrají skvěle a vůbec soupeře nepouštějí do tlaku.

57:19
    Domácím se čas na vyrovnání povážlivě krátí. Nashville navíc kombinuje ve středním pásmu a zcela kontroluje blížící se závěr utkání.

57:45
    Poté, co kotouč zavítal mezi diváky, přichází ještě jedna pauza věnovaná reklamám. Po ní již musí přijít potřebný tlak Colorada.

58:00
    Po obrovském tlaku do brankoviště se domácím podařilo vyrovnat, avšak již předtím přišel hvizd hlavního rozhodčího, který ztratil kotouč. Ještě nutno dodat, že brána Colorada už je prázdná.

58:50
    Až nyní se Colorado vrací do útočného pásma. Nashville ale kontroluje situaci a vůbec domácí nepouští do lepších střeleckých pozic.

59:05
    Forsbergovo vyhození jen těsně minulo odkrytou bránu Colorada. Domácí kouč si následně vybírá oddechový čas.

59:30
    Kombinace podél mantinelu znamenala jen ztrátu kotouče. Následné vyhození hostů ale skončilo zakázaným uvolněním.

59:51
    Fantastická práce Sissonse, který jako první dobruslil vyhozený kotouč a v rohu kluziště navíc našetřil několik velmi cenných vteřin. Tohle už hosté zvládnou.

Konec utkání

Dnešní zápase je tedy u konce a dva body si do tabulky Západní konference nakonec připíší hosté. Nashville sice v utkání prohrával již o dvě branky, avšak ještě v druhé třetině dokázal snížit a třetí část už poté ovládl. Střelecky sice Predátoři v poslední třetině nedominovali, avšak dvakrát mířili přesně a v závěru už si pohlídali těsné vedení. Colorado si tak připisuje jen další prohru a zůstane beznadějně poslední. Hosté si naopak pomohou v boji o příčky zajišťující postup do playoff.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93.3%
    2. Gabriel Landeskog (COL) 1+0
    3. Cody McLeod (NSH) 1+0

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.

S konstatováním, že dnešní utkání v Pepsi Center v Denveru sledovalo 16 096 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (23:50:10)

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 5. Landeskog (Duchene, Nieto), 23. Beauchemin (Grigorenko) – 28. McLeod (Zolnierczyk, D. Grant), 45. Fisher (Watson), 49. Forsberg (Johansen)

Rozhodčí: Eric Furlatt, Chris Lee – Shandor Alphonso, Shane Heyer

Diváci: 16 096