Washington – Boston 5:3 (kon.) | Calgary – Minnesota 5:1 (kon.) | Los Angeles – Colorado 5:0 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají další gól. Z poza branky nahodil kotouč DWIGHT KING. Hostující obránce Eric Gelinas nešťastně srazil puk bruslí do vlastní branky. Hokejistům Los Angeles dnes vychází opravdu všechno. Bez asistence.
    44:01 Dustin BROWN - 4:0

44:01
    Velmi dobře sehráli domácí přesilovu hru, dostali se do několika velmi dobrých pozic. Jejich tlak trval i po návratu vyloučeného hráče na led a vteřinu po konci přesilovky se dokázal povedenou střelou prosadit DUSTIN BROWN. Asistence: Nic Dowd a Kevin Gravel.
    17:42 Jeff CARTER - 3:0

17:42
    Před koncem první třetiny přidávají domácí hokejisté další branku. Hodně prostoru dostal JEFF CARTER, který dokázal překonat brankáře soupeře. Spencer Martin zatím své spoluhráče příliš nepodržel. Asistence: Devin Setoguchi.
    07:15 Jeff CARTER - 2:0

07:15
    Čtvrtá střela domácích v přesilových hrách v tomto zápase je úspěšná. JEFF CARTER mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Spencer Martin měl mezeru mezi betony a hráč Los Angeles ji trefil naprosto přesně. Kings vedou o dvě branky. Asistence: Jake Muzzin a Drew Doughty.
    00:47 Marián GÁBORÍK - 1:0

00:47
    Z kraje první třetiny se dostávají domácí hokejisté do vedení. Po zajímavé kombinaci dokázal kotouč za brankovou čáru dotlačit MARIÁN GÁBORÍK. Brankář Colorada nedokázal puk zastavit a udržet před čárou. Asistence: Anže Kopitar a Dustin Brown.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. Gáborík (Kopitar, D. Brown), 8. J. Carter (Muzzin, Doughty), 18. J. Carter (Setoguchi), 45. D. Brown (Dowd, Gravel), 51. King

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Muzzin, Doughty, Forbort, Martinez, McNabb, Gravel – Gáborík, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Clifford – Lewis, Dowd, Setoguchi – King, N. Shore, Nolan.
    Colorado Avalanche: S. Martin (Pickard) – Barrie, Ťutin, Beauchemin, Zadorov, Wiercioch, Gelinas – R. Bourque, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Duchene, Nieto – Comeau, Söderberg, Iginla – Grigorenko, J. Mitchell, Colborne.