Trnava – Detva 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 3:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 0:6 (kon.)
Topoľčany – Skalica 5:1 (kon.)
HC Topoľčany
5:1 (2:1, 2:0, 1:0) Stav série: 1:2
HK Skalica
sk Sobota 18.02.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga play-off (SR)

Topoľčanom sa podarilo zvíťaziť v tomto zápase 5:1 a znižujú tak stav série na 1:2! (20:12:25)

50:16
    Topoľčany dali gól!

Na 5:1 zvyšuje FILIP NEMČEK!
    Asistencia: Martin Kalináč, Juraj Ďurčo.

48:16
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hluch – 2 min., krosček).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vyhrávajú domáci 4:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

31:42

O chvíľu na to domáci strieľajú aj ďalší gól a vyhrávajú tak už 4:1! autorom gólu je DOMINIK LAŠŠO!
    Asistencia: Albín Podstavek.

30:07

Domáci celok sa dostáva do vedenia 3:1! Autorom gólu je FILIP NEMČEK!
    Asistencia: Martin Kalináč, Michal Kluka.

27:04
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Šťastný – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

Skalica dala gól!

V 16. minúte zápasu hostia znižujú na 2:1! Autorom gólu je ŠIMON PETRÁŠ!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Rastislav Vereš.

10:02

V 11. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 2:0 zásluhou SAMUEL HAIN, ktorý tak dáva svoj druhý gól v tomto zápase!
    Asistencia: Denis Pätoprstý.

05:38

V 6. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 1:0 zásluhou SAMUEL HAIN! Využitá presilová hra.
    Asistencia: Martin Kalináč.