Prostějov – Nitra 1:8 (kon.) | Uh. Hradiště – Warriors Brno 0:2 (kon.) | Poruba – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Jihlava – Letňany 6:0 (kon.) | Černí Vlci – Prostějov 0:2 (kon.) | Uh. Hradiště – MHC Martin 0:7 (kon.)
Poruba – Nitra 4:5 (kon.) | Warriors Brno – Jihlava 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Černí Vlci 7:1 (kon.)
MHC Martin – Letňany 3:2 (kon.)
HC Uherské Hradiště
0:2 (0:2, 0:0)
HCM Warriors Brno
Sobota 01.04.2017, 10:15 • Zimní stadion Prostějov (kapacita: 5125 míst) • SIDA Cup • Skupina A

Warrior Brno nakonec udrželi svůj náskok z první třetiny a i když mohli vyrovnat, nakonec i přes smůlu, kdy kotouč letící do prázdné branky nakonec Valouch zastavil na mezikruží, dosáhli vítězství. Hradiště naopak zapisuje třetí porážku ve skupině. (11:23:22)

39:15
    Hradiště zkouší power-play!

38:08
    Hradiště neskutečně tlačí, Dřínovský se v bráně doslova překonává. když v mnoha případech jen s velkým štěstím vyráží pokusy svých soupeřů.

37:39
    Hradiště si bere oddechový čas, přece jen není brněnský náskok až tak nestažitelný.

36:32
    Brno půjde do tří, ze hry jde faulující Jakub Kolář (WBB).

36:22
    Hradišti se v přesilovce zatím moc nedaří, Brno si svůj náskok celkem v poklidu hlídá.

35:39
    Lysoněk měl velmi zajímavou možnost, když se pokusil unikat středem kluziště. Ovšem místo do branky se trefil do tyče, od které se kotouč odrazil mimo hradišťskou klec.

35:30
    Na ledě zůstává ležet Valouch, který dostal pořádně naloženo od od Koláře. Sudí mu udělují vyšší trest, který si však půjde odsedět Radkovský.

34:42
    Nadále pokračuje aktivní Brna, Hradiště si zatím s touto taktikou neví moc rady, což vyúsťuje v menší vytíženost brankáře Dřínovského. Obrana mu ale také velmi pomáhá.

33:13
    Třetina měl zajímavou šanci, jenže poskakující puk nakonec k brance nedostal. Warriors se mohou uklidnit.

32:42
    Warriors si zapisují zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude znovu před Dřínovským.

31:49
    Hra se začíná přiostřovat, sudí však zatím nesahají k vylučování, uvidíme, na jak dlouho to vydrží.

30:42
    Warriors díky svému náskoku zkouší hrát více uvolněněji, jenomže to se jim často vymstívá menšími chybkami. Hradiště z nich však prozatím neumí těžit.

29:35
    Svoboda zkusil projít kolem mantinelu přímo na branku Nowaka, Zatloukalová mu v tom však zabraňuje. Hradiště se může srovnat.

28:42
    Warriors doplatili na přílišnou rychlost, jejich akce kočí zapískáním ofsajdu, ve kterém stál Heinrich.

27:37
    Oba hráči už jsou zpět na ledě, zápas pokračuje i v další fázi svého vývoje ve velké vyrovnanosti.

26:37
    Přesilovka Brna moc dlouho netrvala, po faulu ve středním pásmu půjde totiž do čtyř, když se podražením provinil Ludvík Lysoněk.

26:11
    Hradiště čeká další oslabení, na trestnou lavici si totiž sedne Jan Maršálek.

Johan Čáp

Branky a nahrávky: 19. Kolečkář (Valach), 19. Valach (Kolesničenko)

HC Uherské Hradiště: Nowak (Mráček) – Obal, Novák, Ančík, Zatloukalová, Vogl, Mištůrik, Vícha, Třetina, Volas, Valouch, Kalač, Koníček, Jánoš, Maršálek, Janík
    HCM Warriors Brno: Dřínovský – Adámek, Berka, Brokeš, Kolečkář, Láryš, Lysoněk, Radkovský, Ryšánek, Svoboda, Kolář, Kolesničenko, Heinrich, Valach, Líska, Slabý