Plzeň – Teplice 4:1 (kon.) | Hlučín – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Jihlava – Opava 0:0 (4:3 po pen.)
Karviná – Sparta 1:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 0:0 (2:1 po pen.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Olomouc – Příbram 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slovácko 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:2 (0:1)
AC Sparta Praha
Sobota 01.04.2017, 13:00Celostátní liga staršího dorostu • 23. kolo

68
    Karviná právě vstřelila branku!
    Karviná se ještě nevzdává a snižuje na rozdíl jednoho gólu! Ze snižující branky se raduje ARON FORMELA!

62
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté ve druhém poločase navyšují vedení! Druhý sparťanský gól si připsal RICHARD SEDLÁČEK!

12
    Sparťané se ujímají vedení po dvanácti odehraných minutách! O první branku se postaral VÁCLAV DRCHAL!

Branky: 68. Formela – 12. Drchal, 62. Sedláček

Karty:   84. Holec (KAR) – 86. Drchal (SPA)

MFK Karviná: Ciupa – Vukič (78. Seriš), Holec, Formela, Cieslawski (66. Dziak), Vokoun (66. Kostiuško), Hejda, Klimek, Egri (66. Pisarek), Macko, Wenglorz (78. Bielan)
    Náhradníci: Dziak, Kostiuško, Pisarek, Seriš, Bielan, Tichý

AC Sparta Praha: Bačkovský – P. Tvaroh, Plechatý, Burda, Dudl, Mareček, Sedláček, K. Tvaroh (37. Hezoučký (82. Šimáček)), Novotný, Fortelný (74. Majka), Drchal
    Náhradníci: Benada – Flak, Šimáček, Boula, Majka, Hezoučký, Kotek

Rozhodčí: Svoboda – Koláček, Grečmal