Plzeň – Teplice 4:1 (kon.) | Hlučín – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Jihlava – Opava 0:0 (4:3 po pen.)
Karviná – Sparta 1:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 0:0 (2:1 po pen.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Olomouc – Příbram 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slovácko 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:2 (0:1)
AC Sparta Praha
Sobota 01.04.2017, 13:00Celostátní liga staršího dorostu • 23. kolo

86
    Žlutou kartu dostává Drchal (AC Sparta Praha).

84
    Žlutou kartu dostává Holec (MFK Karviná).

82
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Šimáček.

78
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Vukič, přichází Seriš.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Wenglorz, přichází Bielan.

74
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Fortelný, přichází Majka.

68
    Karviná právě vstřelila branku!
    Karviná se ještě nevzdává a snižuje na rozdíl jednoho gólu! Ze snižující branky se raduje ARON FORMELA!

66
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Cieslawski, přichází Dziak.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Kostiuško.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Egri, přichází Pisarek.

62
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté ve druhém poločase navyšují vedení! Druhý sparťanský gól si připsal RICHARD SEDLÁČEK!

37
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází K. Tvaroh, přichází Hezoučký.

12
    Sparťané se ujímají vedení po dvanácti odehraných minutách! O první branku se postaral VÁCLAV DRCHAL!

Branky: 68. Formela – 12. Drchal, 62. Sedláček

Karty:   84. Holec (KAR) – 86. Drchal (SPA)

MFK Karviná: Ciupa – Vukič (78. Seriš), Holec, Formela, Cieslawski (66. Dziak), Vokoun (66. Kostiuško), Hejda, Klimek, Egri (66. Pisarek), Macko, Wenglorz (78. Bielan)
    Náhradníci: Dziak, Kostiuško, Pisarek, Seriš, Bielan, Tichý

AC Sparta Praha: Bačkovský – P. Tvaroh, Plechatý, Burda, Dudl, Mareček, Sedláček, K. Tvaroh (37. Hezoučký (82. Šimáček)), Novotný, Fortelný (74. Majka), Drchal
    Náhradníci: Benada – Flak, Šimáček, Boula, Majka, Hezoučký, Kotek

Rozhodčí: Svoboda – Koláček, Grečmal