Žilina – Nitra 2:4 (kon.) | Skalica – Trenčín 0:2 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 2:5 (kon.)
HK Detva
2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 07.04.2017, 18:00 • ZŠ Detva • Tipsport Liga (SR) play-off • Baráž

58:07
    Martin Šimon dostáva 5 + DKZ a Michal Kabáč 2. min za napadnutie a 5 + DKZ za údery.

58:07
    Za domácou bránou sa trhla ďalšia bitka. Kabáč napadol najprv Gachulinca. Následne tam nakorčuľoval Šimon a rozdali si to medzi sebou.

56:39
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Domáci odvolali brankára Orčíka, ale ten nestihol byť dlho na hráčskej lavici, keď puk do brány dostáva RICHARD HUNA.
    Samostatne.

56:02
    Tak isto 2 + 2 min. dostáva aj Matej Moravčík. Jeden trest ja hrubosť druhý krosček.

56:02
    Sládok dostáva 2+2 za hrubosť a 10. min. za zhodenie rukavíc. Trest si odsedí František Poliaček

49:33
    Detva dala gól!

Domáci tak isto využívajú presilovku 5 na 3, keď sa dokázal strelou z kruhu presadiť obranca MARTIN ŠIMON.
    Asistencie: Lukáš Říha, Tomáš Torok.

48:32
    Ďalší hráč na trestnej lavici hostí. Martin Kriška dve minúty podrazenie.

47:51
    Za napadnutie dostáva dve minúty aj Michal Kabáč.

46:11
    Za pád pod nohy dostáva domáci brankár Filip Orčík dve minúty, ktoré si odsedí Lukáš Říha.

41:37
    Po strele Viktora Fekiača vyrazil Durný puk pred seba, kde si nakorčuľoval Hrušík, ale minul bránu.

37:20
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Dve minúty Juraj Petro za hákovanie.

36:17
    Torok pri striedačke hostí vybojoval puk a následne ho Richard Stehlík hákoval za čo dostáva dve minúty.

35:34
    Za napadnutie dostáva domáci hráč Lukáš Hrušík dve minúty.

32:05
    Michal Šiška dostáva dve minúty za sekanie.

31:36
    Za nebezpečnú hru vysokou hokejkou dostáva Martin Cibák dve minúty.

30:18

ANDREJ LIŠTIAK si obhodil Jendroľa následne zakončil strelu do šibenice Orčíka.
    Asistencie: Michal Šiška, Michal Kabáč.

23:41

AJ presilovku o jedného hráča využívajú hostia, keď sa presadil JAKUB LANGHAMMER.
    Asistencia: Jakub Súkeľ.

22:59

Liptáci využili presilovku o dvoch hráčov, keď sa presadzuje MATÚŠ SÚKEĽ.
    Asistencie: Martin Kriška, Marek Uram.

22:12
    Dve minúty pre Tomáša Škvardila za vyhodenie puku.

21:48
    Za podrazenie dostáva Viktor Fekiač dve minúty.

15:46

Po strele Šišku sa puk dostal k MICHALOVI KABÁČOVI a ten nemal problém už prekonať domáceho Orčíka.
    Asistencie: Michal Šiška, Vladimír Vybíral.

15:03
    Po strele Gachulinca z medzi kruhov vytiahol Durný parádny semafór.

11:03
    Videlka zachytil vo vlastnom obrannom pásme puk. unikol, ale jeho samostatný únik Durný zneškodnil, aj keď nevedel, kde má puk.

10:00

Po strele Sládka dokázal Durný puk vyraziť pred seba, kde bol však TOMÁŠ ŠKVARIDLO, ktorý už nemal problém otvoriť skóre zápasu.
    Asistencie: Jozef Sládok, Jakub Žilka.

06:38
    Liptái zle striedali a príliš veľa hráčov na ľade dostávajú dve minúty. Trest si odsedí Jakub Súkeľ.

05:48
    Torok váhal s koncovkou. Pekne sa dostal pred Durného, ale premrhal moment na zakončenie až sa dostal z uhla.

01:46
    A máme tu prvé vylúčenia v zápase. Hráč hostí Juraj Kadlubika dostáva dve minúty za držanie a domáci Filip Šedivý dve minúty za filmovanie pádu.

00:11
    Po kolízii domáceho brankára s jedným z hráčom Detvy netrafil prázdnu bránu Langhamer.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 10. Škvardilo (Sládok, Žilka), 50. Šimon (Říha, Torok) – 16. Kabáč (Šiška, Vybíral), 23. M. Súkeľ (Kriška, Uram), 24. Langhammer (J. Súkeľ), 31. Lištiak (Šiška, Kabáč), 57. Ri. Huna

HK Detva: Orčík (Škorvánek) – Sládok, F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič, Jendroľ, Lunter – Žilka, Gašpar, Škvaridlo – Říha, Srnka, Torok – Hrušík, V. Fekiač, Videlka – Poliaček, Petro, Šedivý.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Durný (Nagy) – Kadlubiak, Stehlík, Luža, Nádašdi, Šiška, Moravčík, Bagin, Mezovský – J. Súkeľ, Cibák, Langhamer – Kriška, M. Súkeľ, Uram – Lištiak, Kabáč, Vybíral – Ro. Huna, Piatka, Ri. Huna.

Rozhodčí: Lokšík, Stano – Junek, Kollár