Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Kunlun – Chanty-Mansijsk 2:1 (po pr.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Jaroslavl 4:1 (kon.)
Toljatti – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 0:7 (kon.)

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Je dobojováno! Hokejisté Kunlunu se dostali do přečíslení dva na jednoho, Brulé jako na zlatém podnose žabkou přes hůl bránícího hráče naservíroval puk RINATU IBRAGIMOVI a ten střelou z pokleku rozvlnil síť poloodkryté branky. Hosté ztratili vyhraný zápas a z čínského území si za porážku v prodloužení odvezou pouze bod. Asistence: Gilbert Brulé.
    59:24 Brandon YIP - 1:1

59:24
    Ještě není konec! Domácí v šesti hráčích v poli roztočili pořádnou rošádu a půl minuty před vypršením základní hrací doby vyrovnali na 1:1. Přihrávka zpoza brány a střela mezi betony, po které má ruce nad hlavou BRANDON YIP. Asistence: Taylor Beck a Andrej Kosticyn.
    51:51 Pavel VARFOLOMEJEV - 0:1

51:51
    Jugra právě vstřelila branku!
    Tak se diváci gólu ještě v základní hrací době přeci jen dočkali. V levém kruhu měl spoustu času na zakončení PAVEL VARFOLOMEJEV, který se trefil k bližší tyčce. Tahle bleskově využítá přesilovka posunula Jugru do vedení. Asistence: Maxim Pestuško a Alexander Ugolnikov.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 60. Yip (Beck, A. Kosticyn), 61. Ibragimov (Brulé) – 52. Varfolomejev (Pestuško, Ugolnikov)

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Pereťagin, Schaus, Ibragimov, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, Vorobej – Brulé, Lessio, Beck – Yip (A), DeFazio, Rissanen (A) – O'Donnell, Chipchura, A. Kosticyn – Lockhart, Ponikarovskij (C), Jaw.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Biljalov) – Burström, Viklund, Ugolnikov, Vitásek, Kozlovskij, Žuravljov, Pogorišnyj, Šulakov – Savinainen (A), Koroljov, Komaristyj – Varfolomejev, A. Michejev, Pestuško (A) – K. Majorov, Timirjov, V. Polák – Šen, Panov (C), Grymzin.

Rozhodčí: Cyplakov, Fatějev – Majtak, Černyšjov

Diváci: 1 322