Rennes – PSG 2:3 (kon.)
Stade Rennes
2:3 (0:1)
Paris Saint-Germain
Úterý 30.01.2018, 21:05 • Roazhon Park, Rennes • Francouzský Ligový pohár • Semifinále
    90+3. PRČIČ - 2:3

90+3
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Rennes dramatizuje samotný závěr druhého poločasu. Střela Andrého se ještě neujala, ale následně se balon odrazil přesně proti noze SANJINU PRČIČOVI, který parádně napálil míč k pravé tyči. PSG bude mít ještě v posledních sekundách druhé půle co dělat.
    86. SAKHO - 1:3

86
    Nyní už se mohou domácí radovat doopravdy. DIAFRA SAKHO si naskočil v klubku hráčů na přesný centr z levé strany a hlavou ho umístil ke vzdálenější tyči. S parádním zakončením už nic nezmohl ani Kevin Trapp.
    58. Lo CELSO - 0:3

58
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    PSG po přestávce drtí svého soupeře. Po podklouznutí Di Maríi už to vypadalo, že se hosté k útoku nedostanou, ale míč se odrazil k nohám GIOVANIHO LO CELSA, který z velkého úhlu překvapil Dialla. Ještě za domácím brankářem byl připraven zakončovat Mbappé, k tomu se ale už míč nedostal.
    54. MARQUINHOS - 0:2

54
    Tentokrát se už skóre mění. PSG sice rozehrálo rohový kop do kombinace, ale MARQUINHOS zůstal v pokutovém území připravený na hlavičku. Na zakončení hlavou nedošlo, po střele Rabiota vyrazil míč Diallo jen před hostujícího kapitána, který už měl jednoduchou úlohu.
    25. MEUNIER - 0:1

25
    Tak to je šok! PSG mělo tlak, ale ke střelám se nedostávalo. Nyní chtěl přejít k vápnu THOMAS MEUNIER, který si ale neporadil ihned s prvním bránícím hráčem. Balon mu však skočil znovu na kopačku a poté Belgičan parádně umístil střelu za zády domácího brankáře.