Paderborn – Bayern 0:6 (kon.) | Leverkusen – W. Brémy 4:2 (po pr.)
SC Paderborn 07
0:6 (0:3)
Bayern Mnichov
Úterý 06.02.2018, 18:30Německý pohár • Čtvrtfinále

A máme tady závěrečný hvizd. Bayern Mnichov nastoupil v hodně silné sestavě a nenechal vůbec nic v náhodě. Celé utkání jednoznačně kontroloval hru a dominoval, čož také potvrzuje skóre. Po prvním poločase byl stav 3:0 pro bavorský manšaft, ale netrvalo to dlouho a padly další branky. V druhém poločase řádili nové posily na hřišti, konkrétně Franck Ribery a Cerantino Tolisso. První jmenovaný se výrazně podílel na posledních dvou brankách, u obou si připsal asistenci. To z dnešního přenosu vše, přeji příjemný večer. (20:23:23)

90+0
    88. Arjen ROBBEN - 0:6

88
    Bayern právě vstřelil branku!
    A šestá branka. Franck Ribéry byl znova u toho a připíše si asistenci. Zničehonic se dostal k brance spolu s ARJENEM ROBBENEM, který vstřelil svůj druhý gól v krátkém časovém období, stačilo mu trefit zcela prázdnou branku.
    86. Arjen ROBBEN - 0:5

86
    Pátý gól Bayernu Mnichov! Všechno začal nováček na hřišti Frack Ribery, který založil akci svého mužstva. Poté Rudy stopl míč na hranici pokutového území, kde měl ideální pozici k zakončení ARJEN ROBBEN, jeho rána letěla k levé tyči. O vítězství už nikdo nemůže pochybovat.

85
    Bayern se už vůbec nikam nehrne a v poklidu kombinuje u své vlastní branky. David Alaba si pohlídál míč a drží ho na svých kopačkách.

83
    Další akce Bayernu. Do kombinace se dostal Coman spolu s Lewandowkým, ale poslední přihrávka skončila v zámezí.

82
    Sebastian Rudy se porvé zapojil do akce, ale jeho přihrávka letěla mimo hrací plochu.

82
    Žlutou kartu dostává Strohdiek (SC Paderborn 07).

81
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Coman, přichází Ribery.

80
    To měla být branka na domácí straně! Paderborn byl tak blízko! Phillip Tietz se dostal do obrovské tutovky! Z bezprostřední blízkosti mu zbývalo pouze trefit odkrytou branku! Při zakončení ale uklouzl.

79
    Volný kop pro Bayern Mnichov. K míči se postavil hostující brankář, který míč poslal do hloubky hřiště.

77
    Poslední minuty utkání jsou plné nepřesných rozehrávek a ztrát o míč. Ani jeden z celků nepůsobí dobrým dojmem.

75
    A znova se žlutí. David Alaba leží na zemi a nevypadá to, že by měl jen tak vstát, hlavní rozhodčí byl k soupeři nekompromisní a musel šáhnout do kapsičky.

75
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Ritter, přichází Klement.

74
    Tentokrát už to je žlutá karta pro Artura Vidala, jeho ostrý skluz mohl být jinak ohodnocen, toho už by se měl záložník vyvarovat.

Marek Jašek

Branky: 20. Coman, 24. Lewandowski, 42. Kimmich, 55. Tolisso, 86. Robben, 88. Robben

Karty:   75. Zolinski (PDN), 82. Strohdiek (PDN) – 40. Hummels (BAY), 74. Vidal (BAY)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 9:14.
    SC Paderborn 07: Ratajczak – Herzenbruch, Strohdiek, Schonlau, Boeder – Krausse – Antwi-Adjej, Wassey, Zolinski – Michel, Ritter.
    Náhradníci: Bertels, Collins, Fesser, Klement, Tietz, Yeboah, Zingerle.

Bayern Mnichov: Ulreich – Alaba, Hummels, Sule, Kimmich – Rodriguez, Vidal, Muller – Coman, Lewandowski, Robben.
    Náhradníci: Bernat, Rafinha, Ribéry, Rudy, Starke, Tolisso, Wagner.

Rozhodčí: Schmidt M. (Ger)