Toronto – Buffalo 5:2 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 5:6 (kon.) | Florida – Carolina 3:2 (kon.)
St. Louis – Washington 2:4 (kon.) | Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Úterý 03.04.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 4. kolo

59:29
    Martin Rohan (KVA) si počínal mimo pravidla hry a vysloužil si tak dvě minuty.

54:52
    Kladenská střídačka si vysloužila od sudích dvouminutový trest, jelikož hráli se šesti bruslaři. Na trestnou lavici půjde pykat Daniel Kružík (KLA). Karlovy Vary tak mají stále naději na zlepšení reputace v přesilových hrách.

49:49
    Energie si zahraje dvojitou přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Jurij Repe (KLA) za zdržování hry, kdy vystřelil kotouč mimo hrací plochu.

48:20
    Dvě minuty za krosček získal Jakub Strnad (KLA).

39:05
    Další vyloučení pro domácí celek. Na trestnou lavici tentokrát míří Jakub Flek (KVA), který se provinil podražení.

37:15
    Za podražení si vysloužil dvě minuty Petr Šenkeřík (KVA).

35:23
    Za krosček si vysloužil dvě minuty Stanislav Balán (KVA).

30:58
    David Štich (KLA) se dopustil nedovoleného bránění a odchází tak na trestnou lavici.

28:36
    Dávid Gríger byl ve velmi dobré šanci, ovšem v koncovce ho zahákoval Daniel Kružík (KLA), jenž si od rozhodčích vysloužil dvě minuty.

26:12
    Ještě před komerční přestávkou oslabí svůj tým Tomáš Kaut (KLA), který se provinil sekáním.

21:49
    Jurij Repe (KLA) podrazil před brankou Kladna Ondřeje Beránka, za což si vysloužil dvouminutový trest.

19:49
    Devět vteřin před koncem první třetiny odchází na trestnou lavici Dávid Gríger (KVA), který se dopustil podražení.

06:08
    Jaromír Kverka (KVA) před komerční přestávkou oslabí svůj tým na dvě minuty za podražení soupeře.

Kamila Stříteská Ströer

David Sokol

Branky a nahrávky: 8. Kohout, 11. Vrdlovec (Podlipnik, Tuominen), 55. Vrdlovec (Kovačevič, Stloukal) – 4. Kružík (Redlich, T. Kaut)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Pajk – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – M. Zadražil, Skuhravý (C), Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Zelingr, Štich (A), Repe, Štindl, Kehar, Lenďák, F. Matula – Redlich (A), T. Kaut, Kružík – J. Kloz, Kubík, D. Tůma – M. Hořava, Svedlund, Zikmund – J. Strnad (C), R. Přikryl, Pekr.

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Lhotský, Svoboda