Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Toronto – Montreal 4:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Florida – Buffalo 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.)
Washington – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Columbus 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (3:2 po s.n.)
San Jose – Minnesota 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:4 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Montreal Canadiens
Neděle 08.04.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

57:33
    Auston Matthews byl v závěru zápasu vyloučen na dvě minuty za krosček a Montreal má šanci snížit.
    56:15 Michael McCarron sestřelil zezadu Austona Matthewse

56:15
    Auston Matthews se u pravé tyče po přihrávce zpoza brány ocital ve velké šanci a Michael McCarron ho na poslední chvíli zezadu v souboji dvou hráčů s číslem 34 podrazil!

44:35
    Michael McCarron byl vyloučen na dvě minuty za sekání a tentokrát bude hrát přesilovou hru Toronto.

42:24
    Leo Komarov fauloval brankáře Careyho Price a byl vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

38:24
    Byron Froese byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Toronto si zahraje třetí přesilovou hru. Zatím využilo jednu.

32:46
    Nicolas Deslauriers byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Toronto si zahraje druhou početní výhodu. První Maple Leafs dokázali využít.

28:40
    Mitchell Marner dostal dvě minuty za podržení a Canadiens si zahrají druhou přesilovou hru v řadě.

26:02
    Zach Hyman byl vyloučen na dvě minuty za držení a tentokrát si po reklamní přestávce zahrají první přesilovou hru v utkání Canadiens.

16:29
    Artturi Lehkonen fauloval v blízkosti obranné modré čáry Austona Matthewse a dostal dvě minuty za podržení. Maple Leafs si po reklamní přestávce zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. Matthews (W. Nylander, Gardiner), 41. Hyman (Matthews, Gardiner), 58. Kadri (Bozak, Rielly), 60. Marleau – 37. Carr (McCarron, Rychel), 60. Reilly (Gallagher, Drouin)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – Komarov (A), Plekanec, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Juulsen, Jo. Benn, Petry (A), Reilly, Lernout – Byron (A), Drouin, Gallagher (A) – Galchenyuk, J. de La Rose, Lehkonen – Carr, L. Shaw, Rychel – Deslauriers, McCarron, Froese. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Garrett Rank, Dean Morton. Čároví: Derek Nansen, Devin Berg

Diváci: 19525