Štrasburk – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 2:1 (kon.) | Nîmes – Marseille 3:1 (kon.)
RC Štrasburk
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 19.08.2018, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo
    88. Mahdi CAMARA - 1:1

88
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté si koledovali a za svojí pasivitu jsou potrestáni. Debuchy centroval zprava na střed vápna. Tam si Mitrovič nedal pozor na střídajícího MAHDIHO CAMARU a zakončení do pravého dolního rohu branky po levé ruce Selse srovnává stav utkání.
    56. Anthony GONÇALVES - 1:0

56
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Caci poslal křížný centr zleva do pravé poloviny vápna, tam si ANTHONY GONCALVES položil bránícího fotbalistu a levačkou k zadní tyči překonal Ruffiera. Asistence: Anthony Caci.

Vít Muzikář

Branky: 56. Gonçalves (Caci) – 88. M. Camara (Debuchy)

Karty:   5. S. Mitrović (SSG) – 78. M'Vila (SET), 80. Chazrí (SET)   18. Subotić (SET)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:7.
    RC Štrasburk: Sels – Lala, S. Mitrović (C), P. Martinez, Caci (66. Carole) – Sissoko, Liénard – Thomasson (46. Zohi), Martin, Gonçalves (90. Zemzemi) – Da Costa.
    Náhradníci: Kamara – Carole, L. Koné, Zemzemi, Grimm, Zohi, Fofana.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – Selnaes (84. Gueye), M'Vila – Hamouma (38. Monnet-Paquet), Chazrí, Cabella – Diony (21. Kolodziejczak).
    Náhradníci: Moulin – M. Camara, Gueye, Kolodziejczak, Dioussé, Monnet-Paquet, Nordin.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Drouet