Štrasburk – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 2:1 (kon.) | Nîmes – Marseille 3:1 (kon.)
RC Štrasburk
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 19.08.2018, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

90+1
    Tři minuty by se mělo ještě hrát!

90
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Anthony Gonçalves, přichází Moataz Zemzemi.
    88. Mahdi CAMARA - 1:1

88
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté si koledovali a za svojí pasivitu jsou potrestáni. Debuchy centroval zprava na střed vápna. Tam si Mitrovič nedal pozor na střídajícího MAHDIHO CAMARU a zakončení do pravého dolního rohu branky po levé ruce Selse srovnává stav utkání.

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ole Selnaes, přichází Makhtar Gueye.

80
    Liénard si na levé straně došel pro standardku a žlutou kartu Chazrího (hosté).

78
    M´Vila dostává žlutou kartu za protesty.

66
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Lionel Carole.
    56. Anthony GONÇALVES - 1:0

56
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Caci poslal křížný centr zleva do pravé poloviny vápna, tam si ANTHONY GONCALVES položil bránícího fotbalistu a levačkou k zadní tyči překonal Ruffiera. Asistence: Anthony Caci.
    54. Krasná akce hostů

54
    Hosté běželi po levé straně do brejku tři na dva a domácí se s velkým štěstím ubránili! Chazrí předčil bránícího Mitroviče a po zemi na bližší tyči donutil Selse k zákroku, následně dorážel do horní sítě.

46
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Kévin Zohi.

45+1
    Tři minuty se nastavují!

38
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Kévin Monnet-Paquet.
    23. Dobrý pokus hostů

23
    Hosté mířili do brejku po levé straně a Chazrí trefil z velkého vápna před pasivním Linéardem prostor u bližšího dolního rohu branky, kde natáhl Sels pravou ruku.

21
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Timothée Kolodziejczak.
    18. Červená karta

18
    Neven Subotič (SET) dohrál! Levou rukou se dotkl levého ramene Da Costy, zastavil jej nedovoleně. Da Costa by běžel jinak z osy hřiště sám na branku. Subotič zkrátka fauloval na pozici posledního obránce a trest nemůže být jiný než přímá červená karta pro hostujícího stopera.

5
    Rozhodčí se s tím nemazlí od prvních sekund a za tvrdý zákrok z pravé strany dává domácímu kapitánovi Mitrovičovi žluté varování.

3
    Tak co chybělo? Moc ne! Levačka Liénarda tlačila míč do pravého horního rohu a míč o pár centimetrů minul tři tyče. Ruffier byl jen přikovaný na čáře.

Vít Muzikář

Branky: 56. Gonçalves (Caci) – 88. M. Camara (Debuchy)

Karty:   5. S. Mitrović (SSG) – 78. M'Vila (SET), 80. Chazrí (SET)   18. Subotić (SET)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:7.
    RC Štrasburk: Sels – Lala, S. Mitrović (C), P. Martinez, Caci (66. Carole) – Sissoko, Liénard – Thomasson (46. Zohi), Martin, Gonçalves (90. Zemzemi) – Da Costa.
    Náhradníci: Kamara – Carole, L. Koné, Zemzemi, Grimm, Zohi, Fofana.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – Selnaes (84. Gueye), M'Vila – Hamouma (38. Monnet-Paquet), Chazrí, Cabella – Diony (21. Kolodziejczak).
    Náhradníci: Moulin – M. Camara, Gueye, Kolodziejczak, Dioussé, Monnet-Paquet, Nordin.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Drouet