Växjö – Salzburg 5:2 (kon.) | Plzeň – JYP 4:2 (kon.) | Banská Bystrica – Lugano 5:2 (kon.)
Zürich – Frölunda 3:2 (4:3 po s.n.) | Cardiff – Bern 2:3 (po pr.) | Vienna Capitals – Aalborg 2:3 (po pr.)
Cardiff Devils
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
SC Bern
Sobota 01.09.2018, 20:15 • Ice Arena Wales • Hokejová Liga mistrů • Skupina G

Ode mě je to pro dnešní den vše, těším se na Vás zase někdy příště. (22:32:34)

Statistiky:
    Střely na bránu: 22:26
    Buly: 25:16
    Trestné minuty: 10:16

Zápas nám skončil! Bern si odváží dva body z hlavního města Walesu. Možná až překvapivě byl dnešní zápas vyrovnaný a už v první třetině ukázali domácí svou sílu. Dostali se zásluhou Marka Richardsona do vedení. Na jeho branku však odpověděl téměř ihned Thomas Rüfenacht. O další góly se pak postaral Calle Andersson a Michael Hedden. Rozhodnutí zápasu přišlo v čase 60:50. Rozdílový gól vsítil Andrew Ebbett.

60:50 EBBETT - 2:3

60:50
    Bern právě vstřelil branku!
    Prodloužení končí po padesáti vteřinách. Andersson využil chyby v rozehrávce Cardiffu, převzal puk a jemně jej popostrčil na ANDREWA EBBETTA. Ebbett se ocitl sám před brankou Bownse, natáhl jej na levou stranu a našel mezeru mezi betony. Asistence: Calle Andersson a Thomas Rüfenacht.

60:17
    Untersander přenechal puk Muršakovi, který byl rozjetý a namířil si to až k bráně. Jeho rychlý pokus vyrazil Bowns koncem lapačky do bezpečí.

60:01

Ve třetí třetině jsme moc atraktivity neviděli. Snad nám prodloužení, které začne za 3 minuty nabídne zajímavý hokej.

60:00

59:42
    Vše nasvědčuje k tomu, že dnes se bude prodlužovat.

59:17
    Rüfenacht svádí za bránou Cardiffu souboj o kotouč s bekem Reddickem.

58:43

58:11
    Kotouč v ochranné síti! Hra ale zůstane před Genonim.

57:39
    V této přesilovce Cardiff puk moc neposlouchá. Už druhá nepřesná souhra v krátké chvíli znamená to, že Pope se musí vracet pro puk do střední třetiny.

57:02
    Domácí zastavil ofsajd.

56:43
    Vyloučení v týmu SC Bern (Untesander – 2 min., držení).

56:18
    Bude se vylučovat! Domácí si zahrají přesilovku, momentálně mají výhodu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 21. Richardson (Bentivoglio, Haddad), 28. Hedden (Bentivoglio, Fournier) – 22. Rüfenacht (Almquist, Untersander), 25. Andersson (Muršak, Grassi), 61. Ebbett (Andersson, Rüfenacht)

Cardiff Devils: Bowns (Murdy) – Batch, Richardson, Reddick, Blood, Fournier, Louis – Bentivoglio, Martin, Haddad – Hedden, Ulmer, Pope – Linglet, Dixon, Faryna – Rutkis, Moore, Morissette
    SC Bern: Genoni (Caminada) – Andersson, Gerber, Blum, Krüger, Untersander, Almquist, Burren, Kamerzin – Scherwey, Haas, Sciaroni – Kämpf, Ebbett, Rüfenacht – Moser, Muršak, Grassi – Berger, Heim, Fogstad Vold

Rozhodčí: Hunnius, Hogarth – Beresford, Kisil