Převýšov – Štěchovice 2:0 (kon.) | Vltavín – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Písek 3:0 (kon.)
Domažlice – Zápy 2:0 (kon.) | Velvary – Živanice 3:1 (kon.)
SK Převýšov
2:0 (0:0)
TJ Štěchovice
Sobota 08.09.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 5. kolo

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně. (12:13:51)

Zápas byl až do 74. minuty naprosto vyrovnaný. Jenže tou dobou si vzal slovo střídající Tomáš Bastin a dvěma góly z vápna rozhodl o osudu zápasu. Domácí už následně svého soupeře nepustili do většího tlaku, kontrolovali hru a berou tři body. Druhý poločas byl nepatrně pohlednější než první půle. Ale jinak tenhle duel nebyl reklamou na fotbal.

Dnešní utkání sledovalo 175 diváků.

90

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází P. Novák, přichází Holec.

90
    Batka byl na středu v ofsajdu.

89
    Balón propadl k Petrovi do velkého vápna a ten nikam nespěchá.
    88. BASTIN - 2:0

88
    Převýšov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ BASTIN je hrdinou zápasu. Po centru zleva zhruba na střed vápna byl zcela volný a hlavou zblízka okolo pravé ruky brankáře rozhoduje zápas!

88
    Po souboji P. Nováka s Jakobovským na levé straně bude vhazovat Labík.

87
    Hosté se nemůžou dostat k tlaku a čas utíká pro ně hodně rychle.

86
    Neobsazený Batka na zadní tyči, kde si sbíhal ještě jeden fotbalista v hostujícím dresu, ale míč minul hlavou pravou brankovou konstrukci z pohledu střelce.

86
    Teď nemá hra spád, píská se tentokráte faul Černého na pravé straně vlastní poloviny.

85
    Po nedovoleném zákroku na Martina Nováka na pravé straně se karta udělovat nebude.

85
    Faul na pravé straně je přesně to, co se domácím hodí.

84
    Koubek presoval zprava proti Jakobovskému a neumožnil mu rozehrávku z levé strany.

83
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kosař, přichází Černý.

82
    Sudí nechal domácím výhodu a díky ní získal Kosař roh zprava.

82
    Pomezní rozhodčí odmával domácím ofsajd.

81
    M. Novák sklepl míč zprava na střed vápna pouze k soupeři.

81
    Po nákopu Švejdy na hranici vápna drží míč hostující celek.

80
    M. Novák se zbavil na pravé straně Veselky, ale po centru na osu vápna nikdo z hostů nezakončoval.

79
    Bastin je všude po svém příchodu na hřiště. Po přihrávce od Doležala na pravé straně však pokazil finální fázi akce, jinak by Vašák čelil vyložené příležitosti.

78
    Hosté to mají složité při svém postupném útoku v době, kdy se pomalu přesouvají do soupeřova vápna.

77
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Milojevič.

77
    Zakončení hlavou z osy vápna a druhé vlny minulo hostující branku.

77
    Bastin se uvolnil na levé straně a na poslední chvíli jej zablokoval nohou Batka za cenu rohu po pravici Vašáka.

76
    Bránící hráč vypíchl Labíkovi balón a Veselka nebude s autem nikam pospíchat.

76
    Gřes neprošel na levé straně přes obránce, ale hosté mají i tak aut z poloviny soupeře.
    74. BASTIN - 1:0

74
    Po pasu z levé strany do vápna a balón odrazil k přední tyči, kde rozhozenou hostující obranu pokořil střídající TOMÁŠ BASTIN!

73
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Korba, přichází Bastin.

72
    Švejda se ujal míče na pravé straně a následně po kombinaci s Volešákem zakročila domácí obrana na poslední chvíli proti Pavlíkovi na středu.

72
    Oba týmy teď kupí chybu za chybou ve své hře.

71
    Špatná souhra Švejdy s Volešákem na pravé straně znamená výkop pro nohu Petra.

70
    Pavlík udržel míč na hrací ploše a hosté díky tomu vhazují Švejdou z pravé strany.

70
    Standardku zleva na druhou tyč vyboxoval Vašák a nikdo z domácích hráčů už poté nedorážel.

68
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Koubek.

68
    V ponechané výhodě se Pavel Novák nedostal k zakončení z levé strany.

67
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Díl, přichází Greš.

66
    Faul na pravé straně a standardní situace pro domácí celek.

65
    Pas Volešáka po pravé straně byl až příliš rychlý a mířil do vápna k Petrovi.

64
    Švejda se zprava postavil do cesty centru Pavla Nováka, ale domácí ještě budou vhazovat na polovině soupeře.

63
    Pavlík (STE) bude hrát pod hrozbou vyloučení kvůli faulu na Veselku.

62
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Živný, přichází Doležal.

61
    Pavlík vybojoval na pravé straně faul na vlastní osobu a vše se stěhuje před Petra.

60
    Veselka zkazil nahrávku ze středu na levou stranu, kam si nabíhal Pavel Novák.

60
    Švejda vhodil míč z pravé strany, ale jinak se u domácího vápna nic zásadního nestalo.

59
    Ve druhém poločase zatím čekáme na větší šanci před jedním z dvojice Petr – Vašák.

58
    Živný napřáhl na ose hřiště k zakončení levačkou hodně mimo tři tyče.

58
    Několik hráčů vyskočilo až si Petr pohlídal v poklidu míč ve svém království.

57
    Kvůli faulu na Jakobovského na pravé straně si postavil míč Volešák.

57
    Aut hostů zleva na přední tyč, následně se neprosadily Štěchovice v pravé polovině vápna.

56
    Před zraky hlavního rozhodčího jsme viděli hostující faul po ztrátě míče mimo šestnáctku protivníka.

55
    Veselka zasahoval na zadní tyči hlavou a připravuje se tak aut pro hostující celek z pravé strany.

55
    Korba ztratil míč na levé straně, ale spoluhráči dokázali jeho chybu napravit.

54
    Balón šel zhruba na hranu malého vápna, kde byli domácí a postarali se o klid v své šestnáctce.

53
    Po zásahu Jarkovského se kope hostující roh z pravé strany.

52
    Centr pravačkou Labíka z levé strany se snesl do náruče Vašáka na ose vápna.

52
    Hašek poslal míč na pozici stopera do koše Petra a ten následně využil svých obránců.

51
    Pavlík si pomohl faulem na pravé straně a rozehrál tak Petr z domácí poloviny.

50
    Živný si nerozuměl se spoluhráči na pravé straně a tím také útok končí.

50
    Zakončení ze střední vzdálenosti šlo nad horní tyč domácí branky.

49
    Sedláček zlikvidoval centr z levé strany, ale hosté mají i tak ještě autové vhazování.

49
    Labík postrčil Švejdu na levé straně a hostující kapitán vzápětí rozehrává.

48
    Po ztrátě Labíka reagovali hosté stejnou mincí a Veselka už jen kontroloval trajektorii balónu.

47
    Jako poslední se míče dotkl domácí hráč na pravé straně, takže rozehrávka pro Vašáka.

46
    Švejda vhazoval na pravé straně a následný hraniční zákrok domácích pustil hlavní sudí.

46

Rozhodčí Řeháček ukončil první poločas. Fotbal zatím hodně nepohledný. Minimum vyložených šancí. Hra je vyrovnaná. Nikdo nemá převahu. Ale zápas je to zatím plný ztrát na nepřesností na obou stranách. Víceméně zasloužená poločasová bezbranková remíza. Ale jak už bylo řečeno, tak z fotbalu zatím bolí oči. Věřme, že to do druhého poločasu změní.

45+1

45
    Tlaku domácích na přední tyči odolala hostující obrana.

45
    Několik odrazů na hostující polovině až Švejda poslal míč hlavou na aut z levé strany.

44
    Zdá se, že je vše v pořádku. Ošetřování nebylo zapotřebí.

44
    Jeden z hostů zůstal ležet na soupeřově polovině a hra je tak přerušena.

43
    Domácí střela zleva minula bližší tyč hostující branky a rozehrávku tak bere Vašák.

42
    Sudí Řeháček odpískal hostům faul po ztrátě míče na domácí polovině.

42
    Po souboji jeden na jednoho pomohl Petrovi obránce proti zakončení ze střední vzdálenosti.

41
    Po skluzu Vyšehrada vhazují hosté z pravé strany.

40
    Po zásahu Vašáka v pravé polovině vápna drželi míč krátce hostující fotbalisté.

39
    Na centr Živného z pravé strany byla hostující obrana připravena na bližší tyči.

39
    Při komplikované domácí rozehrávce z levé strany uvidíme autové vhazování Převýšova.

38
    Živný udělal skluz na levé straně, následný centr na zadní tyč vyboxoval Petr pouze k hostům.

37
    Rychlá souhra domácích na levé straně přináší pouze autové vhazování poblíž soupeřova vápna.

36
    Centr Živného z pravé strany pustila hostující obrana vedle dlouhé tyče za svojí branku.

35
    Bránící hráč si pomohl krásně tělem z pravé strany a postaral se o ukončení hostujícího útoku.

34
    Jeden z hostů byl po centru zleva sám na ose vápna a zakončením z první mimo tři tyče zahodil největší šanci svého celku v prvním poločase.

33
    Míč doskákal vedle pravé tyče, ke které se přemístil Vašák.

32
    Bustův faul na levé straně byl na hranici žluté karty, ale sudí Řeháček zvolil v tomto případě důraznou domluvu.

31
    V prvním poločase by se nemělo moc nastavovat, hraje se bez delšího přerušení.

31
    Vyšehrad vyhrál jeden na jednoho na pravé straně a domácí díky tomu můžou vhazovat z vlastního území.

30
    Míč letící k přední tyči srazil Vašák rukama alespoň na další autové vhazování.

30
    Při domácím postupném útoku po pravé straně disponuje Převýšov autem.

29
    Ofsajd hostů na levé straně.

28
    Z předvedené hry obou mužstev začínají docela bolet oči.

28
    Zakončení bez razance zleva přistálo vedle zadní tyče domácí pokladnice.

27
    Sudí Řeháček postřehl domácí faul zezadu, ale hosté se nikam neženou k rozehře z vlastní poloviny.

26
    Vašák zakročil proti tvrdé střele zleva na přední tyč.

26
    Jarkovský musel hrát pod sebe k Petrovi a krátce na to darovali domácí míč hostům na polovině hřiště.

25
    Při centru z levé strany si Petr křikl na vzdálenější tyč a skryl balón do rukavic.

24
    Živný utekl po pravé straně, postrčil míč na střed, kde celou akci pokazil jeho spoluhráč.

23
    Domácí udělali ztrátu na levé straně a Živný vzápětí nastřelil soupeře za účelem zisku autového vhazování.

22
    Po chybě hostů na pravé straně se Štěchovice musí vrátit do obrany.

21
    První střelu zablokoval obránce napodruhé proti zakončení zprava na druhou tyč zasáhl Vašák rukama.

21
    Hosté jsou teď celkem pod tlakem, ale domácí se nemůžou dostat k zakončení.

20
    Zatím to jsou spíše domácí hráči, kdo je více na balonu.

19
    Střelu zprava na bližší tyč vyrazil Vašák rukama, ale domácí pokračují autem.

19
    Domácí měli zatím jednu vyloženou šanci, hosté žádnou.

18
    Domácí zahrávali standardku zprava na zadní tyč, ale Vašák nemusel zasahovat.

17
    Vašák odkopl míč ke středovému kruhu, kde se balónu chopil domácí celek.

17
    Domácím utekl míč na pravé straně do autu.

16
    Po kombinaci na polovině hřiště šel jeden z domácích hráčů na levé straně k zemi, ale sudí Řeháček nechává hru pokračovat.

15
    Nákop po levé straně končí ve velkém vápně u Petra.

14
    Vašák se tentokráte míče vůbec nedotkl a navíc krátce na to byl domácím pískaný ofsajd.

14
    Centr Živného z pravé strany byl zablokovaný na roh.

13
    Roh zleva mířil na zadní tyč, kde nastavil Vašák svojí ruku.

13
    Nástřel na přední tyč uklidila hostující obrana do zámezí.

12
    Tentokráte sudí Řeháček viděl faul na levé straně u vápna hostujícího mužstva a Vašák může klidně stavět zeď.

11
    Se střelou doprostřed branky nemohl mít Petr problém.

11
    Volný přímý kop z levé strany pro hostující celek.

10
    Hosté byli na levé straně v ofsajdu, Petr ihned rozehrál nakrátko.

10
    Na dlouhý míč si počkal Vašák ve velkém vápně.

9
    Domácí drželi míč v poklidu na svých kopačkách a zapojili do své rozehrávky i Petra.

8
    Busta odvrátil centr zleva nohou na bližší tyči a vzápětí navíc získal hostující celek aut z vlastní poloviny.

8
    Míč nakonec dopadl o zem na krátkou tyč do náruče Petra.

7
    Jarkovský vystoupil zleva z obrany a stejná situace se ještě bude opakovat.

7
    Domácí se stihli vrátit do obrany při rychlém kontru soupeře, ale ten bude i tak vhazovat z pravé strany.

6
    Po centru zleva přes Živného chytil Petr míč na přední tyči do náruče.

5
    Labík se nedostal na levé straně přes obránce a sudí nařizuje aut pro hosty z vlastní poloviny.

5
    Hosté z pravé strany snad neodcentrovali a vykopávat tak bude Petr.

4
    Zakončení u zadní tyče mířilo k levé brankové konstrukci do náruče Vašáka.

4
    Faul zhruba na ose hrací plochy znamená standardku proti hostům.

2
    Po postrčení z osy hřiště hřiště spálil jeden z domácích hráčů vyloženou šanci zprava těsně vedle zadní tyče!

1
    Petr si zahrál nohama a poté je míč na polovině hřiště u domácích fotbalistů.

1
    Domácí měli výkop zápasu a v prvním poločase útočí z levé strany.

1

SK Převýšov: Petr – Hašek, Vyšehrad, Jarkovský (C), Veselka, Labík, Sedláček, Kosař, Živný, P. Novák, Korba
    Náhradníci: Dunda – Bastin, Koubek, Černý, Doležal, Holec

TJ Štěchovice: Vašák – Busta, Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, Díl, M. Novák, Jakobovský
    Náhradníci: Řehák – Milojevič, Greš, Těžký, Müller

Rozhodčí: Řeháček – Martínek, Mrkáček.

Štěchovice vypadly v týdnu z poháru, když nestačily na Slovan Liberec doma poměrem 1:5. V tabulce České fotbalové ligy jim momentálně patří dvanáctá pozice oproti šestnáctému Převýšovu. Hosté mají na svém kontě zapsaných celkem šest bodů. V posledním kole však nestačili doma na Dobrovici a prohráli 1:2. Zápas rozhodl dvěma góly Petrlák, přičemž tím vítězným z 68. minuty. Štěchovice se zmohly pouze na přesný zásah Nováka z úvodu druhého dějství.

Převýšov si zatím koleduje o to, aby bojoval o holé přežití v České fotbalové lize. V úvodních čtyřech zápasech hned čtyřikrát prohrál. A zvítězit se mu povedlo až v posledním střetnutí před týdnem v Brozanech, kde se do střelecké listiny zapsal dvakrát Korba, pokaždé v jiném poločase. Domácí naposledy hostili před vlastními fanoušky Jirny a odešli poraženi 0:1, když hostům zajistil plný bodový zisk M. Stockner v době, kdy běžela 56. minuta.

Delegát zápasu = Vladimír Eibl

Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu pátého kola České fotbalové ligy mezi Převýšovem a Štěchovicemi. Zápas začíná v 10:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.