Finsko – Maďarsko 1:0 (kon.) | Estonsko – Řecko 0:1 (kon.)
Finsko
1:0 (1:0)
Maďarsko
Sobota 08.09.2018, 18:00 • Tampere Stadion, Tampere, Finsko • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 2

Z mé strany je to pro dnešní den vše. Děkuji vám za pozornost a zítra se ohlásím z finského města znovu. Tentokrát z utkání hokejové Ligy mistrů mezi místní Tapparou a třineckými Oceláři. Od klávesnice vám přeje krásný zbytek večera Igor Mainka. (20:10:37)

Za potlesku zaplněného stadionu v Tampere rozhodčí Mažeika ukončil zápas Finska proti Maďarsku. Z prvních tří bodů se radují domácí fotbalisté, kteří gólem Pukkiho v 7. minutě zvítězili 1:0. Druhý poločas nabídl tlak maďarského celku a nebezpečné brejky v podání Finů. Dva z nich skončily na brankové konstrukci Gulácsiho brány.

90+5

90+4
    Nepřesný odkop Granlunda získal Varga, ale při zpracování mu podklouzly nohy a rychle o míč přišel.

90+3
    Pukki se dral do útočení, ale po souboji s Langem upadl. Rozhodčí odpískali faul finskému útočníkovi.

90+3
    Závěr utkání se dohrává za potlesku tribun.

90+2
    Po přihrávce Kalmára do pokutového území se míč zjevil před Pátkaiem, ten z otočky trefil nohy clonícího hráče, vzápětí jeden z maďarských hráčů fauloval Arajuuriho.

90+1
    Litevský rozhodčí Mažeika prodloužil utkání o 4 minuty.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, Maďaři zatlačili soupeře na jeho polovinu.

87
    Na rohový kop Vargy si naběhl v pokutovém území Szalai, ale jeho slabý pokus lapil brankář Hradecký.

87
    Domácí obránci odvrátili centry Kalmára i Lovrencsicse. Po autovém vhazování se v pokutovém území dostal ke střele Szalai, ale ani on neprostřelil nohy Kauka.

86
    Lang čistým skluzem odstavil po levé straně pronikajícího Tuominena.

84
    Střídání ve finském týmu. Aktivního Soiriho na poslední minuty nahrazuje Robert Taylor.

82
    Po centru Kleinheislera z levé strany uspěl v hlavičkovém souboji Lang a vystřelil na bránu, gólman Hradecký střelu tělem zlikvidoval a poté lapil balón do rukavic.

81
    Dnešní utkání sleduje 10220 diváků.
    79.

79
    Granlund si vyběhl z levé strany do pokutového území, na přední tyč mu nabíhal Pukki, obdržel přihrávku a rychlou střelou z první orazítkoval levou tyč maďarské brány!

78
    Pukki proběhl z levé strany do středu, kde se chystal ke střele, nakonec zvolil přihrávku ke kraji, která byla o něco delší.