FK Náchod
2:1 (2:0)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 08.09.2018, 17:00 • FK Náchod • Divize skupina C • 5. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Fotbalisté Benátek nad Jizerou po přesvědčivé domácí výhře 3:0 nad Českým Brodem v příštím duelu vyjedou na soupeřovo hřiště. V rámci 5. kola Fortuna Divize C budou hosty u nováčka skupiny – FK Náchod. S tímto celkem už se Benátečtí střetli v rámci svého předchozího divizního působení, z něhož Středočeši hned v té sezóně postoupili do ČFL, kdežto Náchodští mezitím padli do krajského přeboru Královéhradeckého kraje. Ten však v minulém ročníku poměrně suverénně ovládli, když z třiceti duelů jich hned pětadvacet zvládli v řádné hrací době, jednou po penaltách a jen čtyřikrát odešli z pole poraženi. Před druhou Jaroměří měli náskok hned devatenácti bodů. Že však divizní soutěž bude o něčem jiném, se Náchodští přesvědčují v úvodu nového ročníku. Po pěti odehraných kolech mají za jednu výhru a jednu porážku po penaltách čtyři body, což při skóre 1:6 stačí jen na 13. místo. Za čtyři zápasy navíc Náchod nevstřelil branku ze hry, jedinou výhru nad rezervou Pardubic trefil po penaltách.

Minulé 4. kolo SK Benátky:
    Benátky zatím ve všech čtyřech zápasech bodovaly. Platí to i po derby utkání proti nedalekému Českému Brodu. Hosté se v Benátkách za celý zápas prezentovali pouze dvěma pokusy, které mířily mezi tři tyče. Domácí naopak z pěti střel dokázali vstřelit tři branky a díky své efektivitě slavili úspěch v podobě vítězství 3:0. V prvním poločase dva góly Benátek zařídili Kocourek a Jimmy, ve druhém poločase pak na konečný stav upravil obránce Procházka. Benátečtí se tak stále drží mezi trojicí nejlepších týmů divizní skupiny C.

Minulé 4. kolo FK Náchod:
    Náchod se v minulém kole představil v souboji dvou nováčku v Přepeřích u Turnova a v deštivém počasí nezachytil začátek zápasu. Ve 13. minutě poprvé inkasoval po trefě kanonýra Synka a o šest minut později hlavou zvyšoval po rohovém kopu na 2:0 pro domácí Schubert. Hosté hrozili jen z brejkových situací, s nimiž si však pozorná obrana Přepeř v čele s brankářem Hykou, poradila. Druhá půle už byla v jasné režii přepeřského mančaftu, který kontroloval hru i vývoj skóre a na 3:0 navíc po pěkné kombinační akci upravil svou druhou trefou v utkání exboleslavský Schubert .

FK Náchod:
    Kobos – Moravec, Kábrt, Podolník, Rojšl, Hlava, Simon, D. Nejman, Malý, Král, J. Nejman

Náhradníci: Bartaloš – Růžička, Pípek, Brich, Pavlíček, Vencl

SK Benátky nad Jizerou:
    Straka – Procházka, Glöckner, Borovička, Sudek – Kocourek, Mižič, Šimeček, Mbah – Jimmy, Košek

Náhradníci: Jíra – Jäger, Šimek, Machů, Boček, Dohnalík

Rozhodčí: Braun – Brychta, Zita.

1

19
    Zatím sledujeme vyrovnané utkání bez gólových šancí na obou stranách.

25
    Náchod právě vstřelil branku!

Po rychlém přečíslení domácího týmu, fauloval na hranici vápna Mižič a domácí zahrávali zajímavou situaci. Po následném centru do vápna se ve skrumáži dostal k balónu Michal ROJŠL a dopravil míč do benátecké branky.

31
    Žlutou kartu dostává Jimmy (SK Benátky nad Jizerou).

32
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Jimmy, přichází Boček.

37
    Po faulu benáteckého Borovičky byla nařízena penalta.

37
    Žlutou kartu dostává Borovička (SK Benátky nad Jizerou).

38

Borovička ve vápně rukama přistrčil Michala Rojšla a domácí z pokutového kopu zvyšují své vedení. Penaltu s přehledem proměnil Marin MALÝ.