Minnesota – Colorado 7:0 (kon.) | Buffalo – Toronto 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 5:2 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 6:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.)
San Jose – Vegas 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – St. Louis 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:3 (kon.)
Detroit Red Wings
4:3 (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)
Boston Bruins
Neděle 23.09.2018, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Příprava NHL

54:47
    Michael Rasmussen byl navíc vyloučen za držení, takže Boston bude pokračovat v početní převaze!

52:54
    Luke Witkowski dostal dvě minuty za hákování a Bruins mají jedinečnou příležitost vyrovnat skóre na 3:3.

35:06
    Vili Saarijarvi fauloval českého útočníka Davida Krejčího a dostal dvě minuty za hákování. Boston si po krátké reklamní přestávce zahraje další přesilovou hru.

32:43
    Zdeno Chára byl vyloučen na dvě minuty za držení a tři sekundy se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté začne zkrácená přesilová hra Red Wings, kteří vedou stále těsně 2:1.

30:46
    Zdeno Chára operoval s pukem a Joseph Veleno ho fauloval. Následovaly dvě minuty za vysokou hůl.

22:50
    Zach Senyshyn dostal dvě minuty za hákování a Red Wings si v úvodu druhé části zahrají třetí přesilovou hru, přičemž z předchozích dvou dokázali využít hned tu první.

13:43
    Cody Goloubef byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Detroit má k dispozoci druhou přesilovou hru.

07:05
    Givani Smith a Mark McNeill shodili rukavice a po pěstním souboji dostali shodně pět minut za bitku.

03:04
    Jevgenij Svečnikov byl vyloučen na dvě minuty za hákování a úvodní přesilovou hru si také zahrají hokejisté Bostonu.

01:13
    Emil Johansson dostal dvě minuty za držení a Detroit si po necelých dvou minutách zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Zadina (Kronwall, Veleno), 18. Cholowski (Nyquist, McIlrath), 41. Saarijarvi (Rasmussen, Glendening), 62. Svečnikov (Glendening) – 7. Hughes (Kampfer, Stempniak), 45. Winnik (Bakoš, Kampfer), 55. Andersson (Chára, Stempniak)

Detroit Red Wings: Howard (Sateri) – Kronwall (A), Saarijarvi, Šulák, Hicketts, Cholowski, McIlrath – Nyquist (A), Veleno, Zadina – Rasmussen, Glendening (A), Helm – Smith, Turgeon, Svečnikov – Terry, Camper, Witkowski. Hlavní trenér: Jeff Blashill.
    Boston Bruins: McIntyre (Vladař) – Chára (C), Andersson, Johansson, Kampfer, Lauzon, Goloubef – Cehlárik, Krejčí (A), Heinen (A) – Hughes, Cave, Stempniak – Bakoš, Winnik, McNeil – Blidh, Pond, Senyshyn. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Jon McIsaac. Čároví: Mark Shewchyk, Andrew Smith

Diváci: 16855