Převýšov – Litoměřicko 3:1 (kon.) | Králův Dvůr – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Olympia Radotín 3:2 (kon.)
Velvary – Vltavín 4:2 (kon.)
SK Převýšov
3:1 (2:0)
FK Litoměřicko
Sobota 06.10.2018, 10:15 • Převýšov • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (12:05:47)

Sledovali jsme utkání mezi Převýšovem a Litoměřickem, které končí jasnou výhrou domácích 3:1. Za ně prosadil Bastin, Novák a jako poslední Veselka. Za Litoměřicko snížil díky proměněné penaltě Macháček. Převýšov naprosto dominoval a po zásluze si připisuje tři body do tabulky. Domácí se posouvají na čtvrté místo, Litoměřicko v neúplné tabulce zůstává jedenácté.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Zdržálek (FK Litoměřicko).

90+1
    Rozhodčí Mudra se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Holec.

89
    Brankář Petr drží míč na svých kopačkách a užívá si míč, protože moc často si sním v tomto utkání nepohrál.

88
    Nepřesným pasem se představil Labík. O nic však nejde a žádná pohroma to není.

87
    Žlutou kartu dostává Živný (SK Převýšov).

86
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Novák, přichází Živný.

85
    Surmaj se nedokázal prosadit přes trojici hráčů v červených dresech. I domácí trenér obmění své řady.

84
    Čajkovský byl až příliš namotivovaný a ihned si připisuje faul.

83
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šimkovský, přichází Čajkovský.

82
    Hostující trenér si připravil své čtvrté střídání v utkání.

81
    Nepřesnou přihrávkou se prezentoval Zdržálek, který hledal Vernera, jenže ten je zatím hodně neviditelný.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby a Převýšov vede suverénním způsobem 3:1.

79
    Dlouhý kop Petra končí u jho protějška Ordelta, který rozehraje radši na krátko.

78
    Kapitán Šimkovský se jako správný lídr vrátil do obrany a heroicky získal míč pro své barvy.