Kladno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Třemošná – PZ Kladno 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 4:6 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 8:7 (1:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 4:1 (kon.) | Sparta – Kobra 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 1:7 (kon.) | Technika Brno – Vítkovice 0:5 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HK MD Šumperk – Zlín 4:5 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 06.10.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Konec zápasu. (14:16:55)

63:23
    Piráti právě vstřelili branku!
    Čech s LUKÁŠEM KOBLÍŽKEM vyrazili do úniku dva na jednoho. Čech poslal puk na levou stranu kde byl druhý jmenovaný. K němu se puk dostal i po zpomalení od kladenského obránce, ale Suk nevěděl, kde puk skončil. LUKÁŠ KOBLÍŽEK puk trefil bekhendem a brankář Kladna s ho všiml až, když ho měl již za zády. Asistence: Ondřej Čech.

63:09
    Hrabík bekhendem nedokázal brankáře Šatného prostřelit a buly je před brankářem hostů.

62:44
    Svobodovu střelu si Suk bez problémů pohlídal.

62:10
    Puk se odrazil do ochranné sítě. Buly před Sukem.

61:44
    Ofsajd Kladna. Buly ve středním pásmu.

60:50
    Na kotouči se zatím drží převážně hosté.

60:01

Velice vyrovnaný duel a hrdinou pro Kladno je dozajista Lukáš Sýkora, který minutu před koncem dokázal srovnat. Uvidíme v prodloužení kdo dnes v tomto zajímavém utkání dokáže zvítězit.

60:00

59:30
    Šapovaliv zkusil prostřelit Šatného na tzv. teploměr, ale nepochodil a Šatný udržel puk ve výstroji.

58:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak přece! Kladno dokázalo minutu před koncem srovnat a šance pro domácí stále žije. Autorem této důležité branky je LUKÁŠ SÝKORA. Asistence: Adam Sojka, Matyáš Šapovaliv.

58:42

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Chomutov má k dispozici čtyři hráče.

57:08
    Sojkovu teč brankář Šatný zvládl zastavit.

56:48

56:42
    Oddechový čas pro domácí.

56:42
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min., sekání).

55:46
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Štefančík – 2 min., sekání).

54:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ullrych – 2 min., vysoká hůl).

54:36
    Němcovu střelu od modré si brankář Kladna pohlídal a puk zastavil lapačkou.

54:24
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., pozdní dohrání).

53:53
    Šatný schoval puk do lapačky. Buly před gólmanem hostů.

52:34
    A je to tam. Další využitá přesilová hra od hráčů Chomutova. Tentokrát se však trefil FILIP DÖRING a hráči hostů jsou opět ve vedení. Asistence: Jakub Kalčík.

52:09
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Procházka – 2 min., faul kolenem).

50:09
    Sukovi se podařilo zastavit puk betonem a přikryl ho do své lapačky. Buly po jeho pravici.

48:50
    Sojka měl za sebou prázdnou bránou, ale zadovkou trefil tyč a Šatný puk následně vykopl mimo brankovou čáru.

47:59
    Zakázané uvolnění hostů. Buly před Šatným.

47:02

46:47
    Ani Šapovalivovi se nepodařilo prostřelit Šatného, když při pokusu z pravé strany trefil jeho masku.

45:45
    Chrenkova teč skončila v ochranné síti. Buly ve středním pásmu.

45:02
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kalčík – 2 min., držení).

44:04
    Kladno přebírá kotouč, ale nemůžou se dostat z pásma.

41:40
    Príhoda touží po hattricku, ale tentokrát jeho pokus skončil nad brankovou konstrukcí.

40:54

40:35
    Další střela z hokejky Koštovala skončila ve výstroji brankáře hostů.

40:01
    Hosté začínají třetí třetinu v oslabení.

40:01

Ve druhé třetině Kladno ukázalo svou sílu a dokázalo srovnat stav na 2:2. Jak brankář Suk, tak brankář Šatný dokázali své týmy podržet v nejtěžších chvílích a oba týmy mají stále možnost převzít vedení. Uvidíme ve třetí třetině, jak se toto napínavé utkání vyvrbí.

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:54
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., hákování).

38:04

38:04

37:00
    Ullrych měl před sebou prázdnou bránu, ale kotouč nedokázal trefit a pouze promáchl.

36:04
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., hrubost).

36:04
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Havel – 2 min., držení hole).

33:45
    Fantastický zákrok brankáře Štěpána Suka. Nejprve mu kotouč propadl výstrojí, ale následnou dorážku dokázal vytěsnit lapačkou v leže jako legendární Dominik Hašek. Skvělá práce brankáře Kladna.

31:35
    Koštoval měl blízko ke gólu na 3:2, když pálil z levé strany kluziště, ale najednou se vynořil Šatný a jeho beton dokázal kotouč vyrazit mimo bránu.

29:38
    Tomu se říká kladenská rychlovka. Během 25 vteřin dokázalo Kladno s hosty srovnat krok a stav je opět vyrovnaný. Autorem vyrovnávací branky domácích je ONDŘEJ KOUBA. Asistence: Adam Sojka, Petr Ullrych.

29:12
    DAVID KOHLÍČEK zamířil pod horní víko brány hostů a jelikož Šatný vůbec nic neviděl tak puk skončil přesně a rychle za jeho zády. Nádherná trefa kladenského obránce. Asistence: Jiří Ticháček, Samuel Chrenka.

28:29
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., držení).

27:55
    Kouba se dostal až k brankáři hostů, ale v tomto souboji opět vyhrál Šatný.

26:33

25:00
    Ticháček tečoval střelu Šapovaliva, ale brankář hostů opět dokázal kotouč zastavit.

23:41
    Zakázané uvolnění Kladna. Buly před Sukem.

23:22

22:50
    Ullrych se dostával do úniku s útočníkem Sojkou, ale střelu vzal na sebe. Možná to bylo špatné rozhodnutí, protože brankář Šatný si ho pohlídal.

21:22
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Alscher – 2 min., krosček).

21:01

20:10
    Hned na začátku zápasu sebral puk Vostiňák, ale jeho střelu měl Suk pod kontrolou.

20:01

V první třetině jsme byli svědky velice vyrovnané hry. Rozhodli pouze přesilové hry, kterých hráči hostů dokázali využít na výbornou a navíc se mohli spolehnout na svého zatím velice dobře chytajícího gólmana. Domácí borci budou muset zapracovat na koncovce, která jim zatím moc nejde, ale šancí ke skórování bylo také požehnaně.

20:00

19:45

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:30
    Hrabík se všemožně snažil před Šatným dostat puk za jeho záda, ale nakonec byl vytlačen za brankovou konstrukci.

17:45
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Döring – 2 min., hákování).

17:26

16:11
    Sojka na modré čáře zblokoval střelu a vyrazil do protiútoku, dostal se až před Šatného, kterého se pokusil kličkou na bekhend překonat. Brankář hostů však jeho úmysl přečetl a skvělým zákrokem lapačkou puk zastavil. Opravdu skvělá práce obou protihráčů.

15:26
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hrabík – 2 min., sekání).

14:00
    Sojka se nenápadně proplížil k levé tyčce Šatného, ale bekhendem trefil pouze tyč.

12:40
    Hostům se v přesilové hře začíná dařit a v brance Kladna skončil další puk. Autorem této branky je opět MARCEL ŠTEFANČÍK. Asistence: Štěpán Němec.

12:19
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sojka – 2 min., hrubost).

12:00
    Nebezpečí teď hrozilo před brankou Kladna, ale Príhoda bekhendem nedokázal zakončit a kotouč skončil vedle brány.

10:13
    První gól zápasu. Po první nevyužité přesilové hře se hosté prosazují v té druhé. Brankáře Suka dokázal prostřelit MARCEL ŠTEFANČÍK. Asistence: Jakub Kovár.

09:44

09:34
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ticháček – 2 min., podrážení).

09:05
    Ticháčkovu střelu od modré vyrazil Šatný nad bránu.

09:00
    Ullrych protančil kolem mantinelu mezi třemi obránci jak Connor McDavid a poté poslal kotouč na modrou čáru.

07:44
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., hákování).

07:40
    Ticháček z otočky našel krásnou přihrávkou Koubu, ale tomu se nepodařilo zpracovat kotouč.

07:20

06:49

06:34
    Kladnu se nepodařilo vystřelit a hosté vyhazují.

05:20
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Príhoda – 2 min., sekání).

04:30
    Rychlé nohy a skvělá práce holí od obránce Kovára znamená, že se domácí ani tentokrát nedostanou do úniku.

03:20
    Koblížek skvěle hledal na levé straně najíždějícího Kulicha, ale ten kotouč nedokázal zachytit.

02:44

02:26
    Pokus hráčů Kladna o únik byl zastaven obranou hostů a ti se ujímají kotouče.

01:10
    Štefančík na modré čáře pouze promáchl a Rytířům se podařilo vyhodit.

00:44
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., podrážení).

00:01
    Po prvním buly jsou u kotouče hosté.

00:01

Rytíři Kladno: Suk (Jaňour) – Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Kouba, Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, Nedvěd, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka

Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring

Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Beneš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 30. Kohlíček (Ticháček, Chrenka), 30. Kouba (Sojka, Ullrych), 59. Sýkora (Sojka, Šapovaliv) – 11. Štefančík (Kovár), 13. Štefančík (Němec), 53. Döring (Kalčík), 64. Koblížek (Čech)

Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Beneš