Liberec – Olomouc | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Prostějov | 4:5 (kon.) | | | Litoměřice – Přerov | 4:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Slavia | 5:6 (kon.) |
Poruba 2011 – Jihlava | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Kadaň | 3:5 (kon.) | | | Třebíč – Motor ČB | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Vsetín – Benátky n/J | 5:1 (kon.) |
Columbus – Carolina | 1:3 (kon.) | | | Los Angeles – San Jose | 2:3 (po pr.) | | | New Jersey – Edmonton | 5:2 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 3:4 (po pr.) | | | Třemošná – PZ Kladno | 5:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Tábor | 4:6 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Havířov – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Kobra | 2:3 (kon.) |
Žďár n/S – Pardubice | 1:7 (kon.) | | | Technika Brno – Vítkovice | 0:5 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 1:0 (kon.) |
HK MD Šumperk – Zlín | 4:5 (kon.) |
Jokerit – Petrohrad | 2:6 (kon.) | | | Soči – Minsk | 4:3 (po pr.) | | | Čerepovec – N.Novgorod | 2:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Nižněkamsk | 3:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Kazaň | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Viťaz | 2:3 (po pr.) |
Znojmo – Innsbruck | 2:6 (kon.) |
Česko – Norsko | 4:0 (kon.) |
Salzburg – Žďár n/S | 7:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 6:3 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 2:5 (kon.) |
Vítkovice – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 7:4 (kon.) |
Přerov – Zlín | 6:3 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Řisuty – Jablonec n/N | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Letňany | 4:2 (kon.) | | | Sokolov – Nymburk | 2:6 (kon.) |
Bílina – Vrchlabí | 5:6 (po pr.) | | | Mostečtí Lvi – Trutnov | 5:3 (kon.) | | | Děčín – Dvůr Králové n. L. | 4:3 (po pr.) |
Kobra – Kolín | 3:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – SHK Hodonín | 6:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Orlová | 4:2 (kon.) | | | Písek – Šumperk | 2:1 (kon.) |
Žďár n/S – Opava | 2:3 (po pr.) | | | Pelhřimov – Kopřivnice | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – Nový Jičín | 2:4 (kon.) |
David Servis – Val. Meziříčí | 8:6 (kon.) |
Nový Jičín B – Frýdek-M. "B" | 1:2 (po pr.) | | | Černošice – Čáslav | 6:7 (kon.) | | | Králův Dvůr – Žabonosy | 4:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Radomyšl | 5:2 (kon.) | | | Milevsko – Humpolec | 9:3 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 18:4 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 4:8 (kon.) | | | Velká Bíteš – Rosice | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Březina – Blansko | 2:5 (kon.) |
Břeclav – Uničov | 4:3 (po pr.) | | | Uh.Brod – SHKM Hodonín | 4:7 (kon.) | | | SK Karviná – H. Benešov | 9:1 (kon.) |
Krnov – Wolves Č. Těšín | 4:1 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Bohumín | 0:4 (kon.) | | | Mělník – V.Popovice | 5:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Kroměříž | 11:4 (kon.) | | | Příbram – Poděbrady | 3:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Třemošná | 6:4 (kon.) |
Trstěnice – HC Baník Sokolov B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kralupy n. Vltavou – Lev Benešov | 3:10 (kon.) | | | Kaznějov – HC Rokycany | 3:7 (kon.) |
Neratovice – Mladá Boleslav B | 4:7 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 1:3 (kon.) |
Studénka Sledge – SHK Mustangové | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 6:0 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 1:3 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 9:4 (kon.) |
po prodl.
Rytíři Kladno
3:4
(0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
Piráti Chomutov
56:42
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min., sekání).
|
|
55:46
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Štefančík – 2 min., sekání).
|
|
54:48
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ullrych – 2 min., vysoká hůl).
|
|
54:24
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
52:09
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Procházka – 2 min., faul kolenem).
|
|
45:02
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kalčík – 2 min., držení).
|
|
38:54
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., hákování).
|
|
36:04
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., hrubost).
|
|
36:04
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Havel – 2 min., držení hole).
|
|
28:29
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., držení).
|
|
21:22
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Alscher – 2 min., krosček).
|
|
17:45
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Döring – 2 min., hákování).
|
|
15:26
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hrabík – 2 min., sekání).
|
|
12:19
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sojka – 2 min., hrubost).
|
|
09:34
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ticháček – 2 min., podrážení).
|
|
07:44
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kulich – 2 min., hákování).
|
|
05:20
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Príhoda – 2 min., sekání).
|
|
00:44
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
30. Kohlíček (Ticháček, Chrenka), 30. Kouba (Sojka, Ullrych), 59. Sýkora (Sojka, Šapovaliv) – 11. Štefančík (Kovár), 13. Štefančík (Němec), 53. Döring (Kalčík), 64. Koblížek (Čech)
Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Beneš
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk (Jaňour) – Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Kouba, Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, Nedvěd, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Beneš
Diváci:
Marek Landa