Uničov – D. Benešov 5:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 2:4 (kon.) | Vrchovina – Zlínsko 3:5 (kon.)
FC Velké Meziříčí
2:4 (0:0)
MFK Vyškov
Neděle 07.10.2018, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Je konec. Vyškov po senzačním závěru utkání nakonec vítězí 4:2! (12:20:55)

90+4

90+4
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Krejčí.

90+2
    Žlutou kartu dostává Kruba (FC Velké Meziříčí).
    90+2. Marco ARSIČ - 2:4

90+2
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Hosté dávají další branku a je rozhodnuto! MARCO ARSIČ dostal dlouhý míč za obranu a následně byl u něj dokonce dřív, než brankář a následně tak zakončil do prázdné brány.
    90+1. Pavel DOVHANJUK - 2:3

90+1
    Tak tohle je neskutečné, jelikož Vyškov jde v nastaveném čase do vedení! PAVEL DOVHANJUK se dostal ke střele, kterou umístil přesně k tyči!

90+1
    Hra se posléze pozastavila, když ležel na zemi Radek Látal.

90
    Poté se ovšem dopředu dostal Vyškov, ale následný centr nic nepřinesl.

89
    Velké Meziříčí nemá dost a ještě chce urvat tři body, když se nyní dostali dopředu a získal autové vhazování.
    88. Pavel SIMR - 2:2

88
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Tak přece jenom domácí srovnávají! Po skvělé akce domácích se hráč Velkého Meziříčí dostal až do vápna, kde poslal míč na volného PAVLA SIMRA a ten pohodlně vsítil branku.

87
    Hostům se nyní povedlo odkopnout míč do bezpečí.

86
    Do obrovské šance se dostal hostující hráč, ale jeho hlavičku skvělým zákrokem vyrazil Kruba.

85
    Už jen pět minut zbývá do konce utkání a Velké Meziříčí se nyní nemůže dostat do zakončení.

83
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Novotný, přichází Dovhanjuk.

82
    Vyškov dnes přijel v dobré formě a nyní opět získal míč po faulu domácích.

81
    Ale ani tentokrát nepřišlo nějaké zakončení na hostující bránu.

80
    Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany.

78
    Kunický si nadvakrát poradil se střelou z dálky.

77
    Opět skončil míč jen vedle hostující brány.

76
    Posléze se dopředu dostalo Velké Meziříčí, ale domácí hráč jen upadl ve vápně, ovšem bez cizího zavinění.

75
    Vyškov nyní získal rohový kop z pravé strany a může navýšit svoje vedení.

74
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr O., přichází Látal.
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Kriegsmann, přichází Polanský.

74
    Nyní ovšem šlo zakončení hlavou podle vedle hostující brány.

73
    Domácí získali rohový kop z levé strany, ze kterého dali první branku.

72
    Posléze se ovšem dopředu vydali domácí a následně získal za protesty žlutou kartu Ondřej Vintr.

71
    Domácí hráč se provinil nedovoleným zákrokem a Vyškov tak má volný kop.

70
    Je před námi posledních dvacet minut a Vyškov zatím stále vede 2:1.

68
    Ovšem posléze má Vyškov autové vhazování na své polovině hrací plochy.

67
    Po nepřesném nákopu hostů získalo míč Velké Meziříčí.

66
    Nyní se hra dost rozhýbala a míč lítá z jedné strany na druhou.

65
    K pokutovému kopu se postavil Petr Dolejš, ovšem jeho pokus letěl jen vedle levé tyče a Vyškov tak stále vede 2:1!

64
    Byla nařízena penalta pro Velké Meziříčí. Domácí mohou bleskově odpovědět na gól soupeře, když se hostující hráč skluzem provinil faulem ve svém vápně!

63
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Šuta.
    63. Marco ARSIČ - 1:2

63
    Hosté si ovšem berou vedení zpět na svou stranu! Po skvělé akci nakonec zakončoval do prázdné brány MARCO ARSIČ!

62
    Poté ovšem přišel jen nepřesný nákop a k míči se dostali domácí.

61
    Vyškov získal míč na své polovině hrací plochy.

60
    Žlutou kartu dostává Tijani (MFK Vyškov).

60
    Je před námi posledních třicet minut a stav je srovnán 1:1.
    59. David KOMÍNEK - 1:1

59
    A je srovnáno! Rohový kop letěl do vápna, kde se domácí hráč dostal ke střele, kterou Kunický skvěle vyrazil, ale na dorážku DAVIDA KOMNÍNKA už nestačil!

58
    Velké Meziříčí posléze získalo volný kop.

57
    Vyškov je dál velmi aktivní a opět se hostující hráč dostal ke střele, která ale šla jen nad svatyni Kruby.

56
    Žlutou kartu dostává Sečkář (MFK Vyškov).

55
    Domácí nebyli daleko srovnání, ale následná střela letěla jen vedle levé tyče.
    54. Jan ŠIMÁČEK - 0:1

54
    Posléze hosté dávají branku a zaslouženě tak jdou do vedení. Autorem branky je JAN ŠIMÁČEK.

54
    A další rána hostů, ovšem i tentokrát šla jen vedle domácí svatyně.

53
    Posléze přišla střela Vyškova, ale ta byla zblokována.

52
    Hosté nyní získali míč na své polovině hrací plochy.

50
    Posléze to byl ale faul z hostující strany.

49
    Následně se dopředu dostali také hosté a získali rohový kop z levé strany.

48
    Ovšem po centru do vápna se k míči dostal pouze Vyškov.

47
    Velké Meziříčí se krátce po začátku druhé půle dostalo dopředu a získalo volný kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Velké Meziříčí je sice favoritem, ovšem byl to Vyškov, který se dostával do šancí a tu největší měl ve 42. minutě, když se po centru z levé strany dostal do zakončení uvnitř vápna hostující hráč, ale těsně přestřelil.

45

45
    S následným centrem si ale hosté poradili, ale posléze je to další rohový kop pro Velké Meziříčí.

44
    Ovšem roh se bude opakovat, akorát z druhé strany.

43
    Následně domácí získali rohový kop z levé strany.

42
    Málem to bylo 1:0 pro hosty! Po skvělém centru z levé strany do vápna přišlo zakončení, ale to skončilo těsně nad bránou Kruby!

40
    Následně se ovšem mohl Vyškov dostat do rychlého protiútoku, ale Smejkal se provinil faulem, za který viděl žlutou kartu.

40
    Centr z levé byl zblokován a Velké Meziříčí tak získalo rohový kop.

38
    Domácí hráč byl až příliš agresivní a nakonec mu rozhodčí odpískal faul, když se hostující obránce chystal odkopnout balón.

37
    Hosté získali další autové vhazování na své polovině hrací plochy.

36
    Velké Meziříčí neprošlo po levé straně. Vyškov se zatím skvěle brání, ale taky se nebojí jít dopředu.

35
    A následně přišla i střela ze strany hostů, ovšem ta minula domácí bránu.

34
    Na následný centr šel brankář Kruba, ovšem míč při vyboxování netrefil, ale Vyškov získal alespoň autové vhazování.

33
    Posléze přišel jen další faul a Vyškov tak má volný kop z levé strany.

32
    Velké Meziříčí je sice v dnešním utkání favoritem, ale zatím je to překvapivě Vyškov, který se snaží něco vymyslet a dostává se častěji do vápna soupeře.

31
    Hosté získali míč na své polovině hřiště, když přišel faul z domácí strany.

30
    Centr z rohu letěl na zadní tyč, kde přišlo zakončení hlavou, ale to nebylo nijak povedené.

29
    Vyškov je poslední minuty lepším týmem a nyní se opět dostal do zakončení po centru z pravé strany, ale to bylo zblokované a následuje rohový kop.

28
    Posléze se hostující hráč dostal až do zakončení, ale to letělo pouze vedle domácí svatyně a Kruba tak nemusel zasahovat.

27
    Dominik Kunický musel až na hranici své šestnáctky, když přišel nebezpečný nákop Velkého Meziříčí.

26
    Domácí se sice dostali přes polovinu hřiště, ale poté přišel jen nedovolený zákrok a míč tak opět vystřídá svého majitele.

25
    Vyškov sice poslal nákop do vápna, ale tam si domácí obránce zkušeně poradil svým tělem.

24
    Domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

23
    Ovšem hosté nedokázali nic velkého vymyslet a následně je to Velké Meziříčí, které poslalo centr do vápna z pravé strany.

21
    Následně se ovšem domácí hráč provinil faulem ve středu hrací plochy a u balónu tak bude Vyškov.

18
    Zápas je od začátku velmi vyrovnaný a nyní skončil nákop domácích jen u soupeře a Vyškov tak může jít dopředu.

16
    Opět to jsou domácí, kteří se snaží něco vymyslet, ale zatím jim to příliš nejde.

14
    Posléze přišel faul ze strany hostů a Velké Meziříčí má volný kop z levé strany.

13
    Poté byl ale domácím odpískán a odmáván ofsajd.

12
    Začátek utkání je velice vyrovnaný a nyní to tak je opět Velké Meziříčí, které získalo autové vhazování na polovině soupeře.

10
    Ovšem následně Vyškov jen odevzdal balón, který skončil až u brankáře Kruby.

8
    Domácí se nyní provinili faulem, když se snažili dostat do útoku.

6
    Poté přišla střela hostujícího hráče, když se před ním otevřel prostor, ale ta byla nepřesná a skončila jen vedle levé tyče.

5
    Lukáš Lahodný sice přišel o balón, ale vybojoval tak autové vhazování pro svůj tým.

4
    Vyškov sice získal rohový kop, ovšem následně se dopředu dostalo Velké Meziříčí, ale to nezakončilo.

3
    Následně se k míči sice dostalo Velké Meziříčí, ale to nedokázalo vymyslet nic velkého.

2
    Vyškov předvedl dobrý přechod přes polovinu hřiště a získala autové vhazování.

1

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček, Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Mezlík, Simr (C), Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha
    Náhradníci: Pokorný T. – Šuta, Krejčí Jar., Pokorný P., Polanský, Berka

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Sečkář, Vintr O., Matocha, Lahodný, Arsič, Tijani (C), Jeřábek, Novotný, Němeček
    Náhradníci: Sova – Látal, Krejčí Jan, Vintr, M., Dovhanjuk, Bartley, Vychodil

Rozhodčí: Alex Denev – Jaroslav Jahoda, Lukáš Škrobák.

MFK Vyškov:

Vyškov je aktuálně na devátém místě se dvanácti body a skóre 15:12. V posledním zápase přivítal v domácím prostředí Kroměříž. I přes šance ovšem branka nepadla a zrodila se tak remíza 0:0. Nejlepším střelcem je s šesti trefami Vintr.

FC Velké Meziříčí:

Velké Meziříčí se momentálně nachází na čtvrtém místě se sedmnácti body a skóre 23:14. V posledním zápase zavítal do Otrokovic. Tam poslal hosty do vedení v 9. minutě Dolejš. Ve 12. minutě zvýšil vedení Smejkal. Ve 32. minutě sice snížil Jasenský, ale o pět minut později vedlo Velké Meziříčí 3:1 po trefě Simra. V 56. minutě se prosadil domácí Mlýnek, ale v 62. minutě vstřelil druhou branku Simr a o devět minut později i Bouček. V 73. minutě se prosadil také domácí Hladik a poté už gól nepadl. Velké Meziříčí tak vyhrálo 5:3. Nejlepším střelcem je s šesti góly Simr.

V 10. kole MSFL se proti sobě utkají týmy FC Velké Meziříčí a MFK Vyškov. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulé sezóně na půdě Vyškova. Tam ovšem VELMEZ vyhrál jasně 3:0. Nyní se bude hrát na fotbalovém stadionu U Tržiště ve Velkém Meziříčí. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Alex Denev a jeho asistenti Jaroslav Jahoda a Lukáš Škrobák. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Michal Raška

Branky: 59. Komínek, 88. Simr – 54. Šimáček, 63. Arsič, 90+1. Dovhanjuk, 90+2. Arsič

Karty:   40. Smejkal (VEM), 90+2. Kruba (VEM) – 56. Sečkář (VKV), 60. Tijani (VKV), 72. Vintr O. (VKV)

Neproměněná penalta: 65. Dolejš (VEM), mimo

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:8. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:13.
    FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček, Kriegsmann (74. Polanský), Bouček, Dolejš, Mezlík, Simr (C), Smejkal (63. Šuta), Demeter, Komínek, Mucha

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Sečkář, Vintr O. (74. Látal), Matocha (90+4. Krejčí), Lahodný, Arsič, Tijani (C), Jeřábek, Novotný (83. Dovhanjuk), Němeček

Rozhodčí: Alex Denev – Jaroslav Jahoda, Lukáš Škrobák