Washington – Florida 5:6 (2:3 po s.n.) | Dallas – Minnesota 1:3 (kon.) | Calgary – Nashville 3:5 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 5:2 (kon.) | Carolina – Colorado 1:3 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.)
Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.)
Dallas Stars
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Minnesota Wild
Sobota 20.10.2018, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

36:37
    Ryan Suter zahákoval českého útočníka Radka Faksu a usedl na trestnou lavici na dvě minuty. Dallas si po komerční přestávce zahraje třetí přesilovou hru.

28:38
    John Klingberg usedl na trestnou lavici za držení a minutu a 29 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté začne zkrácená přesilová hra hostujících hráčů Minnesoty.

28:07
    Greg Pateryn byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Dallas si zahraje druhou přesilovou hru v řadě.

14:54
    Wild v úvodu zápasu nevyužili přesilovou hru a v závěru první třetiny budou hrát v oslabení poté, co krátce před komerční přestávkou fauloval Matt Read a dostal dvě minuty za hákování.

07:15
    Julius Honka byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Wild si po komerční přestávce zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 41. Spezza (Heiskanen, D. Shore) – 50. Dumba (Mikael Granlund, Parise), 53. Suter (E. Staal, Zucker), 59. Parise (Suter)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Methot, Heiskanen, Honka, R. Polák – Ja. Benn (C), Seguin (A), Hintz – D. Shore, Spezza, Pitlick – Janmark, Faksa, Comeau – G. Smith, Dickinson, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Read – Parise (A), M. Koivu (C), Mikael Granlund – Niederreiter, Coyle, Greenway – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Jake Brenk, Wes McCauley. Čároví: Jesse Marquis, Tim Nowak

Diváci: 18346