AC Milán – Real Betis 1:2 (kon.) | Larnaka – Ludogorec 1:1 (kon.) | Anderlecht – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Curych – Leverkusen 3:2 (kon.) | Dudelange – Olympiakos 0:2 (kon.) | Kodaň – Slavia 0:1 (kon.)
Karabach – Vorskla Poltava 0:1 (kon.) | RB Lipsko – Celtic 2:0 (kon.) | Salzburg – Rosenborg 3:0 (kon.)
Sporting – Arsenal 0:1 (kon.) | Trnava – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.) | Zenit – Bordeaux 2:1 (kon.)
Besiktas – Genk 2:4 (kon.) | Frankfurt – Apollon Limassol 2:0 (kon.) | Chelsea – BATE 3:1 (kon.)
Marseille – Lazio 1:3 (kon.) | PAOK – Fehérvár 0:2 (kon.) | Rangers – Spartak 0:0 (kon.)
Rennes – Dynamo Kyjev 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Malmö 1:1 (kon.) | Sevilla – Akhisarspor 6:0 (kon.)
Standard – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rapid 5:0 (kon.) | Jablonec – Astana 1:1 (kon.)
Villarreal CF
5:0 (3:0)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 25.10.2018, 21:00 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • Evropská liga • Skupina G

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:56:00)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:14.

Je konec. Villarreal dnes deklasoval Vídeň jasně 5:0. Od začátku utkání jsou domácí naprosto jasně lepší a po velkých spálených šancí z nohy Ekambiho se prosadil Fornals ve 26. minutě. O čtyři minuty později se už dočkal také Ekambi a ve 45. minutě si vstřelil vlastní gól Barać.
    Ve druhém poločase domácí pokračovali v aktivní hře a v 63. minutě se prosadil Raba. V 79. minutě ovšem dostal druhou žlutou kartu kapitán Costa a bude tak chybět příští zápas. A nakonec pět minut před koncem se prosadil Moreno.

90+2

90+1
    A opět to byl Alar, který se dostal k centru, ale ten odhlavičkovala domácí obrana.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
    Deni Alar se dostal do zakončení, ale brankář Fernández předvedl skvělý zákrok.

87
    Vídeň se sice dostala ke střele, ale branku nakonec nevstřelila.
    85. Gerard MORENO - 5:0

85
    Villarreal právě vstřelil branku!
    A jsou to bůra! Tohle už je debakl rakouského celku. Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2 a Samuel Chukwueze posunul míč na GERARDA MORENA, který si sám před brankářem ještě balón posunul a posléze vypálil do odkryté brány. Asistence: Samuel Chukwueze.

83
    Rapid Vídeň nyní drží balón na polovině soupeře, ale zatím si nic nevytvořila.

81
    Andrei Ivan šel do souboje s Llambrichem příliš tvrdě a byl mu odpískán faul.
    79. Červená karta Costy po 2. žluté

79
    Tak tohle je nečekané, jelikož Jaume Costa (Villarreal CF) je vyloučen! Costa se dostal na hranici vápna, kde šel protihráč do skluzu, ovšem podle rozhodčího domácí hráč skočil, čímž si zasloužil žlutou kartu za simulování a jelikož to byl jeho druhý prohřešek za cenu žluté, tak přichází červená!

78
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santiago Cáseres, přichází Santi Cazorla.

77
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Murg, přichází Christoph Knasmüllner.

76
    Domácí si vypracovali další střelu, ale ta byla zblokována a následuje rohový kop.

74
    Villarreal nyní může zvýšit své vedení z šestého rohového kopu v dnešním utkání.

73
    Costa podrazil Manuela Thurnwalda a uviděl kartu žluté barvy.

Michal Raška

Branky: 26. Fornals (Toko Ekambi), 30. Toko Ekambi (Fornals), 45. Barać (Llambrich) (vla.), 63. Raba (Toko Ekambi), 85. G. Moreno (Chukwueze)

Karty:   21. Trigueros (VLR), 40. Cáseres (VLR), 73. J. Costa (VLR) – 24. Murg (RVI)   79. J. Costa (VLR)

Villarreal CF: Andrés Fernández – Llambrich, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa (C) – Cáseres (78. Cazorla), Trigueros – Layún, Fornals (64. Chukwueze), Raba (70. G. Moreno) – Toko Ekambi.
    Náhradníci: Asenjo – Bonera, Cazorla, Chukwueze, G. Moreno, Pedraza, N. Sansone.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Muldur, Sonnleitner, Barać, Bolingoli-Mbombo – Ljubičić – Potzmann (46. Ivan), Murg (77. Knasmüllner), Schwab (C), Veton Berisha (59. Thurnwald) – Alar.
    Náhradníci: Knoflach – Dibon, Ivan, Knasmüllner, Martic, Pavlović, Thurnwald.

Rozhodčí: Halis Özkahya – Ceyhun Sesigüzel, Hakan Yemisken