New Jersey – Montreal 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.)
Carolina – Toronto 5:2 (kon.) | Washington – Chicago 4:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 7:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:1 (kon.)
Minnesota – Ottawa 6:4 (kon.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Anaheim – Vancouver 4:3 (kon.)
Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:7 (kon.)
Carolina Hurricanes
5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 22.11.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemné čtvteční ráno. (03:47:55)

1. Curtis McElhinney
    2. Michael Ferland
    3. Andrei Svechnikov

Zápas je u konce a Carolina nakonec vítězí 5:2 a zaslouženě tak bere dva body. Domácím hlavně vyšel vstup do první třetiny, kdy si vybojovali dvougólový náskok, který už poté hosté nedotáhli. Hurikány pak ještě daly dva góly do prázdné a upravili tak skóre na konečných 5:2.

59:22 Andrej SVEČNIKOV - 5:2

59:22
    Carolina právě vstřelila branku!
    Je tu ještě jedna branka do prázdné. U vyhozeného kotouče byl první ANDREJ SVEČNIKOV, který ho pohodlně zasunul do branky. Asistence: Lucas Wallmark a Jordan Martinook.
    58:42 Sebastian AHO - 4:2

58:42
    Je rozhodnuto, Carolina vítězí! SEBASTIAN AHO se chopil kotouče ve středním pásmu a kus gumy poté dostal do prázdné branky.

58:35
    Toronto odstřeluje domácí branku, stále ale neskóruje.

58:18
    Hosté vyhráli vhazování a ihned vystřelili, McElhinney ale opět zasahuje.

58:14
    Zakázané uvolnění Caroliny. Toronto se tak stále bude moct udržet v útočné třetině.

57:57
    Toronto hraje v šesti bez brankáře!

57:25
    Toronto třikrát vystřelilo, ani jednou se ale puk nedostal k domácímů brankáři. Hurikány se poté vrhají do útoku.

56:34
    Carolina ubránila protiútok hostů a stále tak drží těsné vítězství.

55:46
    Williams si nyní připsal velmi pěknou střelu z otočky, Andersena ale nepřekonal. Domácí však pokračují v tlaku.

54:57
    Carolina se musí stále bránit. Zvládá to ale bravurně a dostává kotouč až do své útočné třetiny.

54:41
    Hosté přesto vystřelili, McElhinney ale drží domácí tým dalším zákrokem.

54:05
    Hurikány se snaží udržet hru ve středním pásmu. To se jim daří a Toronto už dlouho nemělo možnost střely.

53:22
    Toronto útočí a žene se za vyrovnáním. Carolina však zatím odolává.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 11. T. van Riemsdyk, 12. Williams (de Haan, J. Staal), 48. Ferland (T. Teräväinen), 59. Aho, 60. Svečnikov (Wallmark, Martinook) – 16. Tavares, 52. Kapanen (Dermott)

Carolina Hurricanes: McElhinney (Darling) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), de Haan, T. van Riemsdyk, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams (C), J. Staal (A), B. McGinn – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Di Giuseppe, V. Rask, Foegele.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Rozhodčí: Ian Walsh, Francois St. Laurent – Kory Nagy, Bryan Pancich