Žilina – Nové Zámky 2:1 (po pr.) | Poprad – Orange 20 8:0 (kon.)
HK Poprad
8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
HK Orange 20
Čtvrtek 22.11.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 25. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:20:24)

Utkání dnes mělo podle předpokladů naprosto jasný průběh, Poprad dominoval, svému soupeři nasázel osm branek. Slovenští mladíci si vypracovali několik slušných příležitostí, no ani ve čtvrtém utkání v řadě se prosadit nedokázali. Svěřenci Ernesta Bokroše během posledních dvou dní inkasovali šestnáct gólů.

59:05
    Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Matúš Havrila – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu HK Poprad (Martin Belluš – 2 min., hrubost).

58:36
    Rozběhly se závěrečné dvě minuty třetí části, Paukovček se ke střele nedostal, domácí však zůstávají v útočné třetině.

57:47
    Juščák se dostal do útočné třetiny, scházela mu větší podpora jeho spoluhráčů, u puku jsou už zase domácí hokejisté.

56:53
    Poprad právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru! Se střelou Zagrapana si poradil Hlavaj, který puk vyrazil před sebe. Vznikla nepřehledná situace, nejlépe se zorientoval DÁVID BONDRA, ten přidal osmý gól Popradu! Asistence: Jindřich Abdul a Marek Zagrapan.

55:41
    Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Marcel Dlugoš – 2 min., krosček).

55:14
    Další slušná šance pro hosty, kteří na svůj čestný úspěch stále čekají! Juščák si kotouč přichystal na bekhend, z bezprostřední blízkosti pak ztroskotal na Nechvátalovi!

54:43
    Individuální akcí se prezentoval Paukovček, kterému vyšlo několik kliček. Domácí hráč však nedokázal zakončit v pravou chvíli.

53:38
    Na pravém kruhu dostal spoustu prostoru Čenka. Jeho následná střela minula branku, Nechvátal teď musí být na pozoru.

53:19

53:05
    Nejproduktivnější hostující hráč teď pronikal po pravé straně, Fafrák se natlačil před Nechvátala, který si dokázal pohlídat bližší tyčku!

51:58
    Urbánek zpracoval puk, následně zakončoval! Jeho pokus byl zblokovaný, vhazovat se bude před Hlavajem, přesilová hra hostů pokračuje.

51:19
    Vyloučení v týmu HK Poprad (Patrik Svitana – 2 min., napadení).

50:03
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka třetí části, Fafrák poslal Karalahtiho na zem, vylučovat se ovšem nebude.

49:28
    Václav nahazoval do útočné třetiny, za branku musel Hlavaj, který vzápětí rozehrával svým spoluhráčům.

48:30
    Do osobního souboje se ve středním pásmu dostal Köver s Česánkem, oba celou situaci ustáli, hra pokračuje, u puku je Poprad.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 9. Zagrapan (Abdul), 21. Takáč (Fabian, Mlynarovič), 23. Takáč (Václav, Heizer), 32. Svitana (Salija), 33. Václav (Zagrapan, Petran), 34. Paukovček (Belluš, Macík), 47. Belluš (Fabian), 57. Bondra (Abdul, Zagrapan)

HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Salija, Fabian (C), Česánek, Semaňák, Karalahti – Bondra, Mlynarovič (A), Svitana (A) – Abdul, Zagrapan, Koyš – Takáč, Heizer, Václav – Belluš, Paukovček, Macík – Kundrík
    HK Orange 20: Hlavaj (Sklenár) – Kupec (C), Golián, Boldižár, Dlugoš, Lavička, Švec, Brincko, Nahálka – Havrila, Kollár (A), Fafrák (A) – Urbánek, Giertl, Juščák – Záhradník, Čenka, Köver – Džugan, Sojka, Minárik

Rozhodčí: Jonák, Snášel – Šoltés, Stanzel