New Jersey – Montreal 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.)
Carolina – Toronto 5:2 (kon.) | Washington – Chicago 4:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 7:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:1 (kon.)
Minnesota – Ottawa 6:4 (kon.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Anaheim – Vancouver 4:3 (kon.)
Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:7 (kon.)
Anaheim Ducks
4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 22.11.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (06:48:39)

Bodyčeky: 29:31

Je konec. Anaheim dnes nakonec dokázal vyhrát nad svým protivníkem z Vancouveru 4:3.
    Začátek utkání byl dost vyrovnaný a pár minut nebyla k vidění ani střela na branku, ovšem vše napravil v 11. minutě Ryan Getzlaf, který využil zaváhání hostující obrany a bekhendem zavěsil kotouč do svatyně Vancouveru. O minutu později to bylo málem 2:0, ale Jakob Silfverberg napálil pouze tyč. Ke konci třetiny byli Ducks stále lepším týmem, ale branka už nepadla.
    Ve 25. minutě vstřelil srovnávací gól Derrick Pouliot, ale o tři minuty později se mohli opět radovat nejen fanoušci Ducks, ale také čeští fanoušci, jelikož se trefil Ondřej Kaše, který poslal domácí zpátky do vedení. Posléze byla hra vyrovnaná, ale i přes šance gól nepadl.
    Ve 48. minutě šel Anaheim poprvé v zápasu do dvoubrankového vedení, když se prosadil Adam Henrique, ale o minutu později snížil Jake Virtanen. V 51. minutě vykouzlil úsměv domácím fanouškům Kalle Kossila a Ducks vedli opět o dvě branky. V 56. minutě přišlo další snížení, tentokrát po trefě Bo Horvata. Následně už ale hosté gól nedali a Anaheim vyhrál 4:3.

59:58
    Velký chumel hráčů a absolutně nikdo nevěděl, kde se nachází puk, ovšem ten byl někde pod ležícím hráčem domácích a rozhodčí hru přerušili!

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:51
    John Gibson si našel kotouč v chumlu hráčů a následně po něm skočil jako fotbalový brankář a posléze se ještě na hrací ploše odehrála strkanice, ovšem nejednalo se o nic vážnějšího.

59:41
    Poté domácí vyhodili opět jen na zakázané uvolnění a tato formace Anaheimu už je velmi unavená.

59:25
    Střela se hostujícímu hráči nepovedla a domácí hráč se pokoušel o žabičku, ovšem ta mu sjela z hole a Vancouver je stále v útočném pásmu.

59:17
    Následně se ocitl v šanci Ben Hutton, který byl u levé tyče, ale domácí obránce mu zamezil zakončit a posléze Anaheim vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

59:06
    Zatím se bojuje především u mantinelu.

58:42
    Nyní už je Vancouver v útočném pásmu.

58:26
    Domácím se podařilo vyhodit tak, že se nejednalo o zakázané uvolnění.

58:12
    Hosté hrají bez brankáře!

57:47
    Hosté mají kotouč pod kontrolou a snaží se střílet na domácí svatyni.

57:09
    Canucks tlačí domácího soupeře, ale následná střela z pravé strany jen proletěla vedle levé tyče.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 11. Getzlaf, 28. O. Kaše (Mahura, Silfverberg), 48. Henrique (Montour, Getzlaf), 51. Kossila (Gibbons, N. Ritchie) – 25. D. Pouliot (Gagner), 49. Goldobin (Virtanen), 56. Horvat (Goldobin, B. Hutton)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), Ja. Larsson, Montour, Mahura, Welinski, M. Pettersson – O. Kaše, Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Åberg, Henrique (A), N. Ritchie – Sherwood, Kossila, Gibbons.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Ch. Tanev (A), D. Pouliot, Gudbranson, B. Hutton, Stecher, Del Zotto (A) – Gagner, Horvat (A), Motte – Eriksson, Pettersson, Goldobin – Virtanen, Gaudette, Roussel – D. Archibald, M. Granlund, Schaller.

Rozhodčí: Jean Hebert, Peter MacDougall – Bevan Mills, Mark Shewchyk