Valencia – Ebro 1:0 (kon.) | Getafe – Cordoba 5:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Leganés 0:1 (kon.)
Espanyol – Cádiz 1:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (0:0)
CD Ebro
Úterý 04.12.2018, 19:30 • Estadio Mestalla • Španělský pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:23:25)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:12.

Je konec. Valencia dnes v domácím prostředí vyhrála 1:0 a tudíž celkově 3:1 a postupuje do osmifinále španělského poháru.
    Ve 26. minutě mohl rozveselit domácí fanoušky Kondogbia, ale jeho rána letěla jen vedle levé tyče. Ve 33. minutě měl zatím největší šanci zápasu hostující hráč, který z třiceti metrů poslal fantastickou ránu, ale Domenech předvedl parádní zákrok. V 58. minutě už se ovšem příznivci Valencie mohli radovat, když se prosadil hlavou Batshuayi. V 79. minutě bylo Ebro blízko srovnání, ale Domenech předvedl skvělý zákrok.

90+3

90+2
    Valencia bezpečně drží míč na svých kopačkách a posléze získala autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Posléze se Valencia opět dostala dopředu, ale balón i tentokrát skončil v moci gólmana de la Cruze.

88
    Střela Batshuaye se vznesla nad bránu soupeře.

86
    Nyní je hostující hráč ošetřován a hra je pozastavena.

84
    Stoeten se dopustil faulu na své polovině a uviděl žlutou kartu.

81
    Domácí se nyní dostali dopředu po levé straně, ale z toho nebylo nic velkého.
    79. Parádní zákrok Domenecha.

79
    Nyní se hosté dostali do velké šanci po volném kopu, ale Domenech si poradil skvělým zákrokem se zakončením z malého vápna!

77
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Lee, přichází Blanco.
    Střídání v týmu CD Ebro: ze hřiště odchází Cortes, přichází Mainz.

75
    Valencia hraje to co potřebuje a pomalu se chystá další střídání.

73
    Nyní Ebro získalo autové vhazování na polovině soupeře u rohového praporku.

71
    Střídání v týmu CD Ebro: ze hřiště odchází González, přichází Cuenca.

70
    Tlak domácích se zvyšuje, ale tentokrát Leeho zakončení nebylo nijak nebezpečné.

69
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Račič, přichází Parejo.

68
    Hosté se sice dál snaží něco udělat s výsledkem, ale kvalita mužstev je dost odlišná.

66
    Ebro stále musí vstřelit dvě branky, aby se šlo alespoň do prodloužení, ale to prosti jasnému favoritovi je dost nereálné.

65
    Domácí se opět dostali ke střele, ale tentokrát Batshuayi vypálil do boční sítě.

64
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gameiro, přichází Čeryšev.

63
    Nyní přišel faul z domácí strany, kterého se dopustil Lee.

61
    Střídání v týmu CD Ebro: ze hřiště odchází Martinez, přichází Cabezas.
    58. Michy BATSHUAYI - 1:0

58
    Valencia právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do vedení! Latorre vyslal z levé strany krásný nadýchaný centr přesně na hlavu MICHY BATSHUAYIE, který z bezprostřední blízkosti nedal de la Cruzovi šanci nějak zasáhnout. Asistence: Latorre.

56
    K exekuci přímého kopu se postavil Batshuayi, ale jeho rána letěla jen nad bránu soupeře.

55
    Hostující kapitán Amelibia se dopustil faulu a Valencia tak získala přímý kop z dobré pozice.

53
    Domácí hráč si udělal místo a posléze vystřelit, ovšem jeho rána letěla do míst, kde byl připraven brankář de la Cruz.

51
    Opět se Edro dostalo do vápna soupeře, ale tam přišla opět jen nepřesná přihrávka.

50
    Posléze to zkusil domácí hráč, ale jeho rána letěla jen vedle hostující svatyně.

48
    Hosté se dostali dopředu, ale následná přihrávka byla nepřesná.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:31.

První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Z tribun Estadia Mestalla se ozývá pískot za předvedenou hru. Ve 26. minutě mohl rozveselit domácí fanoušky Kondogbia, ale jeho rána letěla jen vedle levé tyče. Ve 33. minutě měl zatím největší šanci zápasu hostující hráč, který z třiceti metrů poslal fantastickou ránu, ale Domenech předvedl parádní zákrok.

45+1

45+1
    Valencia následně získala roh, po kterém přišla také střela, ale ta skončila z nohy Diakhabyho vedle brány soupeře.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

44
    A ani tentokrát se Valencia nedostala po pravé straně do nějaké střely a posléze hosté vytlačili soupeře ze své poloviny.

43
    Domenech nyní měl práci, ale nakonec ulovil míč ve svém vápně do své moci.

41
    Následně to zkusil domácí hráč z dálky, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.

40
    Opět hráči Ebra jen odkopli balón ze své šestnáctky.

38
    Momentálně nám toho zápas moc nenabízí. Valencia se dál pokouší dostat do vápna, ale obrana Ebra je zatím velice koncentrovaná.

37
    Nyní domácí mužstvo sice získalo volný kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl.

35
    Ebro s následného rohu nic moc nevymyslelo a nyní tak jde dopředu opět Valencia.
    33. Domenech předvedl parádní zákrok.

33
    Tak to byla fantastická rána hostujícího hráče z dálky, se kterou si ale nakonec skvělým zákrokem poradil Domenech!

31
    Obrana Ebra si poradila s útokem domácího hráče, který se tak nedostal do zakončení.

29
    Ebro se musí snažit dostat dopředu, ale tentokrát skončil míč od hostujícího hráče jen v zámezí.

27
    Hra je opět přerušena, jelikož tentokrát má zdravotní problémy Llordal.
    26. Kondogbia vypálil těsně vedle.

26
    Kondogbia se opřel do míče, který mířil k levé tyči, ale jen těsně minul hostující svatyni!

25
    Zatím nám toho hra moc nenabídla, ale samozřejmě je to domácí Valencia, která se snaží něco s výsledkem udělat.

24
    Ovšem s následným centrem si hostující mužstvo poradilo a posléze přišel ofsajd z domácí strany.

23
    Valencia nyní získala rohový kop z pravé strany a může se dostat do vedení.

21
    Ebro momentálně má balón ve své moci, ale po přihrávce do středu hřiště o něj přišlo.

19
    Posléze to zkusil domácí hráč, ale jeho rána zpoza vápna skončila rovněž mimo.

18
    Následný protiútok Valencie se zbrzdil a nepřišla tak ani nyní první střela na branku v dnešním zápase.

17
    Ebro se sice dostalo směrem dopředu, ale na polovině soupeře ztratilo balón.

15
    Domácí hráč si chtěl vymodlit penaltu, ale nakonec je to pouze autové vhazování pro Valencii.

13
    Nyní už hra pokračuje, ale nákop Valencii skončil opět pouze jen v moci soupeře.

11
    Hra je pozastavena, jelikož domácí hráč byl zasažen do obličeje při hlavičkové souboji a jde vidět krev.

10
    Lee to tentokrát zkusil z větší vzdálenosti, ale jeho rána letěla jen vedle hostující svatyně.

9
    Gonzalez se vydal dopředu po levé straně a Ebro tak získalo autové vhazování.

8
    Centr hostů z volného kopu nebyl špatný a hráč Ebra se dostal k míči, ovšem ten ještě dával před domácí svatyni, kde už žádný z jeho spoluhráčů nebyl.

7
    Tentokrát se domácí hráč dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.

5
    Opět drží domácí celek míč na svých kopačkách, ale následný útok po levé straně přes Leeho nevyšel.

4
    Nyní se k balónu dostali hosté, kteří musí vstřelit dvě branky, pokud chtějí postoupit a samozřejmě nesmí žádný gól obdržet.

3
    Ebro se posléze sice dostali dopředu, ale přihrávka byla příliš dlouhá a skončila jen v zámezí.

1
    Domácí jako jasný favorit dnešního utkání momentálně drží míč na své polovině.

1

Valencia CF: Domenech (C) – Piccini, Vezo, Diakhaby, Latorre – Torres, Račič, Kondogbia, Lee – Batshuayi, Gameiro
    Náhradníci: Neto – Blanco, Gaya, Čeryšev, Parejo, Gabriel, Soler

CD Ebro: de la Cruz – Tirado, Amelibia (C), Diana, Ferrone, Garcia – Llordal, Cortes, Stoeten, Martinez – Gonzalez
    Náhradníci: Abad – Cabezas, Cuenca, Embeya, Linan, Mainz.

Těsně před branami osmifinále španělského poháru se proti sobě v odvetě utkají týmy Valencia CF a CD Ebro. V prvním zápase na půdě Ebra dostal už ve 29. minutě druhou žlutou domácí Thiago. V 61. minutě ale přišel šok, jelikož se prosadil Amelibia a Ebro šlo do vedení. O deset minut později ovšem srovnal Mina, který přidal druhou branku také v 80. minutě a zajistil Valencii těsnou výhru 2:1. Dnes se bude hrát na Estadio Mestalla ve Valencii. Tento úchvatný stadion nabídne kapacitu pro 55 000 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 19:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.