Toronto – Florida 6:1 (kon.) | Philadelphia – Nashville 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 2:1 (kon.)
Carolina – Detroit 1:4 (kon.) | Boston – Anaheim 3:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 2:1 (kon.)
Dallas – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Tampa 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Montreal 1:2 (kon.)
Vegas – NY Islanders 4:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 5:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 3:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Nashville Predators
Pátek 21.12.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek noci a u dalších textových přenosů na počtenou. (03:54:39)

Ztracené puky: 9:9

Máme tu konec dnešního utkání. "Letci" si připisují důležité dva body za výhru 2:1. Branky za Flyers dali JAKUB VORÁČEK a CLAUDE GIROUX, za hosty se trefil NICK BONINO.

Třetí třetina branku nepřinesla, Posledních dvě a tři čtvrtě minuty hrál Nashville bez brankáře, ale nedokázal využít faul Raffla ani následnou situaci 6 na 5. Johansen v posledních vteřinách ještě trefil tyč Hartovi branky.

58:00
    Nashville si zatím přihrává v útočném pásmu. Střela zatím na Harta nepřišla.

57:15
    Rinne je venku z branky. Nashville hraje 6 na 4.

57:15
    Oddechový čas pro hosty.

57:15
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Michael Raffl – 2 min., hákování).

56:40
    Nashville má výhodu, Raffl půjde na trestnou lavici.

56:15
    Giroux našel Raffla na levé straně ten nedokázal vystřelit.

56:06
    Fialova střela sražena do ochranné sítě.

55:51
    Icing Flyers.

55:28
    Konecny hledal před brankou spoluhráče, ale trefil pouze brusle hlavního rozhodčího.

55:00
    Komerční přestávka.

54:22
    Voráček nahazoval od mantinelu do odkryté branky, Rinne vyrazil puk před Couturiera, ten ovšem nedokázal zakončit.

53:43
    Guas našel na pravé straně Weise ten o puk následně proti přesile přichází.

53:07

52:17
    Voráček hledal na levé straně Couturiera, puk mu přeskočil čepel.

51:40
    Nashville vyhazuje za branku Harta.

51:16
    Střela Girouxe z levého kruhu minula těsně branku.

51:07
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:07
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Anthony Bitetto – 2 min., nesportovní chování).

51:02
    Bonino poslal přihrávku zpoza branky na modrou čáru, tam to obránce nečekal a puk je ve středním pásmu.

50:10
    Nahození Hamhuise do zadního mantinelu, následně se k puku nikdo v bílém nedostal.

49:32
    Van Riemsdyk puk nestihl proto je odpískán icing.

48:56
    MacDonald zlomil hokejku, Flyers se nyní brání se čtyřmi ozbrojenými muži.

48:00
    Salomäki to vyzkoušel z težkého úhlu, Hart si bližší tyč pohlídal.

47:30
    Flyers zatím výborně brání. Lindbloma zastavuje ofsajd.

46:58
    Puk na hostující střídačce. Následuje komerční přestávka.

46:39
    Josiho dělovka z pravého kruhu Hartovi neprošla mezi betony.

46:38

46:23
    Důležitý zákrok Harta proti teči Josiho.

46:03
    Další domácí vyhození puku.

45:38
    Raffl nedosáhl na přihrávku jinak byl ujel sám na Rinneho.

45:17
    Gudasovo vyhození za branku Rinneho.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

44:53
    Predators se zatím přesilová hra vůbec nedaří a jsou s pukem ve středním pásmu.

44:38
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., faul loktem).

44:29
    Bude se vylučovat na straně Flyers.

44:09
    Weiseho střela z levého kruhu zablokovaná.

42:25
    Simmonds byl v akci zahákovaný, rozhodčí vylučovat nebudou. Následně si Simmonds srazil s Voráčkem na levé straně útočného pásma.

41:56
    Wtason vypálil z pravého kruhu a znovu Hart připraven.

41:28
    Ani Smith nepřekonal Harta v domácí kleci.

41:04
    Hart podržel "Letce" proti střele Josiho.

Celkem střel: 23:19

Po druhé třetině vedou "Letci" 2:1. Za hosty vyrovnal dorážkou Ellisovi střely NICK BONINO. Vedení zpět na stranu domácích dal krásnou střelou z pravého kruhu CLAUDE GIROUX. Vyrovnat mohl ke konci třetiny Josi, ale trefil pouze tyčku. Nashville měl také výhodu přesilové hry 5 na 3, ale Hart podržel svůj tým.

Uvidíme co přinese poslední třetina, jestli Flyers udrží vedení a připíši si důležité dva body a nebo se Predators podáří skóre vyrovnat a nebo dokonce otočit.

39:26
    Hala bouří. Hart chytil střelu z levého kruhu od Ellise.

37:51
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Andrew MacDonald – 2 min., vysoká hůl).

37:47
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

37:40
    Nashville to moc dobře nevymyslel je odpískán icing.

37:12

36:45
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hákování).

36:19
    Simmonds v obrovské šanci nedává gól.

35:49
    Gostisbehere vypálil, ale minul branku. Puk je u Voráčka na pravé straně.

35:12
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., hákování).

35:08
    Smith to vyzkoušel zápěstím Hart byl na místě.

33:09
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 10 min osobní trest + 2 min., vysoká hůl). Trest odpyká Oskar Lindblom.

33:09
    Ellisův pokus z levého kruhu Hart chytil, Smith byl připraven na dorážku, u toho byl připravený Provorov. Následuje komerční přestávka.

32:34
    Gudas trochu přitvrdil ve středním pásmu a odskákal to Kevin Fiala.

31:18
    Salomäki vystřelil z mezikruží Hart pouze vyrazil, na doráčku nebyl ovšem nikdo v bílém připraven.

30:45
    Flyers uklidňují hru a začínají další útok o vlastní branky.

30:17
    Nashville nemohl do pásma jinak by byl odpískán ofsajd.

29:26
    Laughton našel na levém kruhu Raffla ten vystřelil vedle branky.
    28:33 Claude GIROUX - 2:1

28:33
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    "Letci" se dostávají zpět do vedení. CLAUDE GIROUX si nabruslil s pukem na pravý kruh a prostřelil Rinneho. Asistence: Travis Konecny.

27:45
    Couturier z mezikruží trefil náruč Rinneho.

27:34
    Provorov nepřesně přihrál, toho nedokázal využít Fiala.

27:17

27:10
    Voráček našel Provorova a Rinne se musel mít na pozoru.

25:20
    Nashville vyrovnávací brankou ožil a snaží se strhnout vedení na svojí stranu.
    24:04 Nick BONINO - 1:1

24:04
    Nashville právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno. Hartman našel na modré čáře Ellise, ten vystřelil Hart vyrazil přímo na NICKA BONINA, který měl lehkou pozici. Asistence: Ryan Ellis, Ryan Hartman.

23:53

23:34
    Hosté vyhazují za branku Harta.

23:17
    Giroux vypálil z levého kruhu, Rinne chytá, na dorážku ještě čekal Van Riemsdyk.

22:50
    Dělovka Gostisbehera zamířila do tyče.

22:13
    Rinne vyrazil střelu Simmondse, Voráček se již k dorážce nedostal a Nashville může vyhodit.

21:53
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Hartman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

21:42

21:30
    Giroux vypálil od levého kruhu a Rinne musel vyrážet.

20:34
    Giroux našel Simmondse ten se s pukem neotočil a hosté vyhazují na Harta.

20:18
    Voráček nachytán v ofsajdu.

20:01
    Buly pro "Predátory" a ti se ihned osvobozují.

Buly: 50%:50%

Po první třetině vedoucí domácí "Letci" po zásluze 1:0. Branku dal po přihrávkách Gudase a Couturiera JAKUB VORÁČEK. Nashville se zatím nemůže dostat do tempa, je vidět, že mu chybí Filip Forsberg.

Uvidíme co přinese druhá třetina, jestli Flyers vydrží jejich převaha a nebo se Nashville "zmátoří".

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:54
    Nepříjemná střela od modré v domácím podání, Rinne musel vyrážet betonem do rohu.

19:42
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – 2 min., držení).

19:14
    Provorov výborně vybojoval puk za vlastní brankou.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:37
    Voráček hledal na pravém kruhu Couturiera, přihrávka byla těžká proto střela neměla potřebné parametry.

18:04
    Střela z otočky z levého kruhu branku Harta minula.

17:24
    Rinaldo to vyzkoušel zápěstím z levého kruhu, Hart je zatím jistý. Následuje komerční přestávka.

16:53
    Konecny nepřesně přihrál v obraném pásmu, toho Nashville nedokázal využít.

16:10
    Gudas nahodil puk do útočného pásma, teč tam nebyla proto je pískán icing.

15:21
    V těžké pozici mezi kruhy byl Patrick v těžké pozici minul branku Rinneho.

14:55
    Patrick se dral k puku na levé straně, ale byl čistě zastaven.

14:00
    Nashville se zatím nemůže dostat vůbec do tempa. Flyers zatím stačí hrát jejich nahozené puky do pásma.

13:45
    Nahození z úhlu od Lindbloma a Rinne musel být pozorný. Následuje komerční přestávka.

12:55
    Konecny měl dobrou šanci na pravém kruhu, Rinne vyrazil.

12:23
    Rána od modré čáry v podání Webera zamířila nad branku.

12:16

12:08
    Weber vyzkoušel pozornost Harta v domácí brance střelou zápěstím z pravého kruhu. Následuje komerční přestávka.

11:56
    Raffl to myslel dobře mezi kruhy na Couturiera, ten byl ovšem pokryt.

11:19
    Hra má spát a dlouho se nyní nepřerušovala, pro hru to je jenom dobře.

10:16
    Gaudreau vystřelil, Provorov jeho projektil schytal do brusle.

08:55
    Gudas dohrál tvrdě Johansena a domácí tak mohou dopředu, Patrick dovezl puk do pásma, ale tam s Rafflem nic nevymysleli.

07:46
    Nashville nyní drží puk, ale zatím se nemůže dostat do útočného pásma.

06:55

06:34
    "Letce" vedoucí branka nakopla a snaží se rychle přidat další.
    05:10 Jakub VORÁČEK - 1:0

05:10
    Střelu Gudase vyrazil Rinne pouze před sebe, kde byl připravený Couturier, který poslal puk ještě na hůl JAKUBA VORÁČKA a ten měl již lehkou pozici na skórování. Asistence: Sean Couturier, Radko Gudas.

03:39
    Raffl vybojoval v rohu kluziště puk pro Patricka a "Letci" se drží v útočném pásmu.

03:20
    Icing "Predátorů".

02:10
    Fialova střela byla sražená, Hart nemusel zasahovat.

01:57
    Simmonds to vyzkoušel od modré čáry, ale minul branku.

01:23
    "Letci" jsou na začátku utkání aktivnější, ke střele to zatím pro domácí nevede.

00:36
    Raffl nahodil puk za branku a odešel střídat.

00:01
    Úvodní buly pro "Letce".

00:01

Wells Fargo Center nyní poslouchá americkou hymnu, za malý okamžik začne samotné utkání.

Philadelphia Flyers: Hart (Neuvirth) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Gudas – Giroux (C), Patrick, M. Raffl – Simmonds (A), Couturier (A), Voráček – J. van Riemsdyk, Laughton, Konecny – Lindblom, Varone, Weise.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Hamhuis, Ekholm, Bitetto, Y. Weber – Hartman, Johansen (A), Fiala – Järnkrok, Turris, C. Smith – Salomäki, Bonino, Watson – Rinaldo, Grimaldi, F. Gaudreau.

Rozhodčí: Nicholson K., Furlatt E. – Daisy R., Alphonso S..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Nashville

„Predátoři“ mají odehráno 35 zápasů. Predators se to těchto zápasech nachází na 3. místě Západní konference, když si připsali bilanci 18-4-2-11 při skóre 108:88. V Centrální divizi je Nashville Predators na 2. místě. Na venkovním ledě si z 16 odehraných zápasů připsali bilanci 6-2-2-6 při skóre 49:48. Na tripu již mají odehrány zápasy na ledě Ottawy a Chicaga, nyní je čeká po zápase s „Letci“ ještě utkání v Bostonu.

Česká stopa v týmu

brankář Miroslav Svoboda zatím nenastoupil
    obránce Filip Pyrochta zatím nenastoupil

Poslední zápasy

Chicago Blackhawks – Nashville 2:1
    Ottawa Senators – Nashville 4:3 po prodl.
    Nashville – New Jersey Devils 2:1 po sn.
    Nashville – Vancouver Canucks 4:3 po prodl.

Absence: útočník Viktor Arvidsson (zranění prstu) a útočník Filip Forsberg (poranění ruky)