Poprad – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:4 (kon.)
Detva – Nitra 3:4 (kon.) | Miskolc – MAC Budapešť 2:0 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 3:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
Pátek 21.12.2018, 18:30Tipos Extraliga (SR) • 33. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Dobrý den všem fanouškům hokeje! Dnes budeme společně sledovat utkání 33. kola slovenské Tipsport Ligy mezi týmy HC Mikron Nové Zámky a HK Dukla Trenčín.

HC Mikron Nové Zámky

Domácí hokejisté se nacházejí na sedmém místě s počtem 57 bodů za 19 výher a 15 proher. V letošní sezóně nastřílel tento tým 87 branek a o šest méně jich inkasoval. V dnešním zápase to bude boj o šesté místo, které zaručuje postup do play-off, hráči Nových Zámků mají výhodu domácího prostředí a tak jsou dnes mírným favoritem. Nejproduktivnějším hráčem týmu je s dvaadvaceti body český útočník Adam Zbořil.

Poslední 3 ligová utkání:
    B. Bystrica – Nové Zámky 6:3
    Nové Zámky – Poprad 5:6
    L. Mikuláš – Nové Zámky 1:2

HK Dukla Trenčín

Hosté dokázali v probíhající sezóně nasbírat stejný počet jako jejich dnešní soupeř, ale díky skóre se nacházejí na místě šestém. Na kontě mají hokejisté Trenčína 20 výher a 14 proher, nastříleli 87 branek, a inkasovali jich 73. Hráčem týmu, který doposud dokázal nasbírat nejvíce bodů je Branko Radivojevič.

Trenčín – DVTK 4:1
    Detva – Trenčín 2:3
    Trenčín – Zvolen 2:1

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Kudla, Andersons, Zaťko, Dundáček, Novák, Ordzovenský, Hatala, Hain – Štrauch, Hruška, Rogoň – Jurík, Zbořil, Ručkay – Nejezchleb, Fábry, Šimun – Rzavský, Ondrušek, Henderson

HK Dukla Trenčín: Valent (Šimko) – Rýgl, Krejči, Gula, Holenda, Luža, Frühauf, Bokroš, Krajč – Radivojevič, Sojčík, Hecl – Varga, Švec, Bartovič – Hudec, Dlouhý, Mikula – Špankovič, Pardavý, Luhový

Rozhodčí: Fridrich, Konc st. – Tvrdoň, Konc ml. – Konc st. (video).

Oba dva celky nyní nastupují na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!

00:01

00:36
    Od začátku jsou aktivnější hosté, ale brankáře Valentu zatím neohrozili.

1:41
    Až nyní Valenta poprvé zasahoval proti střele, kterou na branku vyslal Ručkay.

2:43
    Nyní se snažili zaútočit domácí, ale kotouč při útoku ztratili a hrát tak můžou hosté.

3:46
    Na obou stranách je k vidění zatím mnoho nepřesností a tak si na první větší šanci zatím budeme muset počkat.

4:39
    Krejčí nyní střílel od modré čáry, střelu zlikvidoval zákrokem připravený brankář Košarišťan.

5:48
    Domácí se usadili v obraném pásmu svého soupeře, ale brankář Košarišťan skvěle čelil všem pokusům Nových Zámků a stav utkání tak zůstává nerozhodný.

6:47
    Nepřesnou rozehrávku domácích nepotrestal nyní Hruška a hrají tak opět domácí hokejisté.

8:35
    Puk se teď nachází za brankou domácího celku, stále musíme čekat na první větší šanci dnešního střetnutí.

9:42
    Domácí se nyní ubránili, ale bude se opět vhazovat před Košarišťanem, díky zakázanému uvolnění.

10:52
    Štrauch vyslal na branku střelu, ale Valenta byl skvěle připravený a jeho pokus chytá.

11:42
    Valenta nyní musel opět zasahovat, tentokrát si poradil se střelou, kterou na branku hostů vyslal Ručkay.

12:28
    K velkému nedorozumění došlo teď před brankou domácích a hosté tak mohli jít do vedení, ale Košarišťan pohotově zasáhl a skóre utkání zůstává nerozhodné.

12:50
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Gula – 2 min., hákování).

13:44
    Domácí se v přesilové hře usadili v útočném pásmu, ale Valentu zatím neohrozili.

14:45
    Hosté se skvěle brání a přesilová hra pomalu končí

14:50

15:33
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Nejezchleb – 2 min., hákování).

15:57
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Pardavý – 2 min., vysoká hůl).

16:25
    Mnoho nepřesností na obou stranách a nedisciplinované hry je nyní k vidění. Vhazuje se v obraném pásmu Nových Zámků.

17:33

17:57

18:34
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Gula – 2 min., podrážení).

18:57
    Nové Zámky právě vstřelily branku!
    Domácí dávají gól z přesilovky. PATRICK ANTHONY KUDLA si počkal na odražený kotouč před brankou hostů a bez problémů otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Eduard Šimun, Andreas Štrauch.

19:58
    Domácí hokejisté se ujali vedení a do šaten tak půjdou s vedením 1:0.

20:00

V první třetině jsme mnoho šancí neviděli a jedinou branku utkání dokázal v 19. minutě vstřelit domácí útočník Patrick Anthony Kudla.

20:01

20:52
    Puk se dostal mimo hrací plochu a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

21:17
    Domácí nyní špatně rozehráli a poslali puk až na zakázané uvolnění, vhazuje se před Košarišťanem.

22:08
    Ve velké šanci se nyní ocitl Nejezchleb, který ovšem minul branku a tak domácí svoje vedení nenavyšují.

23:51
    Do druhé třetiny oba celky vstoupil velmi opatrně a tak opět kromě Nejezchlebovi šance nebylo k vidění mnoho pokusů.

25:19
    Šimun měl na hokejce druhou branku domácích, ale brankáře Valentu nepřekonal.

25:51
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Rzavský – 2 min., sekání).

26:28
    Švec mohl nyní vyrovnat stav utkání, ale jeho střela končí pouze na tyčce branky domácích, kterou střeží Košarišťan.

27:04
    Jurík skvěle napadal rozehrávku hostů a nasbíral tak cenné vteřiny pro svůj tým, který je oslaben.

27:07
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Hecl – 2 min., příliš mnoho hráčů).

27:51

28:19
    Hosté v oslabení posílají puk přes celé hřiště a obě pětky nyní střídají.

29:07

30:27
    Polovina utkání je za námi a domácí vedou o jednu branku, hosté musí zabrat, aby dokázali vyrovnat stav utkání.

31:04
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., sekání).

31:38
    Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
    Branku vstřelil PETR SOJČÍK, kterého před brankou skvěle našel Mikula. Asistence: Mikula a Radicojevič.

32:20
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Frühauf – 2 min., sekání).

32:51
    Domácí mohli jít nyní opět do vedení, ale Valenta chytá pokus, který na branku vyslal Hruška.

33:29
    Šimun byl nyní také blízko brance, ale brankář hostí Valenta šanci opět likviduje a drží svůj tým.

34:20

35:14
    Zaťko zkoušel Valentu překvapit od modré čáry, ale gólman Trenčína střelu viděl a vyráží jí do rohu.

36:42
    Hra se nyní opět uklidnila a hraje se za brankami obou celků.

37:39
    Radivojevič skvěle vyvezl puk do útočného pásma, kde ho ovšem bránili hned tři hráči Trenčína a puk tak ztrácí.

38:24
    Trenčín se nyní ubránil, ale poslal puk na zakázané uvolnění a vhazovat se tak bude před Valentou.

39:28
    Domácí opět vedou! ADAM ZBOŘIL se skvělou individuální akcí prosazuje a nedává Valentovi žádnou šanci. Asistence: Jurík a Zaťko.

40:00

V druhé třetině jsme mohli vidět dva přesné zásahy. Nejdříve stav utkání vyrovnal ve 32. minutě Sojčík, ovšem hned ve 39. minutě poslal zpět do vedení domácí Adam Zbořil.

40:01

40:42
    Hosté se na začátku třetí třetiny usadili v útočném pásmu, ale první střelu této třetiny chytá Košarišťan.

41:17
    Bartovič se nyní dostal ke střele, ale s jeho pokusem nemá Košarišťan žádné problémy.

42:36
    Hudec hledal své spoluhráče přihrávkou zpoza branky, jeho přihrávka nenašla adresáta.

43:47
    Domácí se usadili v útočeném pásmu, ale nedokázali ohrozit branku hostů, kteří jsou nyní na puku.

44:48
    Hra je zase plná nepřesností na obou stranách a tak se čeká na větší šance, které by mohly změnit stav utkání.

45:04
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Nejezchleb – 2 min., podrážení).

45:09
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Andersons – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:47
    Hosté mají početní výhodu, ale nyní se sami připravili o útočné pásmo, díky ofsajdu.

46:15
    Hokejisté Trenčína mají pochopitelně obrovský tlak. Střelu Radivojeviče a Hecla ovšem skvěle vychytal dnes výborně chytající Košarišťan.

47:36
    Domácí nyní ubránili dlouhé oslabení a dále vedou o jednu branku.

48:26
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Dlouhý – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

49:35
    Hruška se nyní v útočném pásmu uvolnil, ale puk mu sjel z hole a brankáře Valentu tak neohrozil.

49:51
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Rogoň – 2 min., krosček).

50:24
    Následuje další přesilová hra hostů, což by mohla být jedna z posledních šancí na vyrovnání stavu.

51:22
    Domácí skvěle braní a posílají puk až na druhou stranu hrací plochy.

51:51

52:41
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., podrážení).

53:13
    Domácí hrají velmi nedisciplinovaně a dávají hostům další šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry.

54:24
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, ale nedokáží se dostat ke střele, domácí zatím úspěšně brání.

54:41

55:21
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bokroš – 2 min., vražení na hrazení).

55:21
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bokroš – 10 min. osobní trest + 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Novák – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

55:43
    Štrauch našel přesnou přihrávkou volného RADIMA HRUŠKU, který se trefuje přesně pod horní tyč. Asistence: Štrauch a Šimun.

57:02
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., vysoká hůl).

58:17
    Domácí posílají puk přes všechny čáry a jsou tak osvobozeni.

58:25
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., držení hole).

59:54
    Hosté zkoušeli hrát bez brankáře, ale ani tak nedokázali vyrovnat stav utkání a domácí tak dnes vítězí.

V poslední třetině jsme viděli pouze jednu branku, kterou vstřelil Hruška v 16. minutě třetí třetiny po krásné přihrávce Štraucha. Domácí tak dnešní utkání vyhrávají 3:1 a s radostí si připisují 3 body do tabulky.

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalších online přenosů! (21:03:09)

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 19. Kudla (Šimun, Štrauch), 40. Zbořil (Jurík, Zaťko), 56. Hruška (Štrauch, Šimun) – 32. Sojčík (Mikula, Radicojevič)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Kudla, Andersons, Zaťko, Dundáček, Novák, Ordzovenský, Hatala, Hain – Štrauch, Hruška, Rogoň – Jurík, Zbořil, Ručkay – Nejezchleb, Fábry, Šimun – Rzavský, Ondrušek, Henderson
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Rýgl, Krejči, Gula, Holenda, Luža, Frühauf, Bokroš, Krajč – Radivojevič, Sojčík, Hecl – Varga, Švec, Bartovič – Hudec, Dlouhý, Mikula – Špankovič, Pardavý, Luhový